May 05 2024 22:03:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kampaně
 Vytisknout diskuzi
Squad Challenge - (de)brifing
313_Nevo
Takze tuto nedelu 12.02.12 je mozne, ze server ACES OVER EUROPE nebude uplne pripraveny na SCH, takze sa nelakajte. Mozno bude nutne sa presunut aj niekam inam; tak trpezlivost Mrknutí

Hosi na serveri neunavne pracuju, ale chce to aj nejaky cas na zvladnutie; diki za pochopenie Úsměv
Upravil/a 313_Nevo dne 11-02-2012 15:34
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
313_Nevo
Nakoniec server bezal bez vacsich problemov Úsměv Takze vysledky z nedele 12.02.12


BLUE vs RED

Score 192 : 260

Air kills 34.5 : 27

Ground kills 5 : 90


Je to sucet po dvoch kolach. BLUE si tentokrat polepsila a stiahla naskok. Zapojila sa aj do pozemnych bojov v Bf110. Bolo to pekne, nachytali sme 'osicky' na hruskach, ale museli sme ich nechat odletiet aj s hruskami, bol ich cely roj. Pekne obrazky vid v druhom vlakne Mrknutí
Upravil/a 313_Nevo dne 14-02-2012 07:46
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Serza
A jsou tam moje dva Heinkely, nebo ne? Kdyz se mrknes na staty, tak tam mam napsany dva sestrely s Hurrikem. Ono 400 bodu s tym poradne zamicha...
 
CSL1_Zmije
Nejsou, páč si psal že v neděli nelítášCool
 
Serza
Vcera sem byl, protoze sem ve farme chcipl kvuli blbymu bugu (nedali mi na boty protiskluzovy podrazky Šklebící se ) a tak jsem se zastavil, sedl do Hurriku a sel lovit u Calais. Houby s octem, Mezek v zamerovaci, solidnich par zasahu. Najednou celnak se 110 a dalsi co vim nemam kridlo... ooooook... Start znova, nad zakladnou Heinkely. Letim za nema s jednim od nas (tusim Hayes?), dalsi Hurri uz je hryze nahore. Nakonec je dostoupavam, klesam zdviham, prvni hori, druhy pada z formace a o chvili pozdeji je taky EAD. Posledni let, snaha ulovit 110ky co udajne leteli na konvoj. Nakonec se tam neobevili (byli u radaru, jak jsem zjistil z obrazku), tak sem to posadil na Tangmere a sel spat. Celkem 400 bodu za Heinkely, a kdo neveri, at se podiva na staty. Sortie tam mam zaznamenany.
 
313_Nevo
Serza, neviem neviem, ale ako pise viper, v nedelu si neletel Šklebící se
Teda v statoch medzi 20:00 a 22:00 nie si a ani '400' tam nikde nie je Mrknutí

EDIT: ok, vo vedlajsom vlakne sa tato zahada obajsnila Mrknutí
Upravil/a 313_Nevo dne 14-02-2012 07:35
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
313_Nevo
Matylda napsal:
313_Nevo napsal:
...
PS: pekne obrazky, dufam ze Matylda doda dalsie Úsměv


Já Ti nevím čéče, možná později. Momentálně jsem od akce v č. presu, ale mám k tomu čtvrtku něco na srdci, tak jen bleskově:

Mapa je opravdu moc povedená, ale z toho čtvrtka, nemůžu si pomoct, mám trochu smíšené pocity. Možná je to jen můj subjektivní pocit, že se těším měsíc na akci a pak... Laggy ani čekání na nahození serv. v tom nehrají roli, s tím nemám problém a umím být trpělivýMrknutí, jen mě rozladilo něco jiného a pořád nad tím přemýšlím, jak s tím ven, aby to nevyznělo špatně. Je to spíš apel na nás červené samotné a nechtěl bych to tady zbytečně rozvádět. Kdyby bylo možno zřídit red a blue vlákno pro sq. ch., nebo něco podobného, tak bych byl vděčný.

Jinak neříkám, že jsem si to neužil vůbec, ale...
Pro mě osobně bylo asi největší vzrůšo, když jsem se po 1. odhozu, cestou k druhému cíli, musel pro poškození a poranění pilota odpoutat a tahat domů čím dál víc tmavnoucí monitor, nakonec úspěšně.

