April 19 2024 20:11:40
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Výzbroj (zbraně, munice a její páskování)
310_cibule
Pár docela zajímavých tipů (neříkám, že fungují), třeba kde a proč údajně nastavovat různé hodnoty horizontální resp. vertikální konvergence.

YouTube Video



"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Baron
Vyborna pomocka Mrknutí
Hals - und Beinbruch!
 
ZVP_ALEX
No fajn, bezva tabulka, konvergenci a její nastavení taky jak, tak zvládám, ale kde se proboha na zaměřovači nastavuje to rozpětí letadla na který se hodlá střílet, tak na to jsem fakt zatím nedošel. Buď jsem úplně za pit...e a nebo ten cz překlad nastavení je nějaký zavádějícíNaštvaný

Kdo mi poradí, ale stručně, jasně a jednoznačně, aby jsem to z toho pochopil, Mrknutí
 
Koty
Pod zaměřovačem jsou dvě točítka... mno a zkus na to přijít Vyděšený CloD nemám, ale todle nastavování jsem už viděl.

EDIT: Horri, jseš slavnej Pff
EDIT2: Ty točítka maj angláni.
Upravil/a Koty dne 25-11-2012 11:38
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
ZVP_ALEX
Koty napsal:
Pod zaměřovačem jsou dvě točítka... mno a zkus na to přijít Vyděšený CloD nemám, ale todle nastavování jsem už viděl.


Hele Koty já vím, že ty se vyjadřuješ ke všemu a rád (takový brouk pytlík, jakých je na každém letišti víc než dost a tím nemyslím jen ty virtuální), ale tentokrát laskavě mlč, když nevíš jak se to dělá, jo? Dík!

Jen pro tvou informaci, na tom horním se nastavuje vzdálenost v yardech. Funkce toho dolního je mě nejasná ......... takže už nic, funkci toho spodního mě objasnil Válec a tím je moje zvědavost ukojená. Dík Válče Mrknutí
Upravil/a ZVP_ALEX dne 25-11-2012 12:21
 
TozziFan
Nevím jak v české verzi Alexi, jsou označené jednotky. V angl. verzi to jsou feety. Yardy jsou na vzdálenost, feety rozpětí.
 
Hoper
Alexi, Koty ti radil správně...
jen ne úplně :)

Jinak pro ostatní, co chtějí létat za Brity (a jelikož to tu Alex nezveřejnil), tak horní točítko nastavuje vzdálenost soustřelu (ta je vždy stejná podle vašeho nastavení v nastavení konvergence zbraní v menu) a spodní točítko nastavuje rozpětí cíle, na které právě chcete střílet. Pokud střílím na befko, ale měl jsem tam nastavené rozpětí na Heinkely, musím si to přenastavit, protože bych přestřelil.

Bf 109 - 32
Fiat - 36
Ju 87 - 46
Bf 110 - 54
Do 17 - 58
Ju 88 - 66
Br.20 - 71
He 111 - 74
FW 200 - 107

Jen je škoda, že jak už jsem si tu někde stěžoval, nezůstává horní kroutítko v poloze, v jaké jsem si ho nastavil "naposledy". Sice tím alespoň zabíjím čas při zahřívání, ale i tak :)
Upravil/a Hoper dne 10-08-2013 13:38
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Joe Hallenbeck
Dost dobré vlákno :-)
Mimochodem, když jsem off line a napáskuju si munici a stopovky dám pouze do zbraně č. 1 (U Spitu) v osatních je AP a De Wilde, tak při střelbě jdou stopovky i z druhého křídla. Je to ok protože to je off line? Nebo je to bug?
313_FlyBoy
RY-C
 
TozziFan
Offline je zabugován a prakticky k ničemu.
 
SepiaX
Ještě k té munici, De-Wilde je špatně modelována a budou změny.
Více zde: http://theairtact...php?t=5127
 
Mira
Probůh co dělám špatně...napáskuji si takous jakous munici, dám save as..pojmenuji dám save as..a !! nic..když se po chvilce vrátím vidím v nabídce jen default..co prosím dělám špatně Smutný
 
Hoper
páskovat se musí "online" - tzn připojíš se na nějaký server, tam si vybereš letadlo (ideálně postupně všechny, co chceš kdy lítat, pokud jsou na dané mapě dostupné) a napáskuješ
díky tomu se ti nastavení zachová

bylo to tu už několikrát řešeno
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Mira
díky..
 
LangMaster
Páskovat lze i úpravou user.cfg
OctalCore AMD FX-8350
MSI 990FXA-GD80
32GB DDR3 Kingston HyperX 1866MHz
MSI N770-2GD5/OC
Samsung SSD 850 EVO 500GB
 
http://www.ok1slm.cz
Mira
Já bohužel user.cfg nikde nevidím ..
 
Paulus
User je zde: Dokumenty\1C SoftClub\il-2 sturmovik cliffs of dover – MOD\user = poslední dole. Pokud tam není, znamená to, že jsi ještě neměnil cokoli ve zbraních. Udělej změnu v kterémkoli letadle a user se objeví!
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Mira
Přesně tam koukám...loudauty s uloženou municí už fungují, ale user.ini opravdu nevidím. v neMOD adresáři ho vidím, ale je pro změnu prázdný..ale co už, hlavně že to funguje Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

34,726,256 návštěv