April 18 2024 04:03:40
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World
LEON
A co stromy, má je kolizní? Šklebící se
 
https://www.rcfree.eu
draka
LEON, pravdepodobne nie, ostatné DCS ich tiež nemajú Smutný
 
Robo
WT_Horrido napsal:Až to dostanu do luftu napíšu jestli je to lepší než CLOD Šklebící seg[/img]


Skor skus porovnat s A2A (ak mas), inak vyzera to velmi pekne.
 
Ajvn
Pěkné, ak čemu je to dobré?
 
draka
57_OTU ajvn napsal:
Pěkné, ak čemu je to dobré?


Vo final verzií má byť kampaň, single misie, multiplayer, všetko ako v ostatných DCS... Akorát to asi bude trochu ako vo filme Tajomná žiara nad Pacifikom Cool
Upravil/a draka dne 02-05-2012 19:24
 
Ajvn
Úsměv
 
WT_Horrido
A k čemu je dobrý Mustang v MSFSX?
Tenhle akorát umí navíc střílet a házet bomby.
Upravil/a WT_Horrido dne 02-05-2012 19:59
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_Fucida
...a dá se coolovně opouštět na padáku Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Horrido
Robo připadá mi to zcela srovnatelné s A2A. Není to rozhodně tak vypiplané zvukově, nic v cockpitu nevibruje, tyhle detaily které mají letadla A2A tam nejsou, chybi i FF, ale je to beta a je psáno že tam spousta pokročilých věci dosud chybí. Mimo jiné i teplotní vlivy, takže udržovat správné provozní teploty je zatím jen na ozdobu. Každopádně na první betu to vypadá velice dobře.

Leone stromy jsem dosud nezkusil, mám psychologický blok, vím za kolik se Pony dneska prodává. Úsměv

Já bych to na také to domácí létání opatrně doporučil.

Jo, ukázka grafiky f plné palbě: http://www.wtiger...202022.jpg

Doporučuji juknout na manuál http://www.digita...mentation/
Upravil/a WT_Horrido dne 03-05-2012 08:14
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Robo
WT_Horrido napsal:
Robo připadá mi to zcela srovnatelné s A2A. Není to rozhodně tak vypiplané zvukově, nic v cockpitu nevibruje, tyhle detaily které mají letadla A2A tam nejsou, chybi i FF, ale je to beta a je psáno že tam spousta pokročilých věci dosud chybí. Každopádně na první betu to vypadá velice dobře.


Tak to hej, dikes! Mrknutí A2A tiez chystaju Ponika, podla tych videi to bude pecka a moc sa tesim. Toto je tiez nadhera, predsa len o generaciu novsi graficky engine... FSX vyzera pekne az s OrbX a to prostredie aj tak nie je ako v DCS. Len mi nie je celkom jasne, ze co s tym - su nejake plany do buducna ohladom vrtulovych warbirdov? Mne by to stacilo kludne aj ako simulator P-51, ak je tam mapa, kde sa da lietat navigacia a take veci.
 
draka
Tu je nejaký FAQ zo začiatku roka http://forums.eag...hp?t=84678
 
WT_Horrido
Tady na tom videu stoji na stojánce Emilové, ale nikdo se k tomu nevyjadřuje... čas 1:34.

YouTube Video



武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Opitze
Myslím, že to Iljič brzo vzdá...
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
Hoper
Ten manuál je pěknej, moc
Jen jsem to prolítával, ale hodně se mi líbil obrázek postupu přistání - měl jsem na něm vše, co jsem chtěl znát...

Ale podobné manuály jsem viděl např. u Flankera - bylo to "vždy" jen jedno letadlo a tak se takový "upovídaný" manuál dal udělat celkem v poho (mno... ;) .
A dokonce se tenkrát dělali i papírové...

To nic nemění na tom,že tenhle manuál je povedený. A jestli bude v lítacím tréninku i podrobnější postup a radění jak odhazovat bomby a střílet rakety (jedna z věcí, co jsem si v manuálu všimnul, že byla "jednodušší") tak to bude bezva :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Merten
Horrido moje sestava je cca to co píšou do doporučené.Máš představu jak by to na takovém pc mohlo chodit?Jak je na tom s náročností např oproti Kamovu nebo A10?Úsměv
 
Robo
WT_Horrido napsal:Doporučuji juknout na manuál http://www.digita...mentation/


Tak to je uplna parada Mrknutí
 
Ajvn
Ta nádherně umdle mdlá vypelichanost zeleného špenátu mi něco silně připomíná.
Ňo ale když je to beta...
 
draka
Environment je identický s DCS A-10 a BS2 (po vydaní final DCS World už bude jeden pre všetky), no silná stránka týchto simulátorov to naozaj nie je Úsměv Ale zas lepšie ako drátom do oka...

BTW, okrem iného makajú aj na mape Nevady (ktorá ale bude platená): http://forums.eag...ost1309446
Upravil/a draka dne 03-05-2012 16:23
 
313_Nevo
Tak a uz to zacina - 3rd party Mrknutí

DCS: MiG-21Bis Fishbed
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
WT_Horrido
Merten napsal:
Horrido moje sestava je cca to co píšou do doporučené.Máš představu jak by to na takovém pc mohlo chodit?Jak je na tom s náročností např oproti Kamovu nebo A10?Úsměv


GTX460 + AMD X4 965 to zvládá s odřenýma ušima na full detaily v rozlišení 1920/1200 a 8xAA.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,713,967 návštěv