March 29 2024 08:21:58
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Team Fusion
310_cibule
Paulus napsal:

Mě CLOD zničil GKVyděšený


Mně manželství.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Ilyovi taky Šklebící se
 
Trolicek
Paulus napsal:

Mě CLOD zničil GKVyděšený




Myslím, že Jak v CLODu není, ne? Takže mu ji zničil maximálně tak Spit nebo Befko...

[img]https://media.giphy.com/media/d3mlE7uhX8KFgEmY/giphy.gif[/img] is not a valid Image.
 
Ajvn
V němčině je to vtipné...
 
Paulus
Joke napsal:

Paulus napsal:

Mě CLOD zničil GKVyděšený




Myslím, že Jak v CLODu není, ne? Takže mu ji zničil maximálně tak Spit nebo Befko...



Stáhnul jsem si předposlední patch, spustil hru cca 1/2 hodiny hraní a najednou tma zavrčení a karta byla v tahu (760).Úsměv
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Ajvn
Jak prosté.Úsměv
 
Trolicek
57_OTU ajvn napsal:

Jak prosté.Úsměv


V klingonštině by to bylo prostější...

[img]https://media.giphy.com/media/3og0ILzGlzG26yNINq/giphy.gif[/img] is not a valid Image.
 
Ajvn
Úsměv
 
Joe Tempest
Pánové, dají se to Blitzu použít bez jakýchkoli problémů offline kampaně dělané pro původní CoD?
Na množství nehleďte!
 
falkon
Joe Tempest napsal:

Pánové, dají se to Blitzu použít bez jakýchkoli problémů offline kampaně dělané pro původní CoD?


Ano, daju. Jedna sa o tu istu hru (opatchovanu a vylepsenu), len ma iny marketingovy nazov.
 
Joe Tempest
Dá se někde v Blitzu nastavit historicky věrně hákový kříž na letadlech?
Na množství nehleďte!
 
falkon
Joe Tempest napsal:

Dá se někde v Blitzu nastavit historicky věrně hákový kříž na letadlech?


Oficialne nie, rovnako ako v ostatnych hrach.

Mozes si ich ale namalovat na svoj custom skin Mrknutí
 
Aces_Wild
Team Fusion Simulations

* dlouholetý člen CloD komunity se stane PR hlavou TFS
* tým se rozrůstá
* chystá se generátor dynamické kampaně
* vylepšování AI

Hello everyone, this will be a small update with some information just to let everyone know things are still progressing smoothly. Much more exciting and content filled updates will follow in approximately 3-4 weeks by our new PR representative. I'll still respond to questions and help where needed, but as far as PR, I will be signing off after this post.

Our new PR rep is a member who is very well liked across the entire CloD community, one who is very knowledgeable with the game and one who has been contributing great things for the community for years. His first update will be up to him on when and what. Personally speaking, I'm very grateful and excited that he has joined TFS. His updates will be completely fresh in approach and I look forward to seeing them just as much as the rest of the community.

TFS has also welcomed several new members which will both speed up the process of getting 5.0 out, and also address certain noted gripes from the community. We have several additional coders which will help out in multiple areas, but most importantly the import/animation process for all the new objects, ships, and aircraft/cockpits that will be included for 5.0. We also have a member who will be taking over the bugtracker maintenance from our main coder and another coder who will be working on bringing a Dynamic Campaign Generator to CloD.

Multiple new aircraft have now been imported in game and are being tested, along with more static objects and turrets for new flyable aircraft. Work on the AI continues and within TFS we should have a big update from our AI coder tomorrow. I may break what I said earlier in this post and bring some news if I can about that front once we get it.

Just wanted to give you all a quick note with some good info and properly sign off. Thanks for being civil and respectful (for the most part), and using constructive criticism when needed. I leave you in excellent hands.

Happy times ahead.

Zdroj
 
Aces_Wild
TFS Developer Update - July 2018

* celá zpráva v odkazu, je toho celkem dost

YouTube Video


 
Joe Hallenbeck
Hmm Hurry s Vokesem, tak to budou i pětky s Vokesem....
313_FlyBoy
RY-C
 
Aces_Wild
TFS Developer Update – August 2018

* nový člen týmu - 69th_Zeb (3D)
* datum vydání zatím nejasný
* letectvo:
-- import kokpitu CR.42, animace a ladění FM
-- modelování Bf 108 kompletní a připraveno na import
-- import Bf 109F-1/2/4 (se zástupným kokpitem a texturami) kompletní, ladění FM
-- import Spitfire IIa kompletní se zvětšeným chladičem oleje nahrazujícím původní
-- modelování Spitfire IIb kompletní a připraveno na import
-- modelování Spitfire Va/b kompletní a připraveno na import
-- modelování Hurricane IIa/b/c kompletní a připraveno na import
-- modelování Martlet III kompletní a připraveno na import

* podrobnosti v odkazu + nějaké ty obrázky pozemní techniky

YouTube Video


 
Alan Grey
[img]http://www.alan-grey-page.cz/wp-content/uploads/ngg_featured/novinky_nahled_0012.jpg[/img] is not a valid Image.

https://forum.il2...ober-2018/ a nebo zkrácené info na mých stránkách Mrknutí

YouTube Video



 
http://www.alan-grey-page.cz/
Mira
Jsem v tom trochu ztracen. Až vyjde jednou verze 5.0. tak to bude placená hra a bude obsahovat mapu a planetset kolem Afriky..Ale bude obsahovat i současnou mapu a planetset co máme v 4.5 ? Jedna verze , dvě bojiště ?
 
Alan Grey
Mira napsal:

Jsem v tom trochu ztracen. Až vyjde jednou verze 5.0. tak to bude placená hra a bude obsahovat mapu a planetset kolem Afriky..Ale bude obsahovat i současnou mapu a planetset co máme v 4.5 ? Jedna verze , dvě bojiště ?


Přesně tak ... půjde o placený addon. Nebo se pletu ? Jako je BoS ... BoM... BoK... BoBP Úsměv
 
http://www.alan-grey-page.cz/
Kukuloo
Ten namornik je aky fesi Mrknutí
Letka_13/Kukulo
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,987 návštěv