May 19 2024 08:34:56
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
Ace14

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World
petsild
Tak Memory leak rozhodně opraven není!
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Lark
magot napsal:

Simulátory, respektive semi-simulátory s obsahem a atmosférou už se nedělají. Poslední solidní sim s obsahem bylo ROF. Tímto končí. Do smrti se budeme už jen nudit Úsměv
Btw avenger kanon tě za chvíli omrzí, pak přijdeš že na to je celkem kumšt správně odpalovat mavericky a řízený GBUčka na pohyblivé cíle, rušit odpálené rakety ze samu a další srandy s A-10.

Btw z těhlech moderních strojů je udělanej F-35 v FSX, avionika bude vycucaná z palce
YouTube Video





Ten koho baví semi-simulátory moderních letadel by se mohl docela dobře pobavit s moduly Flamming Cliffs 3, letadel je tam dost a relativně jednoduchá na ovládání.

Výborná atmosféra se dá zažít při poletech třeba jako Red Flag, Summer Rain ... online kampaně kdy proti sobě na obou stranách stojí desítky virt.pilotů a několik operátorů pozemních radarů - návodčích.
 
Hoper
313_Nevo napsal:

naco? sak cely DCS je simulation, mozu kludne ostrymi Úsměv

Třeba proto, že Nevada a Red Flag ? A třeba proto, že "ostrý" mód vs sim mód je krapet rozdíl (raketě máš možnost ještě uhnout) ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
SimWorld napsal:

Hoper napsal:

Apo, Saburo - umí moderní roury v DCS "simulation" mód ? Na hrátky alá Red Flag ?


Pokud se nic nezměnilo, tak ne - viz. info v článku: http://simworld.c...4-10-2015/

ok, díky
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
313_Nevo
Hoper, tak na to nam kludne staci cisty FSX Mrknutí

Al, pokial chces nieco na styl EAW, TAW a podobnych, tak skus napr seriu Strike Fighters 2. Kopa lietadiel, kopa skutocnych bojisk, dynamicka kampan, kopa modov, ...

https://store.thi.../store.htm

YouTube Video




Btw sposob mapovania plynovej priepusti je v DCS spravene dost nestastne, bud osa, alebo tlacitka/klavesy, nic ine.
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
313_Nevo
Al CZ napsal:
Také by se mi líbilo kdyby vycházelo víc map inspirovaných skutečnými konflikty. K čemu je mi nějaký Kavkaz...


Samozrejme si chcel napisat "viac map inspirovanych POPULARNEJSIMI konfliktmi" Úsměv

Kavkaz:
War in Abkhazia (1992–93)
Russo-Georgian War
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Host
Příští týden vyjde Mirage 2000C, kampaň "The Enemy Within", sleva na A-10C Warthog či chystaný patch pro DCS World 2.0 - to vše obsahuje nový páteční newsletter od Eagle Dynamics.

Celý DCS World Weekend News http://simworld.c...ws-181215/

[img]http://www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/e89/Screen_150905_142554.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Zifi
Na simworld.cz už nemá cenu vůbec chodit. Je to jen reklamní stránka pro ED. Nechápu jak může mít Kohout odvahu, po tom co prakticky zničil komunitu lidí kolem DCS, ještě tady propagovat svoje stránky. A snažit se přetáhnout lidi na svůj server. Ještě mnohem hůř než komunita UVP dopadla komunita UVZ, kde se komunita kolem Assetto Corsa rozprášila z minuty na minutu. Takže Simworlde táhni pryč. Byl bych třeba moc rád kdyby se vlákno DCS na tomhle servru vytvořilo (rozvětvilo) stejně tak jak to mají rozvětvené Šturmoviky. Myslím, že by to tomuto skvělému fóru jen pomohlo v dalším rozkvětu
 
Host
Každý má právo na názor, nicméně

1) Jsme zcela nezávislý web, nikdo nám nic neplatí. Když ED řekne A, my to A přeložíme a postneme na stránkách. Když máme nějaký názor na něco, uvedeme, že to je náš názor. Když se nám něco nezdá, uvedeme, že se nám něco nezdá. Jedná se o informační web o dění kolem daných simů a komunity kolem něj - my nemůžeme za to, co se děje kolem DCS ani v komunitě - my o tom jen informujeme.

