May 05 2024 12:11:44
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kampaně
 Vytisknout diskuzi
Estonsko, Lotyšsko a Litva 1940
Has
[img]http://i1099.photobucket.com/albums/g398/jirpilot/M4T.jpg[/img] is not a valid Image.

Konečně se mi podařilo mou dvou měsíční práci dokončit a šoupnout ji na Mission4today.

http://www.missio...ls&id=1122

http://www.4share...tes_2.html

Více informací v linku nebo v readme. Pro ty, co Anglicky neumí, readme je i v Češtině. Stejně tak i brífingy, které stačí jednoduše nahradit za ty anglické.

Tak se bavteÚsměv
Upravil/a Has dne 04-04-2012 18:09
 
Has
Tak ta chvilka se trochu protáhne, pořád něco předělávám, hlavně v překladech. Chci je totiž mít co možná nejpřesnější a proto na nich makám ze všeho nejvíc.Úsměv
 
radko1111
heh tie obrazky ma dostali ani bych nepovedal ze estonci mali spity

Ivan Gašparovič o Balkánskych otázkach:
„Srbsko má veľmi výhodnú a peknú polohu pri mori.“
"Republika srbská a Biela Hora je ako Slovensko a Česko. V mnohom sú si podobné."
"Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu... ehm... balkánu..."
 
Has
ani bych nepovedal ze estonci mali spity


Měli je u Britů objednané, jenomže Britové kvůli válce celou objednávku zrušili a tak se do Estonska nedostal žádný Spitfire. Estonci si dokonce i postavili jakýsi výcvikový letoun, který měl zaučovat piloty pro budoucí létání na Spitfiru.

Totéž litevské Morany. Francouzi taky kvůli válce celou objednávku zrušili.

Nicméně, v alternativní historii byly všechny Spitfiry a Morany dodány a rovněž Pobaltí se Sovětům nevzdalo bez boje.
Víc už neprozradím, nech se překvapit.Úsměv
 
radko1111
tak to som nevedel Mrknutí

Ivan Gašparovič o Balkánskych otázkach:
„Srbsko má veľmi výhodnú a peknú polohu pri mori.“
"Republika srbská a Biela Hora je ako Slovensko a Česko. V mnohom sú si podobné."
"Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu... ehm... balkánu..."
 
XXXLama
No tohle mě potěšilo, hezký nápadMrknutí. Jinak chudáci Estonci prodat do Španělska spoustu kvalitních letadel, aby bylo dost peněz na Spity co nikdy nedorazíSmutný. S kampaní přeju hodně štěstí.
 
Has
No jo, holt měli velký oči. A díky moc že se ti můj nápad líbí, až ji dodělám, dám na vlákno vědět + nahoru šoupnu link.
 
radko1111
ozaj a jaké mali vlastne ped tim estonci lietadla ??? nieco s domacej výroby alebo nieco nakupili ????
Upravil/a radko1111 dne 16-03-2012 18:18
Ivan Gašparovič o Balkánskych otázkach:
„Srbsko má veľmi výhodnú a peknú polohu pri mori.“
"Republika srbská a Biela Hora je ako Slovensko a Česko. V mnohom sú si podobné."
"Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu... ehm... balkánu..."
 
Has
Myslím si že to byly Bristoly Bulldog, ale moc jich taky nebylo. A jak už bylo psáno výše, téměř všechny je prodali do Španělska. A z vlastní výroby asi nic, možná tak ten výcvikáč určený pro budoucí piloty Spitfiru, ale nevím jestli nezůstal jenom na papíře nebo jestli postavili alespoň prototyp.

Edit: Takže přece jenom jeden postavili, stroj se jmenoval PN-3
www.airwar.ru/image/idop/spyww2/pn3/pn3-c1.jpg
Upravil/a Has dne 16-03-2012 19:30
 
XXXLama
No co já vím tak měli jako stíhačky Bulldogy Mk. II, ale ty právě (nevím jestli úplně všechny, ale větší část) prodaly v roce 36 nebo 37 Španělům za dost velkou cenu-aby měli na Spity. Z modernějších letadel měli ještě Estonian Harty. Jestli se nepletu tak nic jiného kvalitního se tam nevyskytovalo ve větších počtech. Estonci měli tehdy v plánu vlastní stíhačku Aviotehas PN-3, ale ta se do sériové výroby nikdy nedostala. To je vyjma cvičného PTO-4 prakticky jediné letadlo domácí konstrukce co stojí za řeč. Jinak tam byla nějaká převážně zastaralá letadla a dva Miles Magistery-http://www.mission4today.com/index.php?name=Downloads3&file=details&id=170.
 
XXXLama
Je aha já se snažím odpovědět a tys už odpověděl. Už nebudu nechávat otevřené vwings bez znovunačteníÚsměv. Pardon-jsem lama.
Upravil/a XXXLama dne 16-03-2012 19:59
 
Has
Přidán link. Nyní si už jen můžete užívat létání s nějakou z Pobaltských republikÚsměv
 
XXXLama
Hezky to vypadá díkyMrknutí.
 
Has
Nemáš za co. Doufám že se bude líbit, na dlouhou dobu je to totiž moje poslední kampaň.

Edit: samozřejmě že vím, že čeština se píše malé "č", jsme už holt nějaký zmatený z těch anglických překladů.Šklebící se
Upravil/a Has dne 22-03-2012 21:47
 
Cracken
Výborný nápad, Jirko. Určitě vyzkouším. (Až bude čas.) Pak už jen zbývá počkat na německé kamarády a přidat se ke grünherzákům.

http://aces.safar...a-ww2.html
Upravil/a Cracken dne 22-03-2012 22:40
 
Has
A společně potom bojovat proti bolševismu a komunistům ve své zemiŠklebící se
Dík za odkaz, o Lotyších v řadách Luftwaffe jsem neslyšel, jednoznačně zajímavé téma.
 
radko1111
pls jirko regni sa na uloz to alebo de lebo na tej 4sahre mi to nechce stiahnut a stahuje mi tam len blbosti co mi pokurvia prehliadac
 
Has
OK, snad to pude:

http://www.4share...tes_2.html

Edit: Nevím kde na M4T by mohl být problém. Jen tak mimochodem, na 4shared už musíš být registrovaný, protože bez toho už se z něj nedá nic stáhnout.
Upravil/a Has dne 04-04-2012 18:08
 
Cracken
Doporučuji raději než 4shared používat www.mediafire.com nebo www.filefront.com
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,819,354 návštěv