May 01 2024 12:38:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna 2015
magot
Je tomu takřka jeden rok co byly hlášeny neviditelná letadla v multiplayeru.
Že nemaj po roce dořešenej takovejhle critical bug, je docela velkej otazník jaký maj priority.
 
Tyler Durden
Prodat BOM za 80 dolarů.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
CSW_Cassius Chaerea
Rumcajs napsal:

Cassie a jakou jsi použil metodiku pro to měření?

Předpokládám, že jsi měřil IAS z budíků. Podstatné jsou pozice chladičů. U La 5 jsi naměřil nějak malá čísla. Na forsáži by se La 5 v létě měla dostat skoro na 540 km/h.
Autolevel, chladiče vždy zavřené. Rychlost je z "digitálek". Problém je že při testování u země se Lavina strašně rychle přehřeje, ale dostal jsem z ní i 530 Km/h. Takže ano těch 540 asi je schopná po divu u země na chvilku (minutu) v levelu udržet.

Edit: Otestováno. Po divu udrží rychlost u země na 538 Km/h.
Upravil/a CSW_Cassius Chaerea dne 20-11-2015 13:52
 
Baron
Pouzil si boost? Ak ano, na aku dlhu dobu? Ako si mal nastavenu zmes a vrtulu? Ako si mal nahodeny trim alebo si letel na autolevel? Kolko bolo v masine paliva?
Hals - und Beinbruch!
 
CSW_Cassius Chaerea
Baron napsal:

Pouzil si boost? Ak ano, na aku dlhu dobu? Ako si mal nastavenu zmes a vrtulu? Ako si mal nahodeny trim alebo si letel na autolevel? Kolko bolo v masine paliva?
Co myslíš? Je tam napsáno La-5 WEP,
tak jsem dal tah na 50%, vrtuli do praporu, zapnull druhý stupeň kompresoru a vykopl směrovku doprava. Úsměv

Edit: Pro La-5 u země 100 směs, 100 vrtule. 100% palivo se používá snad vždy u těchto měření - kdyby ne bylo by to uvedeno.
Upravil/a CSW_Cassius Chaerea dne 20-11-2015 15:31
 
Baron
Wep som prehliadol, ospravedlnujem sa. Za zvysne odpovede dakujem Úsměv

...novy DD 114:

http://forum.il2s...ntry305444
Upravil/a Baron dne 24-11-2015 11:13
Hals - und Beinbruch!
 
Rumcajs
Tak DD 114 ukazuje na moc prima opravy.

- G2 plynovka bude konečně reagovat smysluplně.
- Zavedli pro Befka nelinearitu do účinnosti chladičů v závislosti na otevření.
- Opravili plynovou přípust u P40 zjevně podle Farkyho, to je taky super.
- Dělali něco s klapkama u Jaka. Úplně z toho popisu neumím odhadnout, jak přesně se to projeví prakticky. Zvýšení rychlosti otvírání by mohlo třeba navodit nějaký ráz v řízení nebo prostě škubnutí s letadlem. Nebo se taky pletu.
- Předělali průrazné střelivo, které tedy bylo často využíváno pro svou nadměrečnou účinnost.

- Tanky, tanky, tanky .. no snad to bude přínos.
Non est specifica
 
313_Tiba
Rumcajs napsal:

Tak DD 114 ukazuje na moc prima opravy.

- G2 plynovka bude konečně reagovat smysluplně.
- Zavedli pro Befka nelinearitu do účinnosti chladičů v závislosti na otevření.
- Opravili plynovou přípust u P40 zjevně podle Farkyho, to je taky super.
- Dělali něco s klapkama u Jaka. Úplně z toho popisu neumím odhadnout, jak přesně se to projeví prakticky. Zvýšení rychlosti otvírání by mohlo třeba navodit nějaký ráz v řízení nebo prostě škubnutí s letadlem. Nebo se taky pletu.
- Předělali průrazné střelivo, které tedy bylo často využíváno pro svou nadměrečnou účinnost.

- Tanky, tanky, tanky .. no snad to bude přínos.

Hmm velice zajímavé a co to ovládání myší že by sem chtěli přilákat myšomenu z war thundra Úsměv
 
Shadowdeath
Nevíte někdo zda se náhodou někde na offciálním fóru již řešila divná defaultní pozice pilotovy hlavy u Lavočky (případně I-16)?