2) Zničení komunity kolem DCS - a jakým způsobem? Ukončením UVP? Ukončení UVP bylo z mnoha důvodů a jedním z nich byli lidé, jako ty Zifi - lidé, kteří si myslí, že ti, co pracují / pracovali pro komunitu, to měli jako povinnost. UVP jsme dělali dobrovolně a někteří včetně tebe, místo aby za to byli vděční, že tu pro ně 6 let lidé pracovali aniž by museli, tak si ještě otevírají papuli a halekají něco o ničení komunity. Opravdu zvláštní.

3) UVZ skončilo ne proto, že by adminy přestalo bavit organizovat cokoliv pro komunitu (opět nezištně, asi s tím máš problém, že?), ale protože byl založen konkurenční portál Assetto Corsa Central a malé portály organizující závody a sdružující komunity (UVZ. GTCRS) místo aby "bojovali" a rvali se o tak malou komunitu, se raději spojili a přešli pod ACCentral. Pokud se ti tento postup nezdá, stěžuj si na admina UVZ, kterým byl bejvalo a ne Apo a který je nyní adminem na ACC. Tam je nyní 3x větší komunita než na UVZ, tedy spojení komunit a daleko lepší servis pro komunitu, tedy i pro tebe Zifi, ačkoliv si to očividně nezasloužíš...

4) SimWorld netvoří komunitu, nemá snahy sdružovat hráče pod sebou a nějakým způsobem jim něco "poskytovat" - SimWorld je čistě informační web o konkrétních hrách / simulátorech tak jako jakýkoliv jiný magazín informující o hrách všeobecně (hrej, games atp.) - s tím rozdílem, že se na hry, které sleduje, dívá pečlivěji a informuje o dění kolem nich důkladněji, než kdybychom měli tak široký záběr, jako jiné herní weby. Pokud se ti tedy něco kolem DCS nezdá, není to chyba překladu, ale zdroje. Zapoj mozek Zifi Mrknutí
 
Zifi
Předevčírem jsi v článku začal lidi strašit, že Mirrage 2000C možná vyjde jen pro Nevadu a DCS 2.0 . Přitom je to totální blbost a bylo jasné, že jsi to psal jen kvůli tomu abys té Nevady prodal co nejvíce. Dokonce si to už smazal. V dnešním světě je spousta žumpy jen kvůli maximálnímu zisku. A Simworld je jednou z těch žump
 
Host
1) Příspěvek, kde píšeme pouze spekulaci a kde to i zmiňujeme, tam samozřejmě stále je. Pokud si někdo na základě toho koupil NTTR, než aby si počkal, jak se situace skutečně vyvine, měl by vyhledat lékařskou péči.

2) Nemáme žádné provize, žédné prémie, žádné propojení s ED. Dokonce ani ty zprávy či informace nedostáváme dříve, než kdokoliv jiný. Dokonce "tiskové zprávy" do mailu, které nám chodí a informují o newsletterech atp. nám chodí o den či dva později, než je jejich vydání.

Zkus si najít nebo zjistit informace a pak vynášet rozsudky, ok?
 
Rumcajs
Kluci a nechcete si o tom povídat třeba v osobních zprávách? Nejde o nějakou přecitlivělost, na VWings se nakonec hádáme od rána do večera. Téma nemusí být ani nic spojeného se simulacema, máme tu i spoustu bujarého veselí ohledně politiky a světonázoru na zednářské lóže. Ale tohle vypadá na obyčejné vyřizování účtů mezi dvěma, do kterýho ostatní nevidí a při sebelepší vůli ani vidět nemohou.
Non est specifica
 
Host
Jsem zcela pro, pokud má Zifi něco proti SimWorldu, nechť využije PM, já proti němu ani nic pro něj rozhodně nemám Úsměv

Nicméně - zaregistrovali jste včera Wagsův "doplňující" příspěvek k newsletteru?

