April 30 2024 23:26:23
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 1
ATA_vojmi

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World
JanikSVK
A prosim ta, kde najdem ten manual? Na webe alebo v DCS samotnom
 
magot
V DCSku ve složce DOCs
 
Mira
Hele já mám s Uhčkem taky problém s kolísáním za letu a to mam nastavené osy..jenže vím, že u mne je to o rukách. Po několika hodinách v Ka50 jsem si namyšleně myslel jak mi to s tím UHčkem pujde hned líp a vono chyba lávky Úsměv Chce to holt cvik, a používat trim..vrtulníky maj prostě svoji hlavu a jak říkají kluci, základ je pochopit jak to vlastně lítá. To mi taky chvilku trvalo..a i přesto se s UHčkem stále peru a není to lítání podle mých představ,ale pracuju na tom.
 
JanikSVK
Mira napsal:

Hele já mám s Uhčkem taky problém s kolísáním za letu a to mam nastavené osy..jenže vím, že u mne je to o rukách. Po několika hodinách v Ka50 jsem si namyšleně myslel jak mi to s tím UHčkem pujde hned líp a vono chyba lávky Úsměv Chce to holt cvik, a používat trim..vrtulníky maj prostě svoji hlavu a jak říkají kluci, základ je pochopit jak to vlastně lítá. To mi taky chvilku trvalo..a i přesto se s UHčkem stále peru a není to lítání podle mých představ,ale pracuju na tom.

Mirko vies mi poslat screen nastavenia tvojich osy?
A aky mas knipl?
Moja predstava je dokazat pri vzlete udrzat stabilne masinu nad miestom startu do vysky 10m a potom plynulý odlet...Mrknutí
 
Mira
Ted jsem v arbeitu tak až k večeru. Paku mam Hotas Warthog takže tohleje názornej příklad že na kvalitě až tak moc nezáleží Úsměv
 
Aces_Wild
Mohl by se ti taky hodit DCS UH-1H Huey Guide od Chucka Owla. V průvodci je i nastavení os, ale stejně si je třeba budeš chtít poladit na tvůj HW a styl létání. S Huey, resp. obecně s vrtulníky, doporučuji trénovat "hovering", pořád a pořád dokola. Až to jakžtakž dostaneš do ruky, zbytek přijde sám. Úsměv
Tady je mise na potrénování, nejsem teď u mašiny, tak otestuji později.
 
AJaromir
Jak jsem psal, jsem vám schopen pomoci, ale musíte dojít na teamspeak. Mrknutí
 
SepiaX
AJaromir napsal:

Jak jsem psal, jsem vám schopen pomoci, ale musíte dojít na teamspeak. Mrknutí


To můžu potvrdit páč včera jsem neuváženě namísto Mustafy osedlal fiDorku a němčinu ni stroj neznaje, jsem napadl s parťákem B17 (ano stydím se ale z druhé strany není po čom střílet). Mno a buď vlivem poškození stroje anebo profilu joye začali vyskakovat dva jističe ale hurá, na TS Jaromír který ač zaháčkován v ponorce, zalovil ve své paměťové databance kde se nacházejí všechny stroje DCS mno a vše bylo vyřešeno. Tímto dík.
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
AJaromir
Šklebící se Šklebící se Šklebící se
 
magot
v ponorce? Silent Hunter?
 
AJaromir
Nene. To je jiná, speciální ponorka. Šklebící se Šklebící se Šklebící se
 
Zifi
Partnerská ponorka... Klasika Šklebící se
 
magot
no hlavně jestli to je kvalitní simulace Šklebící se
 
Paulus
Nefunguje mi ukládání „Individuální nastavení“ jednotlivých letadel v DCS, které jsem vždy prováděl „Uložit profil jako“. Od té doby, co mám Win 10 mi to nefunguje a při opravě uloženého „Profil xy.diff.lua“ se mi nenávratně vymaže. Nějaký nápad, kde by mohla být chyba?Smutný
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,789,063 návštěv