May 02 2024 17:08:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Team Fusion
Ajvn
Ne uteče i s dítětem. A alimenty bude platit nebohý vývojář z onoho placeného patche.Šklebící se
 
Aces_Wild
Team Fusion and 1C Games sign Agreement in Principle - Dec 21st 2016

YouTube Video


 
magot
Teaser na podepsání smlouvy to tady ještě nebylo.
 
Rumcajs
Zas je to super, páčto teď už víme, že Afriku má TF a 777 se tedy bude ubírat jiným směrem. Jiným ve smyslu dalším. Já se přiznám, že aktuálně mi vlastně chybí bitky nad kanálem. Ale stávající TF není odpověď. Takže já budu jen rád, když bude TF 5.0 a k tomu ta Afrika.
Svýho času jsem odmítnul programování pro TF, jednak jsem měl (a mám) spoustu placený práce, ale třeba by se dal oživit ten autopilot na sbírání výkonnostních dat a možná bych jim i trochu přispěl, když už to má budoucnost. No uvidíme.
Non est specifica
 
magot
Já bych nepředbíhal, zatím dokázali udělat jen teasery.
Na začátek by stačilo udělat z paskvilu plnohodnotný produkt v1.0 bez dalších přídavků. Tj opravit všechny ty zprasenosti co tam Ilyův team udělal ..
A to dám celkem dost práce.
 
falkon
SepiaX napsal:

Proslýchá se že TF mají snad jen jednoho programátora a to je málo. Takže má otázka zní změní něco zdroják když pořád je na kompletaci všech aspektů vytvořených týmem 3D a 2D grafiků jeden člověk?


Problematika jedineho programatora, a teda "uzkeho hrdla" vo vyvoji TF modov, by mal byt touto dohodou (a spristupnenim zdrojakov) vyrieseny! Problem bol v tom, ze k zdojakom sa rozumne dokazal dostat len jeden clovek (rozumej: desifrovat a dekompilovat), a ten ich drzal pod poklickou. Ked budu zdrojaky "oficialne pristupne", programatorov sa moze najst viacero a nic tomu nestoji v ceste... jupii-jaa-jeej! Úsměv


TozziFan napsal:

Hmm a je to v r**i. Vše co už TF udělali mohou zahodit, protože to asi nebude plně kompatabilní se zdrojákem. Začnou od znova a než něco uklovou, bude to trvat.

Toto nie je pravda! 90% TF vylepseni je priamo pouzitelnych do noveho (oficialneho) patcha, a ten zvysok programovania sa zacleni so zanedbatelnym usilim. Netreba prepadat skepticizmu... Mrknutí


Rumcajs napsal:

... ale třeba by se dal oživit ten autopilot na sbírání výkonnostních dat a možná bych jim i trochu přispěl, když už to má budoucnost. No uvidíme.

Autopilota sme v poslednom roku celkom pekne posunuli... Mrknutí Po novom roku Ti poslem email s infom, aby si o tom aspon tusil... Úsměv
Upravil/a falkon dne 22-12-2016 00:30
 
Baron
Mrknutí
Hals - und Beinbruch!
 
SepiaX
Díky Falkone, o to mi šlo vylákat někoho kdo vaří u TF a odkryje více. Za mně hurá, díky a držím pěsti.Jdu slavit .
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Baron
Budú okrem Wimpyho a Beaufightera spojazdnené aj ďalšie mašiny? Myslím že som tam kdesi videl Cr.42, zaujímajú ma napr. Do-17, Gladiator, lietajúce člny a podobne.

K Afrike - ak to nie je tajná informácia - vie niekto aký planest pripravujú pre Afriku? Hlavne teda Talianske letectvo (srdcoffka) ale trebárs aj tropikalizované verzie Hurricanov, Spitfirov, francúzske mašiny (okrem D.520, tú som videl pekná je veru).
Hals - und Beinbruch!
 
magot
Tutově všechno bude. Seznam letadel pro CLOD je veliký jako alláh.

Co vím tak kashiide (člent DT/TF) dělal Fridricha a D.520 i s kokpitem, tak ty by mohli bejt ... teoreticky.

Mraky nevydaných modelů pozemní techniky pro CLOD má tento člověk, tak to pls řekněte ředitelovi, třeba to TF dá zdarma ...
http://fooblog.me...

