March 29 2024 06:46:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Team Fusion
313_Paegas
Dotaz. Už funguje update se všemi mody přes steam?
 
Fiks
Jo.
 
Aces_Wild
Team Fusion Simulations

Just wanted to apologise on the lack of significant news. Currently the team are compiling the v4.5 Beta for testing, before going to release candidate stage. While in the process a selection of bugs have been squashed which makes the team happy Úsměv
All departments are working flat out and if all goes to plan, updates will soon announce a release date Úsměv

We are close to v4.5 release BUT only if we are happy with the product, so while I imagine phrases like "Two Weeks" will start to be bandied around but it will only be "Two Weeks" when we are happy to say it.

Thanks to everyone for their patience, we want you to enjoy the release and for that reason we won't let it out 'into the wild' until we are satisfied with it.

Cheers, TFS

Just playing around with one of the new toys while we test the latest compile of v4.5 Mrknutí

i.imgur.com/d3FqHx7.jpg

i.imgur.com/lBOXD7c.jpg
 
CSL_Lekk
Pepe napsal:

CSL_Lekk napsal:

Tak jsem to konečně asi lousknul - největší prušvih v dohlednosti není zoom nebo gamma, ale AntiAliasing.
Pri jeho uplném vypnutí se srovají jak hodnoty prostředí tak dohlednost, contrast dotů I dokonce to slunce tak neoslnuje na kabině. z bídné dohlednosti 3 km jsem se dostal na 15km pri dobrém pozadí a na 8km pro jakékoliv texture kromě oslnění.

Takže kdo chce konečně vidět doty jako ve starém šturmu at vypne ve hře AA na nulu.
konečně mám zase dobrej pocit z poletu...ted jenom abych se naučil stříletÚsměv
jo a Petsilde - DSR na minimu take tj: 1,2 a DSR ratio 0% Pff


Ve hře jako v configu?? v core - MSAA? To nemůžeš napsat celou tu cestu? Nechodím tam často a nerozumím ti. Jinak tam mám (0) i v dokumentech MOD. A vidím s potížemi za sebou Bf.



ne je to volba Video v menu hry - menu/video/antialiasing (vpravo nahoře) vypnout/off (do konfigu jsem zatím vubec nelezl)
to DSR jsem nastavoval na rozhraní graficke karty - mám NV 690TI - a je to asi 6+7 volba zhora pro 3D setting (ale myslím, že na to velky vliv nemělo)

jo a lítám na rozlišení 1280x900 a ostatní detail země mám ponížené - bez stínů, bez trávy a podobných kravinek. detail budov a stromu mám na mid. jenom detaily damage objektu na max.

PS: jo a samozřejmě vidím to co mi dovolí server - tj pokud je max dohlednost 12 km na doty tak je vidím na 12km. ATAG je ma právě na 12km myslím.
Upravil/a CSL_Lekk dne 27-09-2017 10:31
 
Ajvn
Boraku. To Tě lituju.
Ja litat s takovým rozlišením a nastavením tak mě treskne.Šklebící seŠklebící se
 
Vladimir
Již dlouho jsem neslyšel a nečetl někoho politovat výrazem "boraku". Úsměv
 
CSL_Lekk
57_OTU ajvn napsal:

Boraku. To Tě lituju.
Ja litat s takovým rozlišením a nastavením tak mě treskne.Šklebící seŠklebící se


no vzhledem k tomu že jedu prozměnu na projektoru tak mám "monitor" s uhlopříčkou 2,6m - tj.102´´ tak se to docela daří.Vyděšený
doporučuju na skutečně dobrej polet z kresla a zaroven domácí kino...nejlepší investice do telky a monitoru a jede už 3 roky téměř denně.
mam mladšího brasku tohohle..tenkrat za 11 litru...zkuste a nebudete chtit jinak...jo a umi i HD ale je to prepocet.
https://www.alza....925108.htm

PS: zrovna na CLODu seš bud nad vodou nebo nad polem....nic co bych neznal a musel mít do max detailů:-)
a když do toho zahučim tak to stejně všechno zčerná Cool
 
saldy
Lekku a můžeš to vyfotit jak to vypadá?
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
CSL_Lekk
saldy napsal:

Lekku a můžeš to vyfotit jak to vypadá?

no muzu a jak to sem uložim když nemam uložiště obrazku...kam to mam nahrat?

