April 18 2024 11:59:17
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
Paulus

· Registrovaní piloti: 2,744
· Nejnovější pilot: AlecSalinas
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna 2015
Ajvn
Ano jako těžká stíhačka proti bombrům jako noční jako bitevní ano. Samozdřejmě vím!! Ale v manevrovacím boji s jednomotorovou stíhačkou ani omylem. Viz bitva o Britanii. Uvidím instaluju. Jsem věřící a proto věřím, že tady Rumcajza jenom chytla fantaz.Šklebící se Jinak Ruma by mohli Bosbobáci angažovat do reklamního oddělení.Šklebící se
 
Rumcajs
Ajvne a co teda říct, v čem přesně je ten problém? A v čem mě chytla fantaz? Já předtím mluvil o Jaku 1 a Bf 109F4. O 110 jsem se zmínil jen velmi okrajově, že to teď lítaj všichni. Nerozumím, proč v souvislosti s Bf 110 mluvíš o mě, když jsem se k ní téměř nevyjádřil. Navíc jsem ani online neměl jedinou říležitost s tím letět, protože teď všichni lítaj němce.
Prosím, napiš co přesně nesedí. Jak jsi k tomu dospěl.

Jinak ne, 777 mi nic nedává a předpokládám, že o nějakém Rumovi z Řáholce ani nevědí. Já je chválím jen proto, že aktuálně na světě v našem oboru nemaj porovnatelnou konkurenci.

A jestli tě 110 opakovaně vymanévruje, zatímco ty sedíš v Jaku, možná je to chvíle na zamyšlenou, co děláš nevhodně. Ono to nemusí být úplně jednoduchý, protože určitě nechceš parkovat na šestce, jak už jsem psal.
Non est specifica
 
Ajvn
No kyt to tam píšeš:" Bylo snadné uštvat Jaka na výkon a ve vertikále. Nemohl utéct do zatáčky, kterou bych nemohl následovat. La 5 mělo jen ten roll rate, jinak nemělo v zásadě nic, co by mohl udělat." Ja ktuhle situaci mám popsat jinak než ,že jsi je deklasoval. Kurva v BF 110! A to prý nebyli nováčci . Tohle mi nesedí! Buďto jsi superman a nebo je BF 110 v BoS superstroj.

Ja ještě nedělám nic v BoS špatně protože jsem ho již asi půl roku neměl nainstalovaný.

S tou reklamou to byl přece vtip Úsměv nic ve zlým.
A vidíš jakou děláš reklamu? JÁÁ JSEM SE VRÁTIL!Šklebící se
 
Rumcajs
Hele Ajvne, ale to jsem psal o Bf 109 F4, jednoznačně nejvýkonnější stihačce ve hře.
Non est specifica
 
magot
a v noci se mohli jít s jakama i biftekama vycpat ať točili jak točily, 110tka byla králem a noc je polovička dne Úsměv Akorát G4 vám loft asi neudělá ...
 
Ajvn
Tomu se říká fauxpas. Šklebící se Takže: Sorry. A co teď? To abych BoS zase odinstaloval. Šklebící se Ale ne , mám nový ůžasný klacek, se kterým se mi ty všechny virtkřápy tak nějak moc nekymácejí takže jsem zvědav co to se mnou v BoS udělá.Úsměv
 
Rumcajs
Vrtiklacík votestuj. BOSko je náročný na kvalitu hardwaru, ale pokud to máš, pak je to moc hezký. Lovu zdar.
Non est specifica
 
1stCL_Werner
Baron napsal:

Mno, neviem o tom, ze by bola 110 totalny prepadak. Ako tazka stihacka sa rozhodne osvedcil. V com sa neosvedcil, bola uloha bitevniku. To je trochu rozdiel, drahy Ajvne. Ani nikto nepisal, ze so 110kou vypraska Lavinu i Jaka.


Ono neosvědčila se jako bitevník je taky krajně zjednodušující. Německo nestačilo vyrábět tolik 110 kolik by se jim hodilo, protože potřebovali, aby měli něco do noci, něco na dálkovou eskortu nad středomoří, biskaj a norsko, nějaký pro průzkum. Mít další na východě jako bitevník bylo super, ale mohli to dělat i Henschely, Emily, Stuky a vlastně všechno co uneslo bombu. Měla sice spoustu munice, 2 motory a hodně dobrou nosnost, ale přecijenom víc bolí ty večerní nálety na města a na to nic lepšího po ruce nebylo. Nevím teď z hlavy kolik měli v době stalingradu 110 na celé východní frontě v roli bitevníků, ale jestli 3 gruppe tak to bude hodně a to nejspíš všechny právě tam. A u stalingradu lítaly i když už nelítalo nic jinýho, dokud ty jednotky totálně nevyždímali.

