April 16 2024 05:53:26
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD FAQ
 Vytisknout diskuzi
CoD - FAQ
falkon
Nemal by niekto sofistikovanejsiu odpoved, ktoru by som mohol postnut na zaciatok -- spolu s postupom, ako spravne "aktivovat" automat atd. ?
Upravil/a falkon dne 04-12-2012 18:41
 
TozziFan
Automatický režim vrtule má pouze Bf 109E-4/E-4B. Ostatní verze jsou bez automatiky.
Přepínač automatického nastavení vrtule je umístěn na plynové páce (kolébkový přepínač).

Postup aktivace:
1.start motoru
2.vypnout automatický režim vrtule
3.vyzkoušet manuální nastavení +/- (důležité)
4.nastavit vrtuli na 12:00
5.zapnout automatický režim vrtule (přepínač musí být v neutrální poloze)
 
Ucho

Jak online hru zatěžuje nahrávání tracku a co Fraps?

Ď.
 
TozziFan
Nahrávání tracku přímo ve hře funguje cca 15min.. Pak Tě to s jistotou hodí do widlí a hra spadne.
Fraps sice nezlobí v tomto směru, ale zas snižuje FPS docela slušně. Pokud nemáš silný železo, tak prostě neriskuj.
 
alfik
Pokud máš vícejádro, svaž programy natvrdo s různými jádry. Ideálně čtyřjádro. Nula pro systém, jedna pro sim, dva pro fraps, tři pro komunikační program. Není to všespásné, ale pomůže to aby neklesly FPS do katastrofických nížek.
U dvoujádra aspoň měj kom, fraps a systém na jednom a sim na druhém.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
falkon
Zatial stale nezospovedane dotazy:

- Ake su limity pre rozne rezimy letu? (Robo, nemohol by si sem skopirovat nejake svoje tabulky/informacie pre rozne typy? Ake plniace tlaky/otacky su pre ake rezimy (cruise, climb, take-off, landing, ...)

- Lze vypnou ikony na serveru kde jsou povolene?

Vopred diky za odpovede Úsměv
 
313_Nevo
Kandidat na FAQ:

Ako spolahlivo nastavit vyhladzovanie hran - anti aliasing & anisotropic filtering?
 
clone9cz
http://www.cliffs.../nastaveni
 
http://www.wwii-illusion.net
n0emis-
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli se někde dá stáhnout CZ manuál CLOD v .pdf tak jak je vidět zde: http://www.cliffs-of-dover.cz/cliffs-of-dover/manualy. Ve složce hry (Steam) mám 6 verzí jen tu českou ne. Jsou tam FRA, SPA, ITA, GER, UK a POL.
Předem děkuji
 
clone9cz
Pošlu mail playmanovi, co s tím hodlá udělat.
 
http://www.wwii-illusion.net
n0emis-
clone9cz napsal:

Pošlu mail playmanovi, co s tím hodlá udělat.


Omlouvám se, zapomněl jsem poděkovat i tady, cz manuál mi poslal von Paulus na soukromý mail, takže je vše OK.
Chtěl bych se zeptat na další věc: čím natáčíte videa v CLOD, i všech her mi fraps fungoval jak má, v CLOD mi natočí soubor s nazvem Launcher cosi ale bez obrazu, jde pouze zvuk. Zkusil jsem i interní recorder, ale nevyhovuje mi, hrozne se vše seká, prostě neplní svůj účel. Nejlepší kvalitu jsem vytahl použítím xfire codecem, ale nahrávání není 1:1 jako u frapsu.
Děkuji předem
 
606_JuLB
TozziFan napsal:

Nahrávání tracku přímo ve hře funguje cca 15min.. Pak Tě to s jistotou hodí do widlí a hra spadne.
Fraps sice nezlobí v tomto směru, ale zas snižuje FPS docela slušně. Pokud nemáš silný železo, tak prostě neriskuj.


Mne po opatchovaní na TF 3.01 interné nahrávanie priamo v hre okamžite položí CLODA, ešte v menu. Síce podľa Správcu úloh CLOD beží, no na klikanie kamkoľvek v menu nereaguje. Je úplne jedno, či na ATAGU či offline. Dá sa iba zhodiť cez Správcu úloh.

Máte niekto podobnú skúsenosť?

EDIT:
Vyriešené, viď nižšie post #39
Upravil/a 606_JuLB dne 22-10-2013 20:09
 
TozziFan
Všichni Mrknutí
 
Vladis
Zdrvim Vas.
Ma niekto skusenost ze obraz hry ma posunuty na stranu?

Nastavenie: Detaily hry normal, vsetky vylepsienia hry vypnute, nativne rozlisenie 1680x1050, fullscreen, nvidia predvolene

Samotne menu hry je sravne na celu obrazovku, ale ako vlezem do kokpitu mam obraz posunuty do prava (vlavo cierny pruh, vpravo chyba cast obrazu)

jedine pomoze ak zmenim "fullscreen" na "pseudo", to ide spravne na celu obrazovku, len neviem co to znamena a ake je to nastavenie "pseudo"

skusal som aj vycistit cache, novy config atd, nic nepomaha.

Dakujem
 
LangMaster
Zdravim tě mel jsem to samé dokud jsem nekoupil novej monitor u toho stareho to občas dělalo a pak už to bylo na stálo a jak říkáš pomohlo jen pseudo.
 
http://www.ok1slm.cz
falkon
Ako sa da opustit lietadlo po nudzaku do pola alebo na vodnu hladinu?

Mne sa to este nepodarilo...
 
Fiks
Jedině Alt F2.Opuštění letadla jako ve starým Ilovi nefunguje.
 
Joe Hallenbeck
606_JulB:
No já to měl v pohodě. Zkus reinstal.
313_FlyBoy
RY-C
 
606_JuLB
Síc trochu neskôr, ale aj tak ďakujem za odpoveď.Mrknutí

Omylom som totiž zakázal nie len "Aero" = "desktop composition" ale aj "visual themes". Po odstránení zaškrtnutia už padá hra v súvislosti s nahrávaním trk iba po cca 15 nahrávania, čo je zrejme vlastnosť.

Pravda, na TF4.00 som ale track nahrávať neskúšal.
i.ibb.co/DRFjqCp/JulB.png
 
Joe Hallenbeck
No mě při nahrávání tracku nepadala (3.01) a ani nepadá (4.00) Zamračený
313_FlyBoy
RY-C
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

34,704,516 návštěv