PS: Potřeboval bych taky s někým poladit TS. Začne mi zlobit vždycky v tu nejnevhodněší chvíli, většinou při sq. ch. Kdyby měl někdo chuť a čas mi s tím helfnout, tak zítra a v úterý dop. budu na TS. Nebo, když tak sz. díky.


Na zaklade podnetov od Matyldy som sa rozhodol toto nevyuzivane vlakno premenovat na

Squad Challenge - (de)brifing


A o co by tu malo ist?
Ako ste si mohli vsimnut, Pajda cekom presne dokaze vykalkulovat aka pojde mapa (mapay) pri nasledujucom SCH.

Otvaram preto toto vlakno ako priestor pre debaty ohladom planovania strategie/taktiky a velenia pri nadchadzaujich akciach a tak isto aj pre debaty ohladom uspechov/neuspechov a pripadnych pochval, alebo navrhov na zlepsenie po akciach.

Stvrtok sa blizi a tak nevahajte a vyuzite tento pristor na pripravu Mrknutí
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Matylda
Tak tak, chlapci, díky Nevo a protože jsem to tak trochu vyprovokoval, tak bych měl asi i něco vysvětlit. Sice by bylo vhodnější mít pro červené i modré vlákno zvlášť, ale na druhou stranu, jsme dospělí (viď Seržo Mrknutí), tak z toho nebudeme dělat vědu. Je to jen můj subjektivní pocit a doufám, že se tím nikoho nedotknu, ale jsme kurňa chlapi, tak něco snesem, ne? Ono to tak trochu souvisí s nedávnou Kerbiho skepsí.

Jak jsem psal minule (apeluji na červené, takže modří psst Mrknutí), poslední větší formace stěhováků mě trošku mrzela, a už na samém začátku. Když to hodně zkrátím, tak bych chtěl ostaní poprosit, pokud možno být včas na TS, aspoň 15-20min před akcí, kdy už se většina vypovídá a budeme se soustředit na úkol, tzn. neztrácet drahocený čas, který tehdy vyvrcholil, přiznejme si to, v menší chaos a mírné bezvládí atd. Myslím, že i to je nemalá cesta k úspěchu.

Podrobnosti popř. vysvětlím na TS a omluvte mojí smělost, kecat do toho profíkům. Já jen chci, když už si uděláme jednou za čas chvilku, tak aby to stálo za to, flákat se můžem jindy, ne? Mrknutí

Nevo, můžu sem připojit i ,,průzkumné" foto potencionálních cílů? Nebude to proti regulím?
Já myslím, že by to nebylo špatné, vědět, co zjistlila rozvědka Mrknutí, páč zobrazování objektů 5 vteřin před odhozem je na prd.

Jaký je názor ostatních?

 
606_vencour
Matyldo, souhlasím, i proto nahrávám a dívám se pak, když je čas, na tracky, co to tam vše bylo, kde co po mně střílelo apod.
 
citik
Matylda napsal:


Nevo, můžu sem připojit i ,,průzkumné" foto potencionálních cílů? Nebude to proti regulím?
Já myslím, že by to nebylo špatné, vědět, co zjistlila rozvědka Mrknutí, páč zobrazování objektů 5 vteřin před odhozem je na prd.

Jaký je názor ostatních?



Máš tam chybu, je to 5 vteřin po odhozu Úsměv
Moc bych uvítal foto cílů Mrknutí
Upravil/a citik dne 13-03-2012 15:38
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se začne chodit pro pivo!!!
 
Pajda
Matylda napsal:
.. Sice by bylo vhodnější mít pro červené i modré vlákno zvlášť, ale ...

.. tak bych chtěl ostaní poprosit, pokud možno být včas na TS, aspoň 15-20min před akcí, kdy už se většina vypovídá a budeme se soustředit na úkol, tzn. neztrácet drahocený čas ..

Podrobnosti popř. vysvětlím na TS a omluvte mojí smělost, kecat do toho profíkům. Já jen chci, když už si uděláme jednou za čas chvilku, tak aby to stálo za to, flákat se můžem jindy, ne? Mrknutí

Jaký je názor ostatních?



