May 17 2024 05:00:48
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
Saldyho bitevní koutek
DarkTatka
No to jsi na to prisel brzo Úsměv
 
saldy
Tak díky, že i na čarodějnice jsme dali dohromady úderku, fotky jsou z druhýho letu mise Kirkenes. Dosáhli jsme cíle a vypustili křižáky, které našly své cíle, všichni jsme se pak vrátili zpět k základně i když...bez komentáře Šklebící se

Misi Betty jsem upravil jak mi radil Hoper, je tam nyní trochu větší vzdálenost mezi skupinami. Letadlovka navíc peláší plnou parou, Farky nás pěkně kryl, ale nedokázali jsme přesto loď zasáhnout, příště bude asi třeba se před odhozem ještě víc přiblížit.

[img]http://www.sturmovik1946.estranky.cz/img/original/584/kirk1.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://www.sturmovik1946.estranky.cz/img/original/585/kirk2.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://www.sturmovik1946.estranky.cz/img/original/586/kirk3.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://www.sturmovik1946.estranky.cz/img/original/587/kirk4.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://www.sturmovik1946.estranky.cz/img/original/588/kirk5.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://www.sturmovik1946.estranky.cz/img/original/589/kirk6.jpg[/img] is not a valid Image.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Farky
saldy napsal:
Misi Betty jsem upravil jak mi radil Hoper, je tam nyní trochu větší vzdálenost mezi skupinami. Letadlovka navíc peláší plnou parou, Farky nás pěkně kryl, ale nedokázali jsme přesto loď zasáhnout, příště bude asi třeba se před odhozem ještě víc přiblížit.


Já si prosím včera celý večer políval jazyk Jackem Danielsem, musel vás krýt někdo jiný. Mrknutí
 
DarkTatka
Tomu utoku jsem velel ja Úsměv

Po startu jsme ve formaci stoupali smerem k zadanym souradnicim. Lode jsme zahledli na cca 15 kilometru, tou dobou jsme meli 2kilometry vysky. Rozhodl jsem se lode predletet a zautocit "na celo". Dostali jsme se bez problemu do pozice a v mirnem klesani nabirali rychlost abychom se pomali nepromenadovali ve flaku, ktery nas misi predtim pekne pozlobil.

V cca 800 metrech a 450ti v hodine jsme se dostali nad prvni lode a odhodili, v dalsim klesani jsme na rychlosti opustili oblast. Saldy dostal zasah na motor a ztracel rychlost, me zela dira v levem kridle a podezrele dymil vyfuk, na rychlost to ale nemelo vliv. Loch prosel bez uhony a Koty nemel vysilacku a ztratil se nam.

Protoze v oblasti operovaly Bf110 s vrazednymi 30mm kanony, zavelel jsem okamzity navrat domu bez cekani na poskozene a ztracene. Kdyz jsme se dostali do relativniho bezpeci nasi flotily, zpomalili jsme a pockali na Saldyho, a Koty se taky nekde nasel. Jakmile jsme navazali kontakt a zjistili poskozeni, nabrali jsme kurz domu a s Lochem jsme dali Saldymu informace o situovani letiste.

Pak bez komentare Úsměv

A pak jsme s Lochem pristali jako posledni dve letadla Úsměv
Upravil/a DarkTatka dne 01-05-2012 13:42
 
DarkTatka
Farky napsal:
saldy napsal:
Misi Betty jsem upravil jak mi radil Hoper, je tam nyní trochu větší vzdálenost mezi skupinami. Letadlovka navíc peláší plnou parou, Farky nás pěkně kryl, ale nedokázali jsme přesto loď zasáhnout, příště bude asi třeba se před odhozem ještě víc přiblížit.


Já si prosím včera celý večer políval jazyk Jackem Danielsem, musel vás krýt někdo jiný. Mrknutí


Kryl nas prosim pekne Serza
 
lochness
Presne tak, tim hrdinou co se pral s presilou nad Bettynama byl Serza. Zaroven pozvedaval moralku utocicich posadek vykriky o nepratelich s ulomenym kridlem. To potom neni jina moznost, nez se po hlave vrhnout do viru protiletadlove palby z lodi. Skoda, ze se nam nepodarilo zasahnout cil, k tomuto mozna poda vice informaci Koty, kteryzto hlasil minelu obou torped.

Pri obou akcich IL4 jsme potopili vic nez pozadovanou 1 lod, tudiz jsme snad uspeli, ale hodnoceni necham na velitelich letu. Ja se jen snazil drzet blizko a mackat spoust, kdyz velitel rekl Úsměv

Diky za zabavu a pekne fotky Saldy.
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
DarkTatka
lochness napsal:
Presne tak, tim hrdinou co se pral s presilou nad Bettynama byl Serza. Zaroven pozvedaval moralku utocicich posadek vykriky o nepratelich s ulomenym kridlem. To potom neni jina moznost, nez se po hlave vrhnout do viru protiletadlove palby z lodi. Skoda, ze se nam nepodarilo zasahnout cil, k tomuto mozna poda vice informaci Koty, kteryzto hlasil minelu obou torped.

Pri obou akcich IL4 jsme potopili vic nez pozadovanou 1 lod, tudiz jsme snad uspeli, ale hodnoceni necham na velitelich letu. Ja se jen snazil drzet blizko a mackat spoust, kdyz velitel rekl Úsměv

Diky za zabavu a pekne fotky Saldy.


