April 19 2024 00:49:22
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Team Fusion
310_cibule
Takže:

Odinstaloval jsem starý CoD, smazal složku 1C SoftClub v Dokumentech, nainstaloval Blitz (OS WIN 10).

Výsledek: nelze nastavit žádnou periferii. Jakmile chci mapovat, na jakékoliv ose se objeví MJoy - osa U (plus nějaká čísla mezi tím). Jakmile dám "vyčistit", objeví se v příslušném okně znovu to samé (na křidélkách, výškovce, směrovce všude).

Vlezu do mise, vyskočím a pak už v nabídce nic nereaguje, ani vypnutí hry.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Ajvn
Takže stáhnu jenom Blitz.Úsměv
 
Fiks
310_cibule napsal:

Takže:

Odinstaloval jsem starý CoD, smazal složku 1C SoftClub v Dokumentech, nainstaloval Blitz (OS WIN 10).

Výsledek: nelze nastavit žádnou periferii. Jakmile chci mapovat, na jakékoliv ose se objeví MJoy - osa U (plus nějaká čísla mezi tím). Jakmile dám "vyčistit", objeví se v příslušném okně znovu to samé (na křidélkách, výškovce, směrovce všude).

Vlezu do mise, vyskočím a pak už v nabídce nic nereaguje, ani vypnutí hry.


Nejspíš máš aktivní osu U-chvěje se.Zkus odpojit Mjoye a namapovat si co potřebuješ.Mrkni taky do nastavení a kalibraci MJoy periferie.Tam bys to měl taky vidět.
 
Baron
Pre mna je Clod asi zacarovany Úsměv nainstaloval som, a nejde spustit Šklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
petsild
Zatím o nic nepřicházíš.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
TozziFan
Nainstalováno, spuštěno a nastaveno.

+ zvuk zdá se už konečně opraven a dá se plynule nastavovat
+ graficky lepší než 4.312 (osobní dojem)
+ zrcátko mě fungovalo
+ zvukové efekty jsou dle mého lepší

- komplet se patlat s nastavením
- i když graficky hezčí, sem tam to sebou škubne (možná připojení, možná PC), uvidí se později, až bude na serveru více lidí
- ku***sky dlouho než patch vydali a bohužel, musím říci, že nadšení mi moc dlouho nevydrželo. Snad se dostaví druhá vlna
 
Baron
No, tak to nie su dobre spravy. Ja znovu instalujem, snad to spojazdnim. Overenie integrity pamate nepomohlo, ani vynimka na antivir.
Upravil/a Baron dne 14-12-2017 22:21
Hals - und Beinbruch!
 
310_cibule
Fiks napsal:
Nejspíš máš aktivní osu U-chvěje se.Zkus odpojit Mjoye a namapovat si co potřebuješ.Mrkni taky do nastavení a kalibraci MJoy periferie.Tam bys to měl taky vidět.


Jo, bylo to ono. Už to šlape. Dík.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
CSL_Lekk
tak postup instalace.:
nic na steamu ani u sebe neodinstalovavat!!!
1/ složku 1C SoftClub v Dokumentech normálně schovat do jiného souboru (bude alespoň jako archiv) (smazat můžete vždycky)
2/ po instalaci dat hrat a znova namapovat joye/pedaly - konečně funguje trim, klapky, mixaz, obe brzdy a spustu dalšího přes osy!!!!! hura
3/ dat si rychlou misi a utok na bombry nad kanálem.

- záver - konečně to střílí jak má a era jdou do háje po zásahu do klicových částí.
- Befka mají NESKUTEČNÝ DAMAGE V GRANÁTECH (He111 bez prdele na dva granáty- jupííííííí)!
- Hurrici a spity mají po zasahu jednou kulí prorazenej chladak - zásahy de wilde jsou krasne videt a kouří!!!
- konečně přestalo u Bf lítání pohledu přes zaměřovač - je to krasně plynulý jako u spitů a huriků!!
-zvuk je dokonce i směrově orientovaný při otáčení hlavou (ale jenom ve 2D
- POZOR - platí pro všechny - zasazenej motor odchází do minuty ne li dríve, AIčka už nestříli do plechu ale do hlavy, běžně vam cvaknou controlsy. I jedna kulicka do chladiče a jste do 30 vteřin bez tahu.
EDIT a to jsem ještě neletěl s manuálním pitchem.

ergo - už neuletíme pánové zpátky do Wissantu přes celej kanál!!!