Matyldo, založ nové vlákno o SCH v původním červeném vlákně pro Invazi, 99% lidí co létá SCH, letělo právě i Invazi a vlákna jsou stále neviditelná pro druhou stranu. Mimochodem stejný postup samozřejmě nohou aplikovat i modří ..

Cloňák s Fučidou toto zasírání snad nějak překousnou Úsměv

.. Tudíž se těším na tvůj plán na nějaké to "Velké ochcání Luftwaffe" ideálně spojené s jejím totálním uzemněním. Vyděšený
 
310_Podrs
V několika následujících dnech plánuju na webu AoE udělat vlákna jednotlivých misí a vypsat tam jejich briefingy a cíle pro obě strany, tak jak to je v souborech properties...

Případné dodání fotek cílů nechám na pilotech.

Pokud je budou chtít, musí si je udělat sami Úsměv Tzn. kdo chce mít výhodu a znát podobu a polohy cílů, musí si nad ně zaletět a vyfotit si je, platí to jak pro modré, tak i pro červené. Je to jen na Vás Mrknutí
Upravil/a 310_Podrs dne 13-03-2012 16:10
 
http://www.310raf.com
Matylda
Pajdo čéče, klid, přesně tohle měla pomyslná dospělost selektovat. Mrknutí Jinak, invazní vlákno - dobrý, ale nevím, jak by zase na to Fuči s Clonem koukali.

Podrsi dík, já myslel, že to vyhnilo do ztracena. Tak to pak hned osedlám nějaký P.R. stroj a razím na průzkum. Mrknutí
 
TozziFan
Jen pro upřesnění. Máte server AOE na kterém létáte SCH, máte forum AOE a přesto bastlíte veškerou komunikaci tady. Proč nevyužijete forum AOE k debatám a plánování SCH?
 
310_Podrs
TozziFan napsal:
Jen pro upřesnění. Máte server AOE na kterém létáte SCH, máte forum AOE a přesto bastlíte veškerou komunikaci tady. Proč nevyužijete forum AOE k debatám a plánování SCH?


No začalo se tady na SVK a protože SCh bude mít na konci března odstávku, tak bych stávajíc kolo dořešil ještě tady, na nové je samozřejmě AoE fórum plně k dispozici...
 
http://www.310raf.com
313_Nevo
Ako pisal Podrs, je to na vas, ak chcete tu mat fotky cielov, supnite si ich sem Mrknutí

Sakra, preco som ja to 1%? Šklebící se
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Matylda
Tak tak, dál bych pokračoval na AOE, takže jen v rychlosti, páč se pravděpodobně pofrčí první půlku dnešní S.Ch. cirkus, tak jen připojuji šikmé snímkování P.R. pilota s nejlepšími možnými kurzy náletu. Je to spíchnuté hodně v rychlosti, snad to pomůže.

1. a oblíbený Montdidier - všechny budovy jsou cenné a v kroužku je taky dost důležitý (jakýsi HQ administrativní) komplex.Mrknutí
[img]http://i736.photobucket.com/albums/xx6/blablafoto/Montdidier.jpg[/img] is not a valid Image.

2. Pontoise
[img]http://i736.photobucket.com/albums/xx6/blablafoto/Pontoise.jpg[/img] is not a valid Image.

3. Dieppe
Spíš už jen takový doplňkový, cíle spíš hlavně lodě, objekty nic moc, jen auta okolo.
[img]http://i736.photobucket.com/albums/xx6/blablafoto/Dieppe.jpg[/img] is not a valid Image.

Víc jsem nestihnul, pro příliš drzé focení jsem přišel o výškovku a tak tak se dobelhal.Mrknutí
 
313_Nevo
Tu su upravene pripravovane pravidla pred druhym turnusom:




.
Upravil/a 313_Nevo dne 11-04-2012 07:43
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
313_Nevo
Ako bolo avizovane, dochadza k predavaniu 'stafety' vo vedeni SCH.
Tym padom sa meni aj hlavny letovy den - zo stvrtka na NEDELU.
Takze staty sa budu po novom ratat pre nedelne polety a uz nie pre stvrtkove Úsměv

Upravene pravidla:


.
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

34,821,813 návštěv