Tady je sekce CORE v Configu snad pomuze:

[core]
RandSeed = 0
TexQual=3
TexFlags.PolygonStipple=0
Shadows=1
SpecularLight=2
DiffuseLight=2
DynamicalLights=1
MeshDetail=1
LandShading=1
LandDetails=1
Sky=3
Forest=2
VisibilityDistance=3
LandGeom=2
DrawCollisions=1
Water=-1
Effects=1
EffFlags.Light=1
EffFlags.SpriteRender=0
Grass=3
CordEffect=1
UseFog=0
UseLandCube=1
UseLandConnectedObject=1
LinearObjectManager=1
Roads=1
Sun=1
Clouds=1
EffFlags.LightSpritesProj=1
ShadowMapSize=5
TexFlags.AsyncLoad=1
TexFlags.ShowTexture=0
SimpleMesh.SWTransform=0
SimpleMesh.QuadTreeClip=1
SimpleMesh.InstancingHW=1
EffFlags.LightContextSprites=1
CloudsFlags.Detailed=1
TexFlags.CreateHDR=1
Decals=1
EffFlags.SWLight=0
TexFlags.CockpitOnePass=0
MegaTexture=0
TexFlags.Reflection=0
RenderTargetQual=2
MSAA=0
MeshStatics=1
MeshStaticsDetail=2
SimpleMesh.QTNoCompose=0
MeshFirstLod=0
MeshShowLod=0
SpawnHumans=0

Upravil/a CSL_Lekk dne 28-09-2017 19:37
 
petsild
Snadno http://www.rajce..../stahnout/
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
CSL_Lekk
OK tak to zkusime první je fight ze kterého jsem zdrhal..a porad držel radarove hlasky kvůli km. tohle je z 11km od fightu (samozřejmě jsem doty videl ještě i po fotce ale slabe a jen proti svetle obloze)
http://lekk1.rajc...OD11km.jpg
doty uprostřed dva na vode dva nad hlinou - musite si zvetsit do puvodni velikosti - fotka není nijak upravena ani zmensena -ma 2,3MB

a tady je seting:
http://lekk1.rajc...ODsett.jpg
volba antialiasing vpravo nahore
Upravil/a CSL_Lekk dne 28-09-2017 21:53
 
Ajvn
To jo Leku po projektoru pokukuju už dlouho. musí to být paráda.Mrknutí

Chci se znovu zeptat: Abych do CoD dostal všechny poslední aktualizace tak mám "dát": v rolovacím okénku zvolit Teamfusionupdate-TFCoD vlastnosti záložka betaverze.
Kuvra ale kde rozkliknu tu roletu . Zapoměl jsem to a už jsem poklikal půl evropy a furt nic.Šklebící se
 
Ajvn
Borak: CHudák, chudák kterému bylo ublíženo a nebo se ne vlestní vinou dostal do nezavidění hodné situace. Je to výraz politování a soucitu. Vžadném případě to není výsměch. Země původu: Staré ostravské nářečí.
 
alfik
No nevim synku, u nas se dycky pravilo "borok", ni "borak" Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Ajvn
Pravda,to je další variace . U nás borak ve vedlejší dědině borok.Úsměv
 
Ajvn
Jinak už jsem ten updatel debil našelŠklebící se
 
SepiaX
No a u nás se pravilo že "borok to je guvno pod plotkym"Mrknutí
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Ajvn
No to zase u vás má zřejmě borok význam: Beznadějný rozený věčný chuďas.Šklebící se
 
SepiaX
Šklebící se
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
alfik
Chudáci češi - o jakou krásu jazyka přicházejí! Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,264 návštěv