I ten IL-4 je někde hotov pro CLOD ... ale ten nemá význam ..
Upravil/a magot dne 23-12-2016 10:21
 
Hoper
Může mi někdo, plz, sepsat historii vývojářských společností ? Kdo vlastnil co a co ta grupa dělala za sim ?
Protože mám nějak hokej, jak se 777 dostalo k právům BoBka od 1C, že je teď se slávou poskytli TF.
Klidně do PM. Díky :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
magot
ty máš na mysli asi externí dodavatele, jednotlivce .. ty už nikdo nespočítá

Jinak žádná historie není,

maddox - 1C, UBI - starej šturm
1C - Clod .. i když teď si nejsem jist jestli to neprodali UBI jako starýho šturma Šklebící se
1C + 777 - BOS/M/K
 
Rumcajs
Především jsi měl Magote říct, že 777 neposkytuje nikomu nic. Poskytuje 1C, který to asi od začátku vlastní - nebo vykonává majetková práva. I ten teaser mluví o 1C a ne o 777.

Nicméně mě taky uniká, jaký je přesně vztah mezi 1C a 777 a právama k BOS, BOM, BOK, natural enginu atp. Ale tak nějak tuším, že 1C je investorem a vykonavatelem práv a 777 je autorem alespoň směrem k obsahu.
Non est specifica
 
Hoper
Ne, myslím takové maličké obchodní rozkrytí firem Úsměv
ilarge.lisimg.com/image/155308/800full-il--2-sturmovik-cover.jpg [img]http://media.moddb.com/images/games/1/37/36296/boxart.jpg[/img] is not a valid Image.

1C Company je v jaké spojitosti s Maddox Games ? Distributor ? Maddox je vývojář ?
Atd...

A právě že mne zarazilo, že se píše, že 1C dalo zdroják od BoBka.
Čiliž tady chápu, že to je "původní" skupina od Maddoxe, ale už nepobírám, že nebudou používat zdroják od 777 - oni 777 koupili 1C ?


ed: jestli on není důležitý rozdíl mezi "dovětky" - 1C Company a 1C Game Studios
Upravil/a Hoper dne 23-12-2016 12:46
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
myslel jsem to nějak takhle:

Někdy koncem roku 1998 se pro svět neznámý ruský programátor Oleg Maddox rozhodl splnit si svůj sen (a nejen jeho) a vytvořit bojový simulátor z prostředí východní fronty druhé světové války.


Takže založil Maddox Games a stvořil(i) Il-2 Sturmovik. A aby hru mohl snáze prodávat, našel si distributora 1C Company. Součástí jeho týmu byl i Ilja Ševčenko.
Pak se na starého šturma vyprdli a šli dělat BoB (už od dob Pacifik fighters avizovaný jejich nový sim, resp založený na novém engine).
Jenže když po x moc letech ten sim vydali-nevydali, na krabičce je vidět už jen distributor 1C Company a - UBISOFT...
A co je to 1C Game Studios ?

Má v tom někdo přehled ? :))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
magot
Rumcajs napsal:

Především jsi měl Magote říct, že 777 neposkytuje nikomu nic. Poskytuje 1C, který to asi od začátku vlastní - nebo vykonává majetková práva. I ten teaser mluví o 1C a ne o 777.

Nicméně mě taky uniká, jaký je přesně vztah mezi 1C a 777 a právama k BOS, BOM, BOK, natural enginu atp. Ale tak nějak tuším, že 1C je investorem a vykonavatelem práv a 777 je autorem alespoň směrem k obsahu.

777 dodává engine a vývoj (částečně vývoj), majitel se všemi právy je pouze 1C
 
magot
Hoper napsal:
A právě že mne zarazilo, že se píše, že 1C dalo zdroják od BoBka.
Čiliž tady chápu, že to je "původní" skupina od Maddoxe, ale už nepobírám, že nebudou používat zdroják od 777 - oni 777 koupili 1C ?
ed: jestli on není důležitý rozdíl mezi "dovětky" - 1C Company a 1C Game Studios


1C je majitel CLODu se všemi právy. Maddox team včele s Ilyou byly "jen" dodavatelé.
1C company a 1C game studios je to samé, přejmenované.
UBI je jen další vlastník který občas tyhle staré hry odkoupí na svou vlastní distribuci
Upravil/a magot dne 23-12-2016 13:15
 
Mira
Opravdu dobrá zpráva. Tohle by mohlo vyřešit (nejen) moje problémy s padáním hry..tak vydržíme a uvidíme.
 
SepiaX
YouTube Video



Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Paulus
Zase nám mažou med kolem hu... ústÚsměv
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,802,627 návštěv