May 02 2024 01:49:03
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Team Fusion
Hoper
petsild napsal:

Prostě další otravná věc, základní verze má zaměřovač vždy aktivní.

jsi si jistý ? já ho musel vždy zapínat (jedna z x procedur při čekání na zahřátí motoru)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
Baron napsal:
- nepaci sa mi system menu, i ked obrazky v pozadi su krasne, niekedy sa straca text (znovu iba subjektivny dojem)

taky
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
TozziFan
Dal jsem tomu další šanci a zatím končím. Když TFS odpustím všechny chybičky zde vyjmenované, pořád zbývá jedna zásadní. Kterýkoliv server jsem navštívil, konal se neskutečný lagfest. To se prostě nedá kousnout.
 
petsild
Hoper napsal:

petsild napsal:

Prostě další otravná věc, základní verze má zaměřovač vždy aktivní.

jsi si jistý ? já ho musel vždy zapínat (jedna z x procedur při čekání na zahřátí motoru)

Rychlé mise v menu.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
RH_Killer
Zrovna chci napsat totéž. :-) Laguje to jak prase.
 
Paulus
Když jsem tady kritizoval dlouho trvající vývoj nového patche, tak jste mne zepsuli jak malého Jardu. Teď tady tštíte oheň a síru na každej prd.Vyděšený Nic převratného jsem od toho neočekával, a proto nejsem zklamán.Mrknutí
Nelaguje mi to.
Vypínání zaměřovače je základní nutnost, jinak praskají žárovky. Šklebící se
Zrcátko mi už funguje, pokud se ztratí, přepnu Nastavení obraz a pak ho vrátím na původní nastavení a je to…
Souhlasím s TozziFanem
zvuk zdá se už konečně opraven a dá se plynule nastavovat
graficky lepší než 4.312 (určitě)
zvukové efekty jsou dle mého lepší
zvuky motorů a střelba se mi líbí
doty jsou pěkně vidět na dálku.
Jo ty obrázky na pozadí v menu jsou opravdu rušivé.Smutný
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Ajvn
Hoši jak se "nahazuje" zaměřovač v BFku? "Rozsvítit ho umím ale jak ho dostanu na střed? Ja to tam fakt v nastavení nejsem schopný najít.
 
zebra-k27
Povolenie ramenných pásov.
 
Rumcajs
Zkusil jsem to. Je to asi trochu lepší než 4.312. Hned ale člověka trknou staré dobré "vlastnosti".

- Třeba naspawnuju letadlo a ono se točí. Samo od sebe asi větrem či co.
- Automat vrtule u befka funguje teprve poté, co se vypne, drbne se do vrtule manuálně a zas se zapne.
- Hra se automaticky nainstaluje v českém prostředí a ve hře jsem nenašel přepnutí na anglické. Ta česká terminologie mi nějak nedělá dobře. Asi se musí zeditovat nějaký konfig.
- Offline AI piloti s oblibou páchají sebevraždy manévrem zvaným "věrná žába", tedy rozplácnou se před přistávajícím pilotem, asi aby mu ohýnky zvýraznili směr přistávací dráhy.
- Měl jsem to štěstí, že jsem se na ATAG připojil zrovna na začátku nějaké mise. Takže se éter plnil hláškami o rozbitých AIčkách z obou stran. Tedy asi i online jsou AIčka spotřební materiál.
- Mraky mizej a ukazujou se. Navíc mi přijde, že některé mraky jsou zvrchu nějak divně oříznutý.
- Nějaký drobný lagování jsem zaznamenal, ale nic zásadního. Možná jsem měl štěstí, že bylo málo lidí nebo tak něco. Jo ponechal jsem zapnutý antiepileptický filtr. Zkuste to nechat taky zapnutý.
- Pak mám jednu specificky Befkovou. Implementace trimu výškovky je hodně jiná než v BOx. V CloDu je nutné i při poměrně malé změně rychlosti přetrimovávat. Navím mi přijdou reakce při změně rychlosti nějak nelogické. Prakticky se to projevuje tak, že mám vytrimováno na cca 450km/h horizontálně, dajvnu na cíl a hrozně se peru s pákou. Jakmile chci cíl dostat do zaměřovače, musím tlačit jak blázen. Docela mi to znemožňuje smysluplné míření. Opravdu se to chovalo takto? BOXová implementace mi přijde mnohem uchopitelnější a bych řekl i pravděpodobnější, protože to CloDové chování by byla zásadní nevýhoda v boji. Jak se to jeví vám?
 