Např. od začátku Barbarossy do konce září 1941 uvádí 2 Gruppe ZG 26 (reálně kolem 50 letuschopných letadel) : 96 sestřelených letadel, 741 letadel zničených na zemi, 166 kusů dělostřelectva, 3280 vozidel, 49 vlaků, 1 obrněný vlak, 68 lokomotiv a 4 mosty.
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
Ajvn
Ju díkMrknutí
 
saldy
1stCL_Werner napsal:

Baron napsal:

Mno, neviem o tom, ze by bola 110 totalny prepadak. Ako tazka stihacka sa rozhodne osvedcil. V com sa neosvedcil, bola uloha bitevniku. To je trochu rozdiel, drahy Ajvne. Ani nikto nepisal, ze so 110kou vypraska Lavinu i Jaka.


Ono neosvědčila se jako bitevník je taky krajně zjednodušující. Německo nestačilo vyrábět tolik 110 kolik by se jim hodilo, protože potřebovali, aby měli něco do noci, něco na dálkovou eskortu nad středomoří, biskaj a norsko, nějaký pro průzkum. Mít další na východě jako bitevník bylo super, ale mohli to dělat i Henschely, Emily, Stuky a vlastně všechno co uneslo bombu. Měla sice spoustu munice, 2 motory a hodně dobrou nosnost, ale přecijenom víc bolí ty večerní nálety na města a na to nic lepšího po ruce nebylo. Nevím teď z hlavy kolik měli v době stalingradu 110 na celé východní frontě v roli bitevníků, ale jestli 3 gruppe tak to bude hodně a to nejspíš všechny právě tam. A u stalingradu lítaly i když už nelítalo nic jinýho, dokud ty jednotky totálně nevyždímali.

Např. od začátku Barbarossy do konce září 1941 uvádí 2 Gruppe ZG 26 (reálně kolem 50 letuschopných letadel) : 96 sestřelených letadel, 741 letadel zničených na zemi, 166 kusů dělostřelectva, 3280 vozidel, 49 vlaků, 1 obrněný vlak, 68 lokomotiv a 4 mosty.


Mám tady záznam jaks mi zachránil krk, sestřelils 2 seafiry ve stodesítce, Obr.01-08, kdo umí ten umí Mrknutí já a Kouty jsme tak mohli napadnout bitevku.

http://www.sturmo...k-na-svaz/
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Shadowdeath
saldy napsal:

1stCL_Werner napsal:

Baron napsal:

Mno, neviem o tom, ze by bola 110 totalny prepadak. Ako tazka stihacka sa rozhodne osvedcil. V com sa neosvedcil, bola uloha bitevniku. To je trochu rozdiel, drahy Ajvne. Ani nikto nepisal, ze so 110kou vypraska Lavinu i Jaka.


Ono neosvědčila se jako bitevník je taky krajně zjednodušující. Německo nestačilo vyrábět tolik 110 kolik by se jim hodilo, protože potřebovali, aby měli něco do noci, něco na dálkovou eskortu nad středomoří, biskaj a norsko, nějaký pro průzkum. Mít další na východě jako bitevník bylo super, ale mohli to dělat i Henschely, Emily, Stuky a vlastně všechno co uneslo bombu. Měla sice spoustu munice, 2 motory a hodně dobrou nosnost, ale přecijenom víc bolí ty večerní nálety na města a na to nic lepšího po ruce nebylo. Nevím teď z hlavy kolik měli v době stalingradu 110 na celé východní frontě v roli bitevníků, ale jestli 3 gruppe tak to bude hodně a to nejspíš všechny právě tam. A u stalingradu lítaly i když už nelítalo nic jinýho, dokud ty jednotky totálně nevyždímali.

Např. od začátku Barbarossy do konce září 1941 uvádí 2 Gruppe ZG 26 (reálně kolem 50 letuschopných letadel) : 96 sestřelených letadel, 741 letadel zničených na zemi, 166 kusů dělostřelectva, 3280 vozidel, 49 vlaků, 1 obrněný vlak, 68 lokomotiv a 4 mosty.


