April 30 2024 16:33:53
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Starý bard kutí nový simulátor - Star Citizen
Aigon
Tvůrce Wing commanderů, Freelancera a Starlancera, Chris Roberts se po 10 letech vynořil ze zapomění a oznámil, že kutí nový "PC only" titul v dosti prořídlém žánru vesmírných simů. Star Citizen by měl mít jak silnou dějovou linku z WC tak i otevřený vesmír s multiplayerem. Projekt má za sebou cca rok vývoje, takže na stránkách už je i trailer a představení fyziky na Cry enginu 3. Financování je crowfundingem z vlastních stránek a už se vybralo 980 000$ z potřebných 2mil. Takže vyzývám všechny milovníky atmosferických i neatmosferických křídel ať si do 10.11. rezervují svoji loď, neboť takeoff do alfa verze je již za rok!
http://www.robert...stries.com
Upravil/a Aigon dne 18-10-2012 15:39
 
311_Tank
Dost dobry..
 
Ajvn
Tohle mě chytlo na první pohled.
Neb jsem odkojený sci-fi literatůrou. A vůbec! Vesmír a raketky to ja můžu.Šklebící se
 
LEON
Konkurence pro Black Prophecy?
 
https://www.rcfree.eu
saldy
Teď jsem dočet Věčnou válku od Haldemana, to by byl dobrej námět na hru o mezigalaktický válce.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Vilik
LEON napsal:
Konkurence pro Black Prophecy?

Nebo serii X.
 
WT_Horrido
Konkurence těžko, protože tohle je třída sama pro sebe.

http://player.vim...o/51129845
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Aigon
Série X se postupně posunula od joysticku ke kalkulačce a katastru nemovitostí. Tohle by měl být (doufejme) návrat ke kniplu ve stylu Privateera.
 
alfik
Na tom videu je mi několik věcí podezřelých:
1. Ta mateřská loď je výrazně designově vertikálně orientovaná. Můstek má ve středu horní strany. Sakra - je to o ponorkách, nebo o kosmických lodích?
2. Stíhačky jedné strany mají měnitelnou geometrii křídel a na přídi dvě turbíny. Jde skutečně o kosmickou sci-fi, nebo o letecký simulátor?
3. Stíhačky druhé strany mají v horizontální rovině odlišnou velikost a pravděpodobně i hmotu křídel, a na té větší straně mají přistávací klapky. Na druhé straně nikoli. Kanon či co to je mají také jen na jedné straně. Mají tvůrci ánunk o fyzice na úrovni alespoň základní školy?
Podotýkám, co se týče bodů 2 a 3, že tvůrci tvrdí že hra bude mít Newtonovskou fyziku... asi znají jiného Newtona než já.
4. A to je nejhorší: na videu není ani jeden Kilrathi!!! Šklebící se
Ne vážně. Tenhle projekt sleduju, celkem mě zajímá. Uvidíme uvidíme. No, asi bude zase vesmír se šířením zvuku, s nutností mít na kosmických lodích "křídla" a "nahoře". Newton neNewton. Jako v Halyvůdu. Holt - američani by to asi při své mizivé inteligenci jinak nepobrali...
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
LEON
Vilik napsal:
LEON napsal:
Konkurence pro Black Prophecy?

Nebo serii X.


,,X" ale neměly multiplayer, ne? MMO vsmírné simy jsem potkal až Black Prophecy a Jumpgate Evolution (pokud nepočítám omezený multiplayer FreeLancera pro max. 128 lidí)

To Alfík: A viděl jsi kosmické lodě v EVE ON-LINE? Tam designéři řádně popustili uzdu fantazii Šklebící se
Upravil/a LEON dne 19-10-2012 16:02
 
https://www.rcfree.eu
alfik
Leone: Jojo, za ty roky jsem viděl asi všechny. Proto tam je to "zase" Úsměv
Ovšem, tvůrci EVE pokud vím nejen že netvrdili nikdy že dělají Newtoniánskou fyziku, ale opakovaně naopak tvrdili, že se jí chtějí kvůli výpočetní kapacitě počálů a hratelnosti vyhnout Šklebící se
Já sám tvrdím (a jsem tím známý), že EVE není hra na kosmické lodění, ale simulátor divokého kapitalismu 19. století... Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Mech
Zajimavy, ackoliv ty kridla a klapky sou vazne nesmysl.
Zajimalo by me, jestli to bude podporovat trackir v kokpitu, to by tomu dodalo stavu.
 
311_Tank
Bych opravdu nepatral po tom proc to ma kridla a klapky muze to bejt jen kuli tem par minutamkdy se to pohybuje v atmosfere na palube carryeru.

Bejt to stihacky staveny do realnejch vesmirnejch podminek tak jsou to krychle nebo koule, a kdy by hral vesmirnej sim kde se strilej krychle s koulema ?
 
Ajvn
Tak,tak.
A můstak to třeba může mít ve sklepě.
Ja jenom: myslíte že to tvůrci někdy dokončí?
Hmm odpovím si sám: To ví jen pán bůh.Úsměv
 
LEON
Mech napsal:
Zajimavy, ackoliv ty kridla a klapky sou vazne nesmysl.
Zajimalo by me, jestli to bude podporovat trackir v kokpitu, to by tomu dodalo stavu.


Přesně tak! Já přestal hrát vesmírné simy, protože jsem zdeformovaný leteckými simulátory a opravdu mi už dělá problém letět v kokpitu a dívat se stále jen před sebe a stejně u toho podvědomě kroutím hlavou jako debil, i když hra nereaguje Smutný Zná někdo jediný vesmírný sim, kde už funguje TrackIR?
 
https://www.rcfree.eu
311_Tank
Me by na tom mustku spis vadily ty velky vokna bez pancerovejch zaluzii, ale stejne jako u skutecnejch letadlovek velin nemusi byt na vezi ale skryt hluboko uvnitr.
 
WT_Horrido
Božínku a umíte si ještě alespoň trochu hrát?

TrackIR funguje ve Freespace 2 a tedy aktuálně třeba Diaspora...


武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
WT_Horrido napsal:
Božínku a umíte si ještě alespoň trochu hrát?


představuji si hrajícího si Horriho...
:)
(nic ve zlém, naopak se tu usmívám jak blázen :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
saldy
Vy už řešíte i kosmický koráby z budoucnosti Šklebící se
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Mech
311_Tank napsal:
Bych opravdu nepatral po tom proc to ma kridla a klapky muze to bejt jen kuli tem par minutamkdy se to pohybuje v atmosfere na palube carryeru.

Bejt to stihacky staveny do realnejch vesmirnejch podminek tak jsou to krychle nebo koule, a kdy by hral vesmirnej sim kde se strilej krychle s koulema ?

Dovolil bych si oponovat tim, ze tam sice atmosfera je, ale jelikoz se lodi vznasi na tryskach ve velmi maly rychlosti, jejich funkce bude nulova.
Kazdopadne jde spis vic o efekt a kazdej prece vi, ze vesmirna lod ma vypadat jako talir se dvema nozkama. Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,786,532 návštěv