Stihne se vydání Mirage 2000C ještě letos?
Článek: http://simworld.c...ste-letos/

[img]http://simworld.cz/wp-content/uploads/miragemoznanevyjdeletos-1170x480.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Zifi
1. Úsměv
2. Pff
3. Cool
 
Zifi
Já jsem to chtěl napsat tady. Protože tady mě nemůže blokovat ani mi mazat komentáře. Tak jako mi to udělal dříve a spoustě ostatním lidem. A navíc mě prostě štve, že se tady neustále propaguje. Na jiných servrech je to zakázané. Kdybych na jeho servru propagoval svůj servr, tak mě hned smaže. A věřte mi že soukromou zprávou se sním nedomluvím. Na jedné ruce bych asi nespočítal ty nadávky které mi momentálně soukromě poslal. Ten člověk úroveň jen předstírá. A díky všem kteří mě ve zprávách podporují i když nemají třeba odvahu to sem veřejně napsat, protože s tím člověkem už mají své zkušenosti
Upravil/a Zifi dne 19-12-2015 13:52
 
1stCL_Fucida
My nemažeme ani necenzurujeme, protože na to nemáme čas ani chuť. Tedy ne proto, že bychom nemohli Úsměv Okolo simulátorů se vždy sdružovali především inteligentní lidé, z nichž je valná většina gramotných. Máme tedy důvěru v naše návštěvníky Šklebící se

Jen těch akcí pro komunitu děláme minimum. Pravda, když už jsou, jsou velké a hodně nezapomenutelné Úsměv.

Nemám nic proti tomu, když se zde kolegové ze SimWorld prezentují. Pokud se prezentují slušně a nadává se jen v PM, tak za mě dobrý a pro tenhle web obohacující Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Zifi
Já jsem hlavně chtěl dát podnět k větší podpoře DCS. Aby se někde znova vytvořila tato komunita. Právě tím rozvětvením DCS tématu ve stylu témat Šturmoviků
 
Host
Tohle je naše konverzace, aby si lidé udělali obrázek, jak tě "urážím": http://simworld.c...

Zifi, na UVP jsem zabanoval tolik lidí za těch 6 let, že by ti k tomu stačily tvé dvě ruce, aby sis to mohl odprezentovat. Nicméně i kdyby jich bylo 10x více a měl jsem k tomu důvod, pak by mé svědomí bylo čisté jako nyní. Pokud jsi ode mne dostal někdy v minulosti ban (což si nepamatuji, ne proto, že bych ti to chtěl vyvracet, ale protože jsi pro mne méně než nic), pak jsi k tomu zavdal důvod ty sám svým chováním. Nebanoval jsem lidi podle toho, jak jsem se vyspal, ale jak si sami zasloužili, ať již chováním k ostatním či k UVP. To, že se ti zdá, že to nebylo ve tvém případě spravedlivé je po takové době docela úsměvné (mám u tebe v hlavě asi pořádnou rezidenci, co?), nicméně to, že to řešíš po letech a ne tehdy spíš jen potvrzuje, že to co sis vykoledoval, sis i zasloužil. Nikoho jsem na UVP nezabanoval, přestože by si to nezasloužil, přesto jsem skálopevně přesvědčen, že všichni do jednoho by ti odpřísáhli, že lžu. Ale tak to je všude Úsměv Osobně neznám nikoho, kdo někde dostal ban a řekl - dobře mi tak, mají pravdu.