Mám tady záznam jaks mi zachránil krk, sestřelils 2 seafiry ve stodesítce, Obr.01-08, kdo umí ten umí Mrknutí já a Kouty jsme tak mohli napadnout bitevku.

http://www.sturmo...k-na-svaz/


A co to bylo za typ? Nějaký ty Gčka snad ani P51 nedohonila, alespoň co se starého šturma týče -)
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
CSW_Cassius Chaerea
Shadowdeath napsal:
A co to bylo za typ? Nějaký ty Gčka snad ani P51 nedohonila, alespoň co se starého šturma týče -)
A zkusil si zapnout motor? Ve starým šturmu byla jen Géčková verze.
 
Baron
Skúšal už niekto v novom patchi Fw-190?
Hals - und Beinbruch!
 
Shadowdeath
Cassius Chaerea napsal:

Shadowdeath napsal:
A co to bylo za typ? Nějaký ty Gčka snad ani P51 nedohonila, alespoň co se starého šturma týče -)
A zkusil si zapnout motor? Ve starým šturmu byla jen Géčková verze.


Přiznávám se zapřeháněl jsem si. Každopádně co se týče rychlosti, tak 110 verze G > Seafire.
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
Mira
Tak pánové, Mr.T z komediálního kanálu TARC prý natočil na Váš milovaný simulator recenzi a jeho první dojmy ..
" Tož... natočil jsem video na Il-2 Battle of Stalingrad.

Je to vůbec první hra, na kterou jsem na STEAMu zažádal o REFUND!

Ten byznis model, nulový obsah, absence historie, UNLOCK SYSTEM a další voloviny... včetně mizerné optimalizace a FPS dropů.

Fuck. Right. Off.

A ano. I rage in the video. Very." konec citátu..

Už se těším až to vyjde na svět, teda pokud najde odvahu to vydat, konečně objektivní a nezaujatá kritika Šklebící se ( myšleno ironicky )
 
CSW_Cassius Chaerea
To je od toho magora co si neuměl přepnout směs? Ale kupodivu v tomhle bych s ním asi furt souhlasil: "Ten byznis model, nulový obsah, absence historie, UNLOCK SYSTEM a další voloviny... včetně mizerné optimalizace a FPS dropů."
 
Rumcajs
Na Steamu mu k tomu měli dát nějaké vysvětlení, že to není hra pro každého. Že to je hra v zásadě pro blázny, kteří jsou nadšení z nějakých takových kravin, o kterých většina lidí vůbec neví, že existujou, natož aby se tím dojímala. Jo, skutečně nespadáme do většinového chápání normálního člověka. Jsme takoví internetoví exoti a že internet je i bez nás plnej různejch úchylů.

Tomu joudovi T by ale ani to nepomohlo. Při jeho bezbřehém sebevědomí by asi netušil, že to varování je tam kvůli němu.

Nicméně unlock je opravdu špatná volba. Úplně to vybočuje ze všeho, o čem ta hra (ten sim) vlastně je a naprosto to nezapadá do představ cílové skupiny zákazníků.
Non est specifica
 
ZVP Zdenek
Unlock je úplně v pohodě.... podle mne...
Die Tschechen sind die lachende Bestien
 
Shadowdeath
Video jsem si nepouštěl, jsem si říkal, že dloubání v nose bude bohulibější činnost... tak jestli to tam rozvádí nějak víc, nevím...

* Ten byznis model - co tím myslí? To, že si může hru koupit před vydáním? To je teď běžná praxe u menších studií, by to jinak ani nevzniklo
* nulový obsah - pravda, každopádně základ hry mají velice dobrý, takže obsah je jen otázka času (aby se to dostalo na úroveň klasik šturma to samozřejmě budou roky :-))
* absence historie - tomu nerozumím, je to hra o lítání, ne dějepis ne?
* UNLOCK SYSTEM - no problemo, kliknu na tlačítko na stránkách a jsem happy Úsměv
* včetně mizerné optimalizace a FPS dropů - souhlas, tady by to chtělo zapracovat
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
alfik
Hoď sem odkaz na to video - komedií není nikdy dost.
Nemůžu to tam najít, protože ten kloaka zásadně nepíše o čem video je, ani do nadpisu ani do popisu. Asi schválně...
Koukám na něj občas páč se rád směju, a on v tomto nikdy nezklame. Ostatně, sám to uvádí (cituji): "varietní kanál".
Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,715,598 návštěv