May 06 2024 11:32:02
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna 2015
olda Olde maly
Díky Mrknutí
 
606_JuLB
Baron napsal:

Kto chce, moze sa zucastnit testu Dynamickej Kampane pre BoS:

http://forum.il2s...e-testing/


Pokiaľ nezoberú IA-čkam prenosné Rontgenove letecké okuliare, bude aj táto dynamická kampaň ťažko hrateľná.

Hneď druhá misia, 2x Jak-1 prízemný útok na letisko, výška 1500mm, 8/8 oblačnosť, a Foky čakajúce v 3000m nad spawnom. Vedúce AI dali dole hneď, živé číslo nemá šancu stratiť sa v či pod oblakmi a štvoricu ostrostrelcov ani vymanévrovať bez úrazu.

Inak na prvý pohľad neporovnateľne zaujímavejšie ako tá odomykacia fraška pôvodne do BOS pribalená.
i.ibb.co/DRFjqCp/JulB.png
 
Art
Jak to vypadá ohl. P-40 a jejího startování? Budou to předělávat nebo se na to vys.. jako na zbytek?
 
Baron
A to máš odkiaľ, že sa na zbytok vys..? Pff
Hals - und Beinbruch!
 
Art
"Jason_Williams, on 18 Sept 2015 - 20:16, said:
I don't believe we are tweaking FMs for those planes any longer.

Jason"
Už je to déle co jsem se na to ptal. Možná změnili názor (pochybuji).
 
Baron
Aha uz rozumiem. Ta Jasonova odpoved sa viac-menej tykala primarne klapiek na Jaku a tie menit nebudu, pretoze podla vyvojarov (tzn. moskovska cast) je to tak spravne (ponechavam bez komentara). Cosi sa vsak zmenilo, pretoze od posledneho patchu napr. nemam s Jakom problem ked som v Bf-109G-2. To predtym nebolo, Jak-1 si daval G-2 k veceri (obrazne povedane). lenze G-2 je teraz jedna skvela masina, zvlast tam vysoko, kde ma byt. Takze k zmene doslo. Nielen u G-2, tiez u MC.202 je citit posun v FM, a to tak v rychlosti, obratnosti ako i znicenia motora. No, je toho skratka viac, co bolo zmenene. Aj z tohoto dovodu si dovolim nesuhlasit s formulaciou, ze sa na to vytento, pretoze napr. po poslednom patchi su zmeny v FM citit. teda aspon nemeckych lietadiel (a talianskeho Folgore aby som bol presny). Sovietske masiny velmi nelietam, takze tam necham hodnotenie na inych kabrnakov. Apropos, vzdy sa najde niekto, kto bude nesuhlasit s niecim v simulatore (akomkolvek), pretoze podla neho by to malo byt inak. Tym nechcem povedat, ze v BoS je vsetko v poriadku, to ani nahodou a chyby tam samozrejme su, ovsem produkt sa vyvija a to docela rychlym tempom.
Co sa tyka P-40, je to early access, tzn. je to v nejakej faze Bety a zmenit sa moze na nom este vselico.
Takze som zvedavy na 1.104 - mala by byt vonku do konca oktobra a bude obsahovat letne a jesenne mapy + zaciatok kampane pri Stalingrade. A pre tych, co maju BoM, bude aj Bf-109E-7.
Hals - und Beinbruch!
 
313_Nevo
Uzin napsal:

magot napsal:

už bych si to bejval koupil, ale žádná letní mapa, žádná stodesítka ... to je bída


Ta tráva u ranwaye mě dostala - ta mi v Il-2 chybí . Že bych si to koupil ? Šklebící se


..odstupim BOS za vyhodnych podmienok Šklebící se
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Farky
Art napsal:

Jak to vypadá ohl. P-40 a jejího startování? Budou to předělávat nebo se na to vys.. jako na zbytek?


Předal jsem jim ohledně motoru v P-40 potřebné informace. Nakonec po debatě tak nějak uznali že to nemají správně, ale jestli to budou opravovat to nevím, nijak se v tomhle směru nevyjádřili. Což je v pořádku, je jen na nich jestli to opraví nebo ne. Mimochodem, moje podezření že je to záměrná chyba se nepotvrdilo.

Baron napsal:
Co sa tyka P-40, je to early access, tzn. je to v nejakej faze Bety a zmenit sa moze na nom este vselico.


Ono je to tak, že každé letadlo které je puštěné na veřejnost je už ohledně FM a engine managementu v podstatě hotové, beta testem už prošlo. V okamžiku kdy poslali P-40E do světa, obrátili svoji pozornost na letadla co ještě musejí vytvořit. FM totiž dělají dva lidi, tlačí je čas, takže se moc nevracejí zpětně k "vydaným" letadlům. I drobná změna udělaná později je z 99,9% na základě toho, že se někdo ozval vývojářům stylem - je tam to a to špatně a mělo by to být tak a tak. A dotyčný to musí doložit neprůstřelnými důkazy, není úplně jednoduché vývojáře přesvědčit že by měli něco opravit.
 
