May 03 2024 15:10:19
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
Leroy

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Videa z poletů
Pepe
YouTube Video


 
Rumcajs
Je to palič. Nedá se s tím nic dělat, Pepe má rád oheň. Kdybyste s ním jeli někdy na pionýrský tábor, nedávejte mu do ruky sirky, nebo stoh vedle na poli lehne popelem Pff
Hezké sestřely Pepe. Máš to v ruce.
Non est specifica
 
Paulus
Pepe, že se nestydíš, takhle zapalovat chudáky nepřátele, za chvíli si s námi přestanou hrát.Šklebící se
Jako vždy parádní!Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
SepiaX
Co tam mas napalm?
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Pepe
Díky kluky.
Do stohu jsem chodil dělat jiné věci Rume Úsměv ale to blaho je podobné když blafne Bf :-)
Nestydím, Pavle, protože oni dávají hedky.Vyděšený
Dlouhodobé skoušení Sepi. Jakmile pohnu sloty a pořadím, tak to tolik nehoří. Neuložil jsem si to jednou po shození OS a potom jsem dlouho experimentoval, než se to dostalo do jakés takés podoby. Prozradím za 10 duhových kuliček a nebo kopací mičudu :-)
 
SepiaX
Nabízím flusbrok plus 10 diabolos bereš?:-))
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
beermajkl
Pepe - vynikající,po každém zhlédnutí tvého videa mám chuť do toho skočit a proletět se ale musím chodit i do práce.Prej že nehoří.Úsměv
 
JanoD
Krásne video Pepe Mrknutí
btw, Pepe keď nezapáli befko, tak mu to ani nerátame Šklebící se
 
Ondrej1
Pepe,
čas videa 2:38 - můžu se zeptat, na kolik máš nastavenou konvergenci?
 
Jara4
Kurna, Pepe, neuvěřitelné! Ty fakt střílíš zapálenýma sirkama, nebo co?
Dane, složíme se a ten mix z něho musíme dostat!
 
Pepe
Jara4 napsal:

Kurna, Pepe, neuvěřitelné! Ty fakt střílíš zapálenýma sirkama, nebo co?
Dane, složíme se a ten mix z něho musíme dostat!


Jaro4, myslím, že jsem už několika lidem poslal jak to tam mám naládované i Ondrejovi1 na soukromou zprávu, a nemyslím si, že by to bylo jen tím. Mnoho lidí zapaluje Bf často, jen to nesetřihají. Napiš a klidně ti to pošlu. Ale nesmíš si potom stěžovat, když to nebude hořet Úsměv
 
SepiaX
Jarku Kočičák mi to poslal a já to zkoušel. Shrnutí na závěr po testu asi toliko:
Když je člověk tak přesný jako já, tak ho žádné napáskování nezachrání:-))) Zkusím uplatit TF jestli bych nemohl podvěsit pod Hurriho bezbolestný rotační M61 Vulcan, to by myslím trošičku pomohlo:-)
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Pepe
SepiaX napsal:

Jarku Kočičák mi to poslal a já to zkoušel. Shrnutí na závěr po testu asi toliko:
Když je člověk tak přesný jako já, tak ho žádné napáskování nezachrání:-))) Zkusím uplatit TF jestli bych nemohl podvěsit pod Hurriho bezbolestný rotační M61 Vulcan, to by myslím trošičku pomohlo:-)


Poslal, ale mičudu jsem dodnes nedostal Úsměv
 
Jara4
SepiaX napsal:

Jarku Kočičák mi to poslal a já to zkoušel. Shrnutí na závěr po testu asi toliko:
Když je člověk tak přesný jako já, tak ho žádné napáskování nezachrání:-))) Zkusím uplatit TF jestli bych nemohl podvěsit pod Hurriho bezbolestný rotační M61 Vulcan, to by myslím trošičku pomohlo:-)


Takže zase nic?! Smutný Když to nejde tobě, tak já to nemusím ani zkoušet. A tolik jsem si od toho sliboval Smutný.
 
Jara4
Pepe napsal:


Jaro4, myslím, že jsem už několika lidem poslal jak to tam mám naládované i Ondrejovi1 na soukromou zprávu, a nemyslím si, že by to bylo jen tím. Mnoho lidí zapaluje Bf často, jen to nesetřihají. Napiš a klidně ti to pošlu. Ale nesmíš si potom stěžovat, když to nebude hořet Úsměv


Pepe, já nezapálím ani stoh!! Ale kdybys byl přeci jen té lásky a mohl mi to poslat na PM, byl bych ti neskonale vděčný. A pokud by to i, nedejbože, fungovalo, nechal bych označkovat všechny projektily firmou "Pepe", aby bylo hned každému skopčákovi jasné, jaké kapky užil.
 
SepiaX
Poslal, ale mičudu jsem dodnes nedostal Úsměv


Kašli na mičudu, revanšuji se ti jinakMrknutí
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Pepe
Jedno z mnoha poletů s Julem.

YouTube Video


 
datelko
Pekne hoši pekne Mrknutí
 
beermajkl
Pepe,zase parádní video a nádherná akce pánovéMrknutí
 
Lanc
Nieco z modrej kuchyne. Varil som z toho co bolo..
YouTube Video


 
http://squadron.achileus.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,808,682 návštěv