EDIT: jo a strelba je už videt na velkou dalku, takže navádění k souboji už nebude jak pro slepý!
kua ja se tesim nad kanálCool
Upravil/a CSL_Lekk dne 14-12-2017 23:51
 
606_JuLB
petsild napsal:

První postřehy jsou takové pořád stejné, jak původní TF 4.3 no.
Terén se díky neupravenému lod systému pořád divně generuje. Není vidět vrtule a zrcátko po nějakém nastavení v menu kláves přestalo fungovat, zůstal jen průhledný rámeček.
Zatím mi tohle příjde Smutný jak pozdní Alpha.


U mňa terén cca ok, nemám pocit letu v bubline ako kedysi v BoX. Stromy sú také inakšie, anglický vidiek sa mi zdá taký uveritelnejsi.

Vrtulu som mal stále, ale pri pendlovani medzi nastaveniami a lietadlom, mi tiež niekto ukradol zo zrkadla sklíčko Šklebící se. V huriku aj spite.

V oznameniach WIN 10 bola potom hláška o zákaze prístupu do grafického HW pre Launcher.exe (alebo také čosi).

Reštart hry nepomohol, až spustenie v okne (predtým fullscreen).
i.ibb.co/DRFjqCp/JulB.png
 
Pepe
606_JuLB napsal:

petsild napsal:

První postřehy jsou takové pořád stejné, jak původní TF 4.3 no.
Terén se díky neupravenému lod systému pořád divně generuje. Není vidět vrtule a zrcátko po nějakém nastavení v menu kláves přestalo fungovat, zůstal jen průhledný rámeček.
Zatím mi tohle příjde Smutný jak pozdní Alpha.


U mňa terén cca ok, nemám pocit letu v bubline ako kedysi v BoX. Stromy sú také inakšie, anglický vidiek sa mi zdá taký uveritelnejsi.

Vrtulu som mal stále, ale pri pendlovani medzi nastaveniami a lietadlom, mi tiež niekto ukradol zo zrkadla sklíčko Šklebící se. V huriku aj spite.

V oznameniach WIN 10 bola potom hláška o zákaze prístupu do grafického HW pre Launcher.exe (alebo také čosi).

Reštart hry nepomohol, až spustenie v okne (predtým fullscreen).



Julo, nepřemapoval jsi to zrcátko? Mě se to tak stalo. Vrátil jsem to, odešel z CoD a zatím to drží. První dojmy nic moc, snad zvuk motoru.
 
toci
mne to nejde,nech robím hocičo, len trápny nápis na čiernom.
 
www.aircombat.sk
Aces_Wild
Just a heads up, we are looking into why some players are having an issue launching Cliffs of Dover and the Launcher stops working.
We hope to resolve this ASAP and will post update news as soon as we nail this nasty bug that never appeared for any of our team or beta testers during RC testing Smutný

Apologies to those affected, we are working on it as fast as we can.

Cheers MP / TFS


CSL_Lekk napsal:

tak postup instalace.:
nic na steamu ani u sebe neodinstalovavat!!!

A jaký má smysl uchovávat 7GB již nepoužitelnýho softu?
 
310_cibule
606_JuLB napsal:

Reštart hry nepomohol, až spustenie v okne (predtým fullscreen).


Tohle pomáhá nejen na zrcátko, ale i na to, když po dokončení letu nefungují žádné klikací volby. Tedy aspoň mně to pomohlo v obou případech.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hoper
zrcátko mi včera taky nešlo, tak jsem smazal vše v 1C SoftClub a pak se objevilo.
víc jsem nezkoumal, bráním se komplet přemapování
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Ajvn
Mi hra nejde spustit. Na půl vteřiny se oběví v tabulce nápis: Připravuje se prvotní instalace a to je vše dál se neděje nic.
Když v dokumentech odstraním 1C SoftClub tak se mi tam při každém dalším pokusu o spuštění hry zase oběví. (i ktyž to pokaždé smáznu.)
Skusím to přeinstalovat.

PS
Starého Cloda jsem na disku už asi půl roku neměl.
 
Fiks
Mě se taky ze začátku nechtělo rozjet.Antivir (Bitdefender) chrání složku dokumenty.
Něco podobnýho se mě stalo i u jiných her,který si vytvářej v dokumentech další složky.Takže jedna z možností.
 
Ajvn
Trkni mě víc. Co teda s tím antivirem?
 
Baron
Daj mu vynimku na novy Clod. Mne to pomohlo, inak sa vobec nerozbehol.

Pani, nemozem zmenit skin v hre. Tiez vam to robi?
Hals - und Beinbruch!
 
Fiks
Na to neexistuje universální odpověď.každej antivir se chová jinak.Já používám placenej Bitdefender.
Nevím co dělá AVG/Avast/Eset atd.Nejjednodušší je ho dočasně deaktivovat a zkusit spustit Cloda.
Další věc je,že já všechny hry instaluju na jinej disk,než je systém.A tím obcházím ochranu Program Files.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,718,563 návštěv