Muj let dobry, vsichni odhoz a utek prezili. Bohuzel rozvedcici zatim nedodali kolik lodi bylo potopeno, ale za provedeni utoku musim pochvalit vsechny zucastnene Úsměv I kdyz jsem hlasil leve zatacky a tocil prave, odletovy kurz udal na 30 stupnu a nakonec jsme leteli 140, porad jsem vas nemohl uplne setrast Úsměv
 
Serza
Tak ja toho zas tak moc neudelal, neprv mi Wildcat vletel do miridel po ceste k cili, a pak kdyz sem odhanel Wildcaty pri vasem ustupu sem byl nucen jednoho vzit v krkolomnem uhlu, ale nasledkem bylo ze sem vsechny ztratil a vracel se smer domov s vama.
 
Koty
Šklebící se Já se omlouvám (víme za co)

A Saldy, mise jsou vcelku dobré, jen stodesítkám u Kirkeness nastav rychlost na 410 za hodinu, jinak nemají šanci vás v těch vašich Iljušinech stihnonut.
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
DarkTatka
Saldy, měl bych jen dotaz ohledně historičnosti mk108 kanónů na těch Bf110. Samotne Bf110 se na východní frontě po roce 1942 vyskytovalo zřídka (zdroj -wikipedia) a mám pochyby o jejich přezbrojení na mk108, navíc již v roce 1943. Tady bych s rád nechal opravit Fučidou, ktery o Bf110 napsal pěkný článek na palba.cz

Navíc jsou děsně účinné kanóny a i s MG151 bude Bf110 dostatečně velký zabiják. Přístě rád provedu demostraci Vyděšený
 
saldy
JJ ten Kirkenes ještě doopravim, pár chyb se tam objevilo, všechny mise vlastně stále opravuju, na Palbu taky občas mrknu, člověk neni nikdy dost chytrej. Příště bych chtěl udělat už něco víc obtížnýho, nová mise s Arady na západě s plnou obtížností, v cílové oblasti bude mít každý svůj extra cíl. Mise je už vlastně hotová jen jí musim ještě testovat, aby to neskončilo jak s těma Ohkama Úsměv
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Koty
S plnou obtížností?! To jako žádná GPSka?! Pojíždění z internálu?! Auuu....Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
DarkTatka
Pojizdeni z externalu doufam bude, to neni nic proti nicemu. Naopak si myslim ze to je o neco malo realnejsi.

Jinak si myslim ze obtiznost Kirkenes byla primerena. Kdyby nas ty 110tky nasly, byly by z nas konfety. Naopak bych rekl ze to je jedna z nejnebezpecnejsich misi co jsme leteli. Za nejlehci bych oznacil slovensko, ostravsko-opavskou operaci, pac ty fokace se ke sturmovikum maji jen malo sanci dostat.
 
Koty
Šklebící se Ty stodesítky se k vám dostaly, v první misi, když jsem je vedl... a konfety byly ze mě Šklebící seŠklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Hoper
Já na vás úplně zapomněl... Jak jsou teď ty svátky a nedovolené, tak v tom mám hokej ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
lochness
v klidu Hopere, aspon jsme to otestovali, Saldy to vytuka k dokonalosti a pak to bude maso.

Arado bude zajimava mise. S tim jsem jeste nikdy nic bombou netrefil, i kdyz to ma level i dive zamerovac. Asi na nej budu muset zamerit trenink. Úsměv

Obecne je skoda, ze v coop misich se nemusi popojizdet na start, to by byl teprv galimatias na letisti Šklebící se Ale tak zase jsou to mise rychle a relativne replejabilni.
Upravil/a lochness dne 01-05-2012 19:38
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
DarkTatka
Koty napsal:
Šklebící se Ty stodesítky se k vám dostaly, v první misi, když jsem je vedl... a konfety byly ze mě Šklebící seŠklebící se


Kdyz mi zaparkujes primo pod zadnim strelcem tak se nediv, jsem se skoro lekl ze tam mas Schräge Musik jak jsi se mi tam rovnal. Ale muzu te uklidnit ze jsi byl sestrelen s citem a ne nejakou chladnou kalkulující AI, strelce jsem ovládal hezky rúčo Vyděšený
Upravil/a DarkTatka dne 01-05-2012 19:39
 
saldy
darktatka napsal:
Pojizdeni z externalu doufam bude, to neni nic proti nicemu. Naopak si myslim ze to je o neco malo realnejsi.

Jinak si myslim ze obtiznost Kirkenes byla primerena. Kdyby nas ty 110tky nasly, byly by z nas konfety. Naopak bych rekl ze to je jedna z nejnebezpecnejsich misi co jsme leteli. Za nejlehci bych oznacil slovensko, ostravsko-opavskou operaci, pac ty fokace se ke sturmovikum maji jen malo sanci dostat.


Můžu ty fokáče pro Ostravu zkusit lépe namapovat, ale počítal jsem spíš, že si s tím hráči poradí. Já když vedu Fw 190, zadám svým třem AI těsnou skupinu a pak čekáme za bukem ( nízko za tím zbombardovaným nádražím u Flaků, nebo i jinde) . Po chvíli se nad kolonou, kterou máme hlídat objeví 4 tečky-šturmoviky, vrhnem se na ně plnou rychlostí, někdy se laviny spustí štvát jeden Fw 190, odpojí se od šturmoviků a masakr může začít. Nikomu to ale neříkej Šklebící se

Jinak popojíždění po letišti na start moc neplánuju.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Hoper
mám dojem, že i koopky šly udělat tak, že jsi startoval ze stojánek (viz Ediho mise)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Koty
Jde to, dáš první waypoint na stojánku a v nastavení otočného bodu (je to záložka hned za záložkou otočný bod) vybereš místo normal jakoukoliv jinou volbu, rozestupy a je to. Jen nedoporučuji pro AI - startují totiž rovnou do vzduchu - bez pojíždění a otáčení.
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,322 návštěv