May 06 2024 18:45:58
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 2
Richi, 1stCl_Pyt

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World
PilsnerPilot
Jo. Trénovat je nutný. Zvlášť, když člověk začíná na starém IL-2 Šturmoviku, potom si musí zvykat na pomalý a opatrný lítání v ROFu, aby si zase zvykal na vyšší rychlosti v BOSu a potom ještě vyšší rychlosti v DCS.Šklebící se Ale tím si nechci stěžovat. Čím víc lítacích simulátorů, tím líp. Mrknutí
[img]https://s5.postimg.org/747ued6pj/4x_Gold.png[/img] is not a valid Image.
 
magot
Jak řídíte u L-39 přední kolo při pojíždění, mám s tím dost velký problém. Je tam někajej přepínač podvozek/ směrovka?
Brzda - plyn a směrovka systém je takřka nepoužitelný. U migu-15 ale funguje tento systém ale bez problémů ...
 
Lark
magot napsal:

Jak řídíte u L-39 přední kolo při pojíždění, mám s tím dost velký problém. Je tam někajej přepínač podvozek/ směrovka?
Brzda - plyn a směrovka systém je takřka nepoužitelný. U migu-15 ale funguje tento systém ale bez problémů ...


Zhoršilo se to po novém updatu, musí se jet hodně pomalu. Trošku se to dá. když se zmáčkne brzda a přidá plyn.
 
magot
jj dá se to ale je to peklo ...


btw při letu na zádech zhruba po 40 sec chcípne motor asi shoří dynamo nebo co, takže akrobacie se nekoná ..
 
606_JuLB
L39C má povolený let na chrbáte (negatívne G) max 20sekúnd (plný plyn), potom sa vyčerpá palivo z pomocnej nádrže pred motorom (kŕmitko).

Obdobný limit má aj zásobná nádrž oleja, z hlavy nepamätám presný čas.

Takže 40 sekúnd je 200% nad plán. Úsměv
 
magot
Díky za info, tušil jsem že to bude nějaký čerpadlo ... má tohle omezení i L-159?
 
alfik
Pokud vím tak ano, i když netuším, zda má ty nádrže stejně velké. Ale nejspíše zase ano.
Omezení na let na zádech/ negativní G mají ve skut. VŠECHNA letadla - vč. akrobatických.
Důvody jsou stejné. Palivové soustavy mívají jen v jedné (sběrné) nádrži systém pro dodávku ve všech polohách.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
Mimochodem engine 1.5 na mapě Kavkazu nemá stále dořešené přechody (renderování) kolejí/ cest/ řeky co jsou v konfliktu s ostatní krajinou. Vypadá to stále příšerně. Pro modul CA to je nepoužitelné. Některé levitující stromy a domy už ani neřeším ...
To byla jedna z mála věcí co jsem si myslel že nový engine dořeší. Ale budiž CA stejně nikdo nehraje tak na to chcal pes ...
Třeba to bude v Perským zálivu a v Las Vegas lepší ..
 
Host
Stávající mapa není tvořena novými postupy platnými pro nový engine. Stávající mapa zůstane taková jaká je, to bylo řečeno vývojáři hned na začátku a nikdy to nemělo být jinak. Bugy, které popisuješ, by se již neměly týkat nových map, které jsou tvořeny jiným způsobem. Předělávka stávající mapy do nových standardů by byla natolik náročná, že by se jednalo o plnohodnotné vytvoření zcela nové mapy.

Jinak pro zajímavost - nové mraky pro DCS 1.5 / 2.0 - http://simworld.c...s-1-5-2-0/
 
Baron
magot napsal:

Mimochodem engine 1.5 na mapě Kavkazu nemá stále dořešené přechody (renderování) kolejí/ cest/ řeky co jsou v konfliktu s ostatní krajinou. Vypadá to stále příšerně. Pro modul CA to je nepoužitelné. Některé levitující stromy a domy už ani neřeším ...
To byla jedna z mála věcí co jsem si myslel že nový engine dořeší. Ale budiž CA stejně nikdo nehraje tak na to chcal pes ...
Třeba to bude v Perským zálivu a v Las Vegas lepší ..



Magote, vidím to tak, že verzia 1,5 je akousi preBetou na 2,0. Otazne je, či v konečnej verzii 2,0 budú pozmenené "staré" mapy k lepšiemu, alebo lepšia bude iba Nevada. Thats the question...
Hals - und Beinbruch!
 
Host
Tak ještě jednou - se starou mapou se nic nemělo dělat a nebude dělat Úsměv Tohle vývojáři milionkrát zdůraznili a nikdy nikde neřekli, že by se měla stará mapa vylepšovat...
 
magot
Ale jo to se dalo čekat že to nebudou celý předělávat, to byl nesmysl. Hlavně že bude stále dostupná a budou na ni aplikovány ty nový optimalizace a systém renderování viz. 1.5. Vypadá i tak o něco lépe.
 
Baron
SimWorld napsal:

Tak ještě jednou - se starou mapou se nic nemělo dělat a nebude dělat Úsměv Tohle vývojáři milionkrát zdůraznili a nikdy nikde neřekli, že by se měla stará mapa vylepšovat...


Viem, ze ju nebudu prerabat. Faktom je, ze textura krajiny je, ako by som to... nie celkom zodpovedajuca sucasnej dobe. Lietat sa na tom ovsem da Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
Host
Nové obrázky Hawku a jako bonus československá Dana - http://simworld.c...-techniky/
Upravil/a Host dne 21-11-2015 13:31
 
magot
To je pěkný jak ED podporuje CZ komunitu ...
btw proč má ta dana na kanonu "lady gaga"? Šklebící se
 
Host
Slevy až 40% a potvrzení, že DCS 2.0 se za pár dní dočkáme....

http://simworld.c...mni-slevy/
Upravil/a Host dne 21-11-2015 13:31
 
Farky
magot napsal:

To je pěkný jak ED podporuje CZ komunitu ...
btw proč má ta dana na kanonu "lady gaga"? Šklebící se


"FIONA" a "LADY GAGA" v Afgánistánu -

[img]http://isaf.wp.mil.pl/fotogaleria/818/7771.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://isaf.wp.mil.pl/fotogaleria/818/7779.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Host
V souvislosti s novými náklady pro helikopotvory od Belsimteku "nové" AI pro palubního inženýra.
Upravil/a Host dne 21-11-2015 13:31
 
magot
Řešej náklady to je sice hezký, ale nelze ani v editoru vytvořit aby si AI sedlo s vrtulníkem v terénu (umí pouze na letištích) a provedlo výsadek pěchoty která by postupovala v probíhající boji. Tj. základ k čemu by ty mixéry
měli bejt dobrý, jinak jsou k hovnu (nebo jsem na to nikdá nepřišel). Když už tam tu funkční pěchot maj ...
btw vypadá to že půjde ovládat i minomet, akorát to aktuálně padá CTD.
Upravil/a magot dne 21-11-2015 13:01
 
Host
Pláčeš na špatném hrobě. Tohle by měl řešit Eagle Dynamics, ne Belsimtek.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

34,826,860 návštěv