Co se týče propagace - je sice pěkné, že se tu snažíš adminům domlouvat nebo je suplovat, ale tobě to může být úplně volné. Nejsi nic Zifi. SimWorld je informační web, který mimo jiné postuje novinky a informace z DCS. Nevidím žádnou, byť sebemenší "konkurenci" navzájem mezi tímto fórem a SW. Charakterem a zaměřením nemohou být od sebe ani dál. Je to asi tak, jako by se na games.cz objevil článek o DCS a někdo ho sem šoupnul - bral bys to jako konkurencí zdejšímu fóru? Ale no tak, krapet soudnosti. Nicméně - pokud mne kontaktuje některý z místních adminů, že se jim to nelíbí, jako tobě Zifi, pak to budu řešit s nimi. Ne s tebou.

Zifi, jak jsem ti psal v PM (viz výše), i lidé jako ty mají UVP "na svědomí". Lidé, kteří si neváží služby, která je jim servírována před hubu zcela zdarma, kteří mají neustále touhu a potřebu vše kritizovat, napadat a pomlouvat. Co jsi pro UVP kdy udělal? Nic? Jak se vůbec tedy opovažuješ stěžovat si na něj či jeho fungování? Nikdo z adminů na UVP k tobě neměl žádné závazky. Dělali jsme to zdarma a pro lidi, protože nás to bavilo. A i kvůli mrzákům jako jsi ty, nás to bavit přestalo. Někteří hlupáci, jako ty, považovali UVP jako něco, na co mají nárok. Něco jako cikán, když si myslí, že mu má stát zajistit vše zdarma aniž by hnul prstem a běda jak tomu není. Zifi, to je ale tvůj problém ve tvojí hlavě.

Naučil jsem se na podobné exoty nereagovat. Tohle je tedy moje poslední zpráva k tobě. Uvědom si, že ty jsi dnes vstal a rozhodl se, že mne tu budeš napadat. Já ne. A zároveň tak činit nadále nehodlám. Mé malé ospravedlní k tomu, proč jsem na tebe reagoval opět vyplývá jen z mojí "dobroty" - myslel jsem, že máš "skutečně" problém a snažil jsem se ti pomoci věci pochopit tak, aby byl problém vyřešen. Ty jsi sem ale nepřišel řešit problém, ty jsi sem přišel zvracet. Já na tuhle hru nadále nepřistoupím. Uznávám, že tedy jistý problém máš, na ten ale mé síly nestačí. Je mi líto, že jsi za své nevhodné chování dostal ban a trápí tě to dodnes, ale třeba to pro tebe bude ponaučení do budoucna a budeš se k lidem chovat lépe.

Chtěl bych tě ale požádat o jednu věc - potrestej mne tím, že na SimWorld už nikdy nepřijdeš. Děkuji.

To je vše, co bych k tomutu mohl říct Úsměv
 
Rumcajs
Zifi, řekl bych, že podporu pro DCS může udělat jen ED a to tím, že DCSku dá obsah. Mě to zatím přijde, že DCSko je sbírka nahodilých byť velmi kvalitních simulací, který se ale velmi blbě kombinují do nějakého většího celku. Podobně jako BOSko tíhne k tomu, aby bylo vždy téma - nějaká konkrétní bitva a k tomu mapa, letadla a snad i offline kampaň. Stávající DCSko, si myslím, takový tah na branku nemá a soustřeďuje se na detailní simulaci jednotlivých docela izolovaných letadel a vrtulníků. Tím ale cílí na skupinu klientů, kteří se vyžívají v detailech a ne spolupráci. Což to je OK, každému co jeho jest. Ale sbírka vlků samotářů těžko vytvoří mohutnou diskuzi. Přeci jen se pohybujeme v malém česko-slovenském rybníčku a těch DCS lítavců, kteří navíc diskutují, asi nebude až tak moc. Zkrátka se obávám, že admini zde pro DCS nemohou udělat nic moc. Založení pár tématických okruhů pod DCS, který budou prázdný, nic neřeší.
Non est specifica
 
Aces_Wild
i.imgur.com/wB1oTr9.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,907,328 návštěv