April 27 2024 11:27:46
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy - řešení problémů
 Vytisknout diskuzi
Potíže s AIR START
606_Tclaw
Ahoj,

prosím o radu s mým problémem. Mám nainstalovánu nejnovější verzi HSFX 6 a doteď jsem létal bez potíží. Nicméně se spuštěním AoP mi vyvstal problém - když se připojím na mapy, kde jsou buď vzdušná letiště či letiště na pevnině, která nejsou součástí mapy, ale přidána tvůrcem (báze na nějakém kousku rovné země), nenačte mi to misi správně, respektive já tato letiště nevidím. Zkusil jsem si to ověřit i na nějakých svých starších mapách, kde taková letiště mám a stejný problém.

Dle rad jsem už vyzkoušel znovu nainstalovat HSFX, JAVU a dnes i kompletní instalaci šturma. Potíž je, že i při spuštění, dnes instalované, čisté 4.11.1 jsem si zkusil vytvořit vzdušné letiště a při spuštění mise opět nic. Nevíte někdo co by za tím mohlo být? Díky...
Upravil/a clone9cz dne 28-12-2012 13:31
 
Permon
No skusils po instalaci spustit HSFX_Client_Uptader?Vyděšený
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
606_Tclaw
Ano prosím. Mrknutí
 
Lekk
HSFX 6.0.17 se updatuje dvakrát i vicekrát - spust si update znova. dokud to nebude bez stažení.Mrknutí
Upravil/a Lekk dne 23-12-2012 21:29
 
310_Podrs
Instaloval jsi po nainstalování základu HSFX6.0 ještě ručna patch 6.0.1 a až potom jsi na to pustil autoudpater?

Protože jestli ne, tak se pak hra tváří, že je sice na poslední verzi, ale chybí ti tam ten 6.0.1.

Jinak na fóru 242sq. vypustili nový odkaz na torrent HSFX, který když stáhneš, tak budeš mít poslední verzi 6.0.17 a nebudeš muset už nic patchovat (je to instalačka se všemi dosud vyšlými patchi).

Pokud už si nebudeš vědět rady, tak bych to zkusil.
 
http://www.310raf.com
606_Tclaw
No problém pánové je i v tom, že ta vzdušná letiště nejdou ani na čisté 4.11.1 do které nebyl HSFX ještě instalován a ani předtím, na 4.10.1 to nešlo. Takže to není problém jen HSFX.
 
TozziFan
Tím je to jednodušší ne? 4.09m jde bez problémů? Blbne až 4.10m nebo až 4.10.1m? Zkus stáhnout znovu z jiného linku (třeba tady) a pak napiš.
 
606_Tclaw
Ve 4.09 mi to nešlo kvůli hře samotné (zřejmě to ještě nebylo možné) a v té další už nešlo klasicky jak nejde. Zvláštní je, že jsem to zkoušel i u bráchy na pc s jinými patchy, staženými už před časem. A z toho odkazu jsem TozziFane stahoval právě při té přeinstalaci před pár dny.
 
606_Tclaw
Ve 4.09 mi to nešlo kvůli hře samotné (zřejmě to ještě nebylo možné) a v té další už nešlo klasicky jak nejde. Zvláštní je, že jsem to zkoušel i u bráchy na pc s jinými patchy, staženými už před časem. A z toho odkazu jsem TozziFane stahoval právě při té přeinstalaci před pár dny.
 
TozziFan
Jsou věci mezi nebem a zemí ...
Zkus se kouknout i po jiném linku a stáhnout znovu. Možná jen, že jsi měl echt smůlu a při stahování se něco potento. Jinak fakt už nevím.
 
310_Podrs
TozziFan napsal:
Jsou věci mezi nebem a zemí ...
Zkus se kouknout i po jiném linku a stáhnout znovu. Možná jen, že jsi měl echt smůlu a při stahování se něco potento. Jinak fakt už nevím.


Řekl bych nějakýmu parťákovi z letky komu to nedělá, aby mi smahnul svou instalaci na DVD a prostě bych to nakopíroval a jel.

V současné době už nejsou poblém ani 16GB+ USB flashky, na které se komplet HSFX v aktuální verzi v pohodě celé vejde, asi by to bylo nejrychlejší, pokud tu možnost máš.
 
http://www.310raf.com
606_Tclaw
Po Novém roce sena to kouknu detailněji a zkusím asi tu Tvou možnost Podrsi... Díky za rady, chlapi.
 
606_Tclaw
Tak včera jsem se konečně úspěšně připojil na ty mapy, které mi blbly. Několikeré přeinstalování, několik odinstalovaných java, ovladačů grafiky atd., abych nakonec zjistil, že chyba byla asi někde v confinu. Zamračený
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,769,412 návštěv