Ajvn
Tu výškovku vnímám taky tak. Menší změna rychlosti a musíš přetrimovat.
Ono tohle existuje i ve starém Šturmu a ve WT. Ale NE! tak výrazně.
Tohle je podle mě v BoX lepší. Nevím jesli reálnější, ale lepší.
 
magot
Myslím že není v lidských silách z CLODu udělat stabilní a nezabugovanou simulaci. TF si vzali příliš velké sousto ..
 
Ajvn
Mi to celkem fachčí.
Ale mám jeden pro mě zásadní problém. (někomu by to třeba nevadilo).
Při střelbě nevidím na zasaženém letadle VÚBEC žádný vizuální efekt. Žádný záblesk. Jen se tak snad lehce zapráší.
Když zasažené letadlo začne hořet tak plameny vidím.
Máte to taky tak nebo je pro mě CoD v tomto směru prostě začarovaný?
 
Paulus
57_OTU ajvn napsal:

Tu výškovku vnímám taky tak. Menší změna rychlosti a musíš přetrimovat.
...

Zkus si Spita v DCS a budeš říkat, že v CLODu létá jak po kolejích. Tam se musí trimovat furt!Úsměv
Beaufighter je teď pro mne lítadlo č.1. Těžko se sestřeluje a dvacítka kosí nepřátele jedna báseň.Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Ajvn
Mi to nevadí. Jsem na to zvyklý.
Proto už léta, pro pohodu, používám plynovku z X52 jako páku trimovací.
Netrimuju = neletím.Úsměv
 
TozziFan
Tak ale trimovani je základ letu, to mi problém nedělá. Problém je lagfest v souboji a jak psal Rumcajs, staré nesvary jako otáčení letadla na zemi, automat vrtule a idiotsky systém otvírání oken pro úpravu. Tyhle věci měli už dávno zmizet.
 
CSL_Lekk
57_OTU ajvn napsal:

Hoši jak se "nahazuje" zaměřovač v BFku? "Rozsvítit ho umím ale jak ho dostanu na střed? Ja to tam fakt v nastavení nejsem schopný najít.


řešil jsem v pohledech - pohled vpred (defaultne nastaveno na num 8.klavesu..dal jsem petku a zoomuju si na joy.
EDIT:ale používatm TrackIR - to jsi asi slyest nechtěl. jinak je to jak pišou výše - povolení ramenních pásů.
Upravil/a CSL_Lekk dne 18-12-2017 09:50
 
Lanc
chceli sme dnes skusit na atagu...chceli..to laguje jak svina. suboj nad letiskom 5vs2 s asistenciou flaku plus 94 hracou online a to sa neda
2/JG26_Krak
 
http://squadron.achileus.cz/
CSL_Lekk
lagy jsou dílem nedostatečného/přeplněného serveru. jinak se mi osvědčilo si jednou vystřelit na zemi před startem - pak se neobude objevovat cuknutí při první salve v souboji.
Upravil/a CSL_Lekk dne 18-12-2017 09:48
 
Rumcajs
CSL_Lekk napsal:

lagy jsou dílem nedostatečného/přeplněného serveru. jinak se mi osvědčilo si jednou vystřelit na zemi před startem - pak se neobude objevovat cuknutí při první salve v souboji.
Pokud se serverové lagy projevují škubáním grafiky na klientské straně, pak je to jednoznačně nezvládnutá synchronizace síťové a grafické vrstvy. Pravděpodobně engine řešící stav světa čeká na síť a zastaví se na tom (což je blbě). Grafická vrstva se pak sekne na nějakém zámku proti enginu (což se dá pochopit). To nemá s přetíženým serverem nic společného. To je prachobyčejná chyba návrhu tý komunikace / synchronizace.
 
606_JuLB
CSL_Lekk napsal:

lagy jsou dílem nedostatečného/přeplněného serveru. jinak se mi osvědčilo si jednou vystřelit na zemi před startem - pak se neobude objevovat cuknutí při první salve v souboji.


Až taký optimisticky by som nebol.

Keď sa podarilo odstrániť pád launcher ešte pred spustením intro-videa, dosiahnuť aby nevyhadzovalo chybu "applicaton Has Been denied from accesing to graphical hardware" a mať aj na online funkčné zrkadlo,

a dostať sa za nič netusiace Bf109,

tak pri stlačení spúšte nastal MEGALAG (asi tak trojnásobný)
a samozrejme opäť pád launcheru.

Tak to už bolo priveľa a nastal pád Blitzu. Do koša.

Pravda, na zemi som nevystrelil. Takú procedúru v kokpitdrile zatiaľ nemám Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,798,656 návštěv