April 23 2024 08:18:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD SW help me
 Vytisknout diskuzi
Il-2 problem
StanaK13
Ahoj opravdu nevim co mam delat koupil jsem si hru. Nainstaloval jsem ji, hra se spustila ale kdyz dam,, LET" tak najednou mi se zobrazi plocha windows a zvuk bezi... nevite nekdo kde je chyba? muze to byt spatnym DVD? nastaveni jsem zkousel uz ruzna...



moje PC CPU: pent 4500: 2,4 Ghz
operacni pamet: 4 Gb
OS: win 7
graficka karta: GeForce 1 Gb
 
clone9cz
Jaká je to gafika přesně ?

Podporované jsou na http://www.cliffs.../hw-naroky
 
http://www.wwii-illusion.net
StanaK13
nvidia geforce gt320m
 
Fiks
Tak na tomhle to nerozjedeš.
Mrkni sem http://www.zive.c...tanswers=1
a semhttp://www.notebo.../GPU-Z.jpgÚsměv
 
StanaK13
aha no tak tohle je teda zklamaniii Smutný Smutný Smutný
 
Expertt
Ahoj, mám stejný problém jako to je popsán, ale s grafikou AMD Radeon HD 6770M/2GB DDR5. Nějaká řešení?? Smutný Nebo mám taky smůlu?
 
Vilik
Já se furt divim, že lidi pokaždý naletěj na ty fígle s velikostí grafický paměti.Šklebící se
 
Expertt
Myslel jsem že dostanu přínosnou odpověď...to jsem se mohl rovnou dloubnout do oka.
Mimochodem jsem zatim hrál všechno na plno a úplně v klídku.
 
Koty
Ač tomu víceméně nerozumím, domnívám se, že nejde o výkonost karty, ale o to, je-li vůbec podporována, tedy - zdali vůbec dokáže dle dostupných "informací" v enginu hry vytvořit obraz.
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Fiks
Expertte,klídek.Vůbec nepíšeš na jaký sestavě ta karta běhá.To je jedna věc.Další jestli myslíš starýho ILA(Šturmovik 1946),nebo Cloda.Šturma karta utáhne,Cloda ne.Anebo sakra ořezanýho.Velikost
grafický paměti není ten nejdůležitější faktor.Zajdi si semhle http://www.hwcomp...-6770-1gb/.Na starý HD 5850 1GB jsem Cloda provozoval.
 
Expertt
Jak jste tady dávali ty odkazy předtim tam jsme se díval do výčtu těch podporovanejch a tahle tam nebyla..ale na druhou stranu nepatří tahla grafika k tý nejslabší třídě. Stáhnul jsme nějakej patch, měl tušim skoro 1GB, tak jsme doudal že to bude řešení toho jak všude píšou o těch chybách. Myslel jsem celkově hry, který jsou novější (Max Payne 3, Battlefield3,..). Ok díky moc, mrknu..a dám vědět.

Sestava:
Intel® Core i5-2430M (2.4 GHz)
6 GB DDR3
AMD Radeon HD 6770M/2GB DDR5
OS: Win 7
 
ZVP_OZZY
Čus draci potřebuji poradit,překopal jsem počítač a koupil nový win.8,no a nainstaloval hru.Na 7 běhala v poho a tet jí ani nespustím.na Steamu mi to napíše:tato hra je v současné době nedostupná-aplication ruuning.nesetkali jste se stím někdo.díval jsem se na kompaktibilitu,ale to nějak nezabralo.díky ozzy
Sestava:
AMD 8150 /3,6 GH/
16 GB DDR3
GE Force GTX 460
OS: WIN 8
 
WT_Horrido
No Windows 8 nebyla dobrá volba.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Valec
ZVP_OZZY napsal:
Čus draci potřebuji poradit,překopal jsem počítač a koupil nový win.8,no a nainstaloval hru.Na 7 běhala v poho a tet jí ani nespustím.na Steamu mi to napíše:tato hra je v současné době nedostupná-aplication ruuning.nesetkali jste se stím někdo.díval jsem se na kompaktibilitu,ale to nějak nezabralo.díky ozzy
Sestava:
AMD 8150 /3,6 GH/
16 GB DDR3
GE Force GTX 460
OS: WIN 8
CoD nepodporuje win 8
 
ZVP_OZZY
No tak nic počkám až to bude podporovat,snad se dočkám.když jsem to koupil tak se to nedalo létat a tet to samé,tož dobrá to hra.tak at to létá aspon vám a díky. zduř ozzy Mrknutí
 
Baron
Ozzy to mas docela smolu, lebo na tej konfiguracii co teraz mas, to na W7 64 bit frci viac nez dobre. Na plnych detailoch samozrejme.
Hals - und Beinbruch!
 
Paulus
Jednoduchá pomoc, nainstaluj si jako druhý OS do PC W7Mrknutí

Určitě i další zajímavé hry a nejen hry nebudou kompatibilní s W8.
Upravil/a Paulus dne 10-11-2012 09:45
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
DarkTatka
Muze to byt problem steamu. Zkus validovat mistni data, je to nekde ve vlastnostech hry na steamu?
 
clone9cz
ZVP_OZZY napsal:
No tak nic počkám až to bude podporovat,snad se dočkám.když jsem to koupil tak se to nedalo létat a tet to samé,tož dobrá to hra.tak at to létá aspon vám a díky. zduř ozzy Mrknutí


Věř, nedočkáš se.
CLOD není věc, kterou by potřebovalo 10 000 000+ lidí, aby podporoval všechny systému. Dokonce tam nemáš ani Mac, ani Linux systémy.
Podle tebe, kdo by tu podporu W8 měl zařídít, Microsoft nebo 1C ?
 
http://www.wwii-illusion.net
DasBoot
nazdar,mám problém se spuštěním.Normálně jsem hru hrál,ale po poslední aktualizaci na steamu hra nejde spustit.Načte se a pak před rozjetím napíše Chyba program Launcher
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

34,745,762 návštěv