Nějak mě to sejří čím dál tím víc, tak jsem si říkal, že bych jim tam sesmolil nějaký příspěvěk, ale abych netahal dříví do lesa :-)

EDIT:
Jo ještě dodám proč mě přijde divná - je strašně vysoko. A když si ji dám níž, tak jak by mě to přišlo OK (nejen pocitově, ale dle reálných fotek) tak nic nevidím přes zaměřovač, protože je pak zase strašně vysoko.
EDIT2:
Když si vemu LaGG, tak tam je to OK. Přitom mají stejný drak, takže i pozice pilota by měla být stejná, je to tak?
Upravil/a Shadowdeath dne 22-11-2015 12:57
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
Rumcajs
Shadow, tohle se určitě řešilo. Nemám po ruce vlákno, ale někde to tam jistě je. Problém je stejně jako u FW 190 ten nešťastný lom světla. Lom světla není a (zatím) nebude, tak je pozice hlavy výš o pár centimetrů, aby se to kompenzovalo. Když se koukáš z pozice, která odpovídá skutečné pozici hlavy, nevidíš přes kryt motoru. Abys viděl přes kryt, musíš mít hlavu výš a tedy musí být i zvednutý zaměřovač. Není z toho jednoduchá cesta ven. Dokud nebude simulován lom světla alespoň na čelním skle, bude to vždy kompromis.
Non est specifica
 
Shadowdeath
Já jsem to tam právě nějak nenašel, no ještě to večer zkusím najít přes toho FW.

Každopádně, lom nelom, když si dám hlavu o těch pár centáků dolů, tak mě kryt motoru o tolik moc víc nevadí a posez mě přijde přirozenější :-)
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
Shadowdeath
Tak jsem našel vlákno pro FW: http://forum.il2s...ead/page-1.

Co jsem z toho videa pochopil, je to horší a horší čím je sklo tlustější a je pod menším úhlem (co tam ukazoval tak sklo mělo sklon 25 stupňů a tloušťku je 7,5 cm). Ale u Laviny v základu (tedy to "nepancéřované"Mrknutí má mnohem větší úhel a nebude ani tak tlusté, můj odhad je tak 60 stupňů a tloušťka 1 cm max.
Tudíž si nemyslím, že zrovna lom světla v tomhle hraje nějakou výraznou roli.
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
Baron
Tak to vyzerá, že Bf-110 budeme lietať už dnes Úsměv

http://forum.il2s...ntry306748
Hals - und Beinbruch!
 
CSW_Cassius Chaerea
No to bude fajn. Konečně budu moci zvažovat jestli si ten BoM koupit nebo počkat na slevu na steamu. Úsměv
 
Deschain
110 je super Úsměv
 
Baron
...a je to vonku - patch 1.105 Mrknutí

http://forum.il2s...ntry306789

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_11_2015/post-19-0-55883900-1448362271.jpg
Hals - und Beinbruch!
 
magot
Konečně pořádnej stroj Úsměv Má to dostupnou i radio pozici?
 
Deschain
magot napsal:

Konečně pořádnej stroj Úsměv Má to dostupnou i radio pozici?


moc se v tom nevyznám ale je tam funkční budík co reaguje na můj kurz vzhledem k letišti tak to asi funguje
 
Rumcajs
Zkusil jsem tu 110 a lítá to hezky.Celkem podle očekávání. Pro člověka znalého BOSka to nenese žádné zásadní překvapení. Proti He 111 i Pe 2 je poněkud hodnější letadlo. Není náročné ani při startu, jak sem tam umí být Heinkel, ani není náročná při přistání, jak je skoro vždy Peška. Docela se těším, že nově budou bitevní úkoly za modré pestřejší. Přímo bitevničení bude stejnak vždy doména IL2, ale rychlé letadlo, co unese slušný náklad bomb, nebojí se bombardovat z malé výšky a umí se i tak nějak ubránit, to je prostě modrá posila. A třeba s tím i něco sestřelím.
Non est specifica
 
1stCL_Fucida
Vidíš...a zrovna role bitevního stroje byla v podstatě jediná, ve které Bf 110 naprosto selhal Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,794,004 návštěv