April 18 2024 18:08:58
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
Algy

· Registrovaní piloti: 2,744
· Nejnovější pilot: AlecSalinas
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Ostatní simulátory - videa
MartinHubenak
Ahoj, říkal jsem si, že vytvořím jedno vlákno pro vkládání zajímavých i nezajímavých videí z jiných leteckých simulátorů.

Dneska přidám jedno z mého prvního akčnějšího letu ve Flaming Cliffs 3. Profíci prominou, hraju to asi dvě hodiny Šklebící se

YouTube Video


 
MartinHubenak
Ahoj,
vkládám jedno video z nedávného boje mezi mnou ve F15C a rusákem v Migu 29a. Byl to dlouhý a vyčerpávající souboj, ve kterém jsem dostal zásah raketou a polovinu souboje vedl s poskozeným motorem a výškovkou. Naštěstí směrovka fungovala dál a jakš takš to letělo, ale zapotil jsem se..
Nevím jak se tomu prevítovy podařilo vyhnout všem mým raketám, ale smekám před ním.

YouTube Video




Salute!
MartasH.
 
WT_Horrido
Hehe pěkné. Z té střelby vstávají vlasy hrůzou Vyděšený
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
to, že se ti raketa lockne neznamená, že zasáhne cíl

bylo to AI nebo člověk ?
Rusům tam pípá varování
poprvé když je detekováno locknutí a pak pár vteřin před "dopadem"
takže pokud víš, co proti tobě letí, máš ještě po druhém pípnutí "čas" na manévr (proti KUBům se třebas dělal suďák)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
MartinHubenak
Bylo to AI na nejvyšší obtížnost Úsměv docela jsem se zapotil.. hraju to 2. den, tak mi to moc ještě nejde Úsměv
 
WT_Horrido
Nastavoval si nějak křivky joye, FF a podobně? Chce to...
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
MartinHubenak
nene nenastavoval, když všechno pustím, tak to letí krásně rovně.. netrefil jsem kanonem vetsinou proto, ze jsem nemel uz rychlost, abych to dotahl do stredu .. Úsměv letelo mi to sotva 200 uzlu Šklebící se FF nemám. Létal jsem včera s klukama s UVP a občas jsem i někoho sundal.. i když pravda je, že jsem umíral trochu častěji než kluci Pff
edit - ale pravda je, že na výškovce je to brutalne citlivy a i s hall senzorem v joyi to trochu skace nahoru a dolu.
Upravil/a MartinHubenak dne 29-11-2012 16:03
 
clone9cz
Citlivost nemá s hall senzorama nic společného, hally tam máš, aby to bylo přesné.
 
http://www.wwii-illusion.net
Koty
citlivé, přesné, to mi připomělo učitelku angličtiny a její systém synonym. Prej že instrukce jsou úplně něco jinýho, než manuál xP
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Hoper
MartinHubenak napsal:
Bylo to AI na nejvyšší obtížnost :) docela jsem se zapotil.. hraju to 2. den, tak mi to moc ještě nejde :)

AI ví jak beamovat :))
A kanon používej ne jako ve WWII, ale dle toho zaměřovače. Ruský mi přijde lepší - teda spíš locknutý přes Šlem než "trychtýř", ale i tak přívětivější jak ten US. Ale i ten US ti ukáže, kam ti dopadají střely, tudíž nemusíš sprejovat...
A odpálit Aim-9 na nějakých 500m při vstřícném kurzu je taky zahození rakety.
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
MartinHubenak
Hoper napsal:
MartinHubenak napsal:
Bylo to AI na nejvyšší obtížnost Úsměv docela jsem se zapotil.. hraju to 2. den, tak mi to moc ještě nejde Úsměv

AI ví jak beamovat Úsměv)
A kanon používej ne jako ve WWII, ale dle toho zaměřovače. Ruský mi přijde lepší - teda spíš locknutý přes Šlem než "trychtýř", ale i tak přívětivější jak ten US. Ale i ten US ti ukáže, kam ti dopadají střely, tudíž nemusíš sprejovat...
A odpálit Aim-9 na nějakých 500m při vstřícném kurzu je taky zahození rakety.


ja vím, že mi to ukazuje kam střílet, ale nebyl jsem schopnej to s tím poškozeným strojem srovnat Úsměv tu aim-9 vim, ze jsem zahodil.. byl jsem rad za signal a nevsiml jsem si v te rychlosti, ze leti proti me Úsměv kdyby to byl zkusenejsi clovek, davno je po me Úsměv
Upravil/a MartinHubenak dne 29-11-2012 23:15
 
MartinHubenak
clone9cz napsal:
Citlivost nemá s hall senzorama nic společného, hally tam máš, aby to bylo přesné.

jojo, to vím Úsměv jen se mi to zdá příliš citlivé - při minimálním pohybu mi to poskakuje nahoru a dolu. Chtelo by to asi trochu upravit krivky, ale nevim, kde se to dela Úsměv)
 
Hoper
na Flankera jsme jako křivku vždycky dávali "protažené S"
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Roto
2MartinHubenak
Nevím jak se tomu prevítovy podařilo vyhnout všem mým raketám...

Zkusím radu... Zdá se že, druhé střele mig nemusel uhýbat, "breaknul" si moc brzy a střela nepřešla do samonavádění (nevím to určitě, na HUD v tu chvíli nevidím)
Při odpalování AIM120 na dlouhou vzdálenost je důležité věnovat pozornost levé dolní straně HUD:

[img]http://forums.eagle.ru/attachment.php?attachmentid=74124&stc=1&d=1354014109[/img]

První číslo za "M" odečítá čas do bodu, kdy střela přejde na samonavádění ( "pitbull" ) a je možné přerušit sledování z palubního radaru & provést break.
Upravil/a Roto dne 30-11-2012 10:30
 
MartinHubenak
Roto napsal:
2MartinHubenak
Nevím jak se tomu prevítovy podařilo vyhnout všem mým raketám...

Zkusím radu... Zdá se že, druhé střele mig nemusel uhýbat, "breaknul" si moc brzy a střela nepřešla do samonavádění (nevím to určitě, na HUD v tu chvíli nevidím)
Při odpalování AIM120 na dlouhou vzdálenost je důležité věnovat pozornost levé dolní straně HUD:

[img]http://forums.eagle.ru/attachment.php?attachmentid=74124&stc=1&d=1354014109[/img]

První číslo za "M" odečítá čas do bodu, kdy střela přejde na samonavádění ( "pitbull" ) a je možné přerušit sledování z palubního radaru & provést break.


ahaa, díky
 
313_Nevo
YouTube Video



CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
magot
Falcon není špatněj, stylem řízení mě připomíná korektní vojenské simulátory jak jsem měl možnost otestovat např. sim Gripena.
 
606_hayes
to je falcon 4.0 alebo nejake ine modifikacie?
 
http://606.klikej.org/news.php
313_Nevo
Falcon 4.0 / Benchmark Sims 4.32

YouTube Video



CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
313_Nevo
Narazil som na tuto url

http://simtube.com/
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,717,011 návštěv