Art
Baron napsal:

Aha uz rozumiem. Ta Jasonova odpoved sa viac-menej tykala primarne klapiek na Jaku a tie menit nebudu, pretoze podla vyvojarov (tzn. moskovska cast) je to tak spravne (ponechavam bez komentara). Cosi sa vsak zmenilo, pretoze od posledneho patchu napr. nemam s Jakom problem ked som v Bf-109G-2. To predtym nebolo, Jak-1 si daval G-2 k veceri (obrazne povedane). lenze G-2 je teraz jedna skvela masina, zvlast tam vysoko, kde ma byt. Takze k zmene doslo. Nielen u G-2, tiez u MC.202 je citit posun v FM, a to tak v rychlosti, obratnosti ako i znicenia motora. No, je toho skratka viac, co bolo zmenene. Aj z tohoto dovodu si dovolim nesuhlasit s formulaciou, ze sa na to vytento, pretoze napr. po poslednom patchi su zmeny v FM citit. teda aspon nemeckych lietadiel (a talianskeho Folgore aby som bol presny). Sovietske masiny velmi nelietam, takze tam necham hodnotenie na inych kabrnakov. Apropos, vzdy sa najde niekto, kto bude nesuhlasit s niecim v simulatore (akomkolvek), pretoze podla neho by to malo byt inak. Tym nechcem povedat, ze v BoS je vsetko v poriadku, to ani nahodou a chyby tam samozrejme su, ovsem produkt sa vyvija a to docela rychlym tempom.
Co sa tyka P-40, je to early access, tzn. je to v nejakej faze Bety a zmenit sa moze na nom este vselico.
Takze som zvedavy na 1.104 - mala by byt vonku do konca oktobra a bude obsahovat letne a jesenne mapy + zaciatok kampane pri Stalingrade. A pre tych, co maju BoM, bude aj Bf-109E-7.

Doufám, že máš pravdu, protože jsem se zrovna ptal na Fw 190, ke které byly testy. Pokud ano budu jen rád Úsměv
 
313_Nevo
Farky potvrdenie toho, ze to nemaju spravne a nepotvrdenie toho, ze to opravia je len potvrdenie toho, ze je to zamerne Šklebící se
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Farky
Oni nepotvrdili hned že to nemají správně, já je o tom nejdřív musel přesvědčit. Což se snad nakonec povedlo. Jsem si dost jistý že nevěděli že tam mají chybu.

Ohledně potvrzení toho jestli to opraví nebo ne, napíšu sem zhruba to co jsem napsal jim. My můžeme vývojářům pouze poskytnout informace a podklady a možná pár nápadů jak to udělat, ale nevíme co umí engine té hry, kolik času ta která věc zabere a co je možné a co ne. Konečné rozhodnutí bude každopádně vždycky na nich.
 
310_Pip
Hele Farky, když už je umíš přesvědčit, nechceš je taky překecat, aby dali trimy u rusů na osy?
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Farky
Já se obávám, že k tomu se překecat nenechají. Z nějakýho důvodu trvají na tom že ty trimy budou takhle a vůbec netuším co by je donutilo změnit názor.
 
Hot_Dog
Farky napsal:

Já se obávám, že k tomu se překecat nenechají. Z nějakýho důvodu trvají na tom že ty trimy budou takhle a vůbec netuším co by je donutilo změnit názor.


Zak will the trims ever be put on an axis on aircraft that had trim on a wheel or a lever?
Not planned for a while. But possible in spring.

http://forum.il2s.../?p=287832
 
313_Nevo
je to tak, robia si co chcu a zamerne Úsměv
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Baron
V stredu nam konecne pridu mapy bez snehu, BF-109E-7, zaciatok bitky o Stalingrad - jednoducho patch 1.104: http://forum.il2s...ntry295391

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_10_2015/post-19-0-55452500-1445613969.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_10_2015/post-19-0-27528100-1445613976.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_10_2015/post-19-0-70351300-1445613980.jpg

YouTube Video



Hals - und Beinbruch!
 
Art
Padá mi Bos s SweetFX Smutný Stáhnul jsem si nejnovější verzi z ofiko a nainstaloval . Po rychlé šarvátce mě Bos napíše, že přestalo pracovat. Nevíte někdo jak to opravit?
 
Rumcajs
Art napsal:

Padá mi Bos s SweetFX Smutný Stáhnul jsem si nejnovější verzi z ofiko a nainstaloval . Po rychlé šarvátce mě Bos napíše, že přestalo pracovat. Nevíte někdo jak to opravit?
Vím. Vyhoď SweetFX. Jiným to asi chodí, ale mě to vždy s SweetFX padalo. Smazání SweetFX zas naopak vždy pomohlo. Nemám pro to žádné vysvětlení krom možnosti, že jsem něco udělal blbě (a že to máš třeba stejně blbě i ty). Reálný přínos SweetFX stejně u BOSka ani u ROFka není. Můžeš si s tím hrát a kochat se, že máš trochu jiné barvičky než ostatní, ale to je asi tak všechno. Nevěřím na řeči, že díky SweetFX je něco zásadně lepší. Není, spíš naopak dosáhneš stavu, kdy něco důležitého neuvidíš.
Non est specifica
 
313_Nevo
magot, dal si to do zleho vlakna Šklebící se

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_10_2015/post-19-0-27528100-1445613976.jpg
3.bp.blogspot.com/-HSLs9Ql8qvQ/UkXDuV9ZGJI/AAAAAAAAEB4/pkh9J9cNYow/s1600/DSC03858a.jpg
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
magot
Beetle ala BOS, rozstřílen šturmovikem Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

34,825,579 návštěv