April 20 2024 01:40:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Invasion - vlákno na stížnosti
clone9cz
Vážení,
nemohu tvrtit cokoliv, neboť nevím jak velký je to problém. Někomu to letělo, někomu ne, někomu špatně.

Pokud ale chcete vydat nějaké prohlášení, udělejte to zde.

To myslím zcela vážně, protože by mohlo dojít k zahlcení vlákna Ivasion, kde se očekávají důležitá sdělení k dalšímu průběhu speciálky.

Od 13:40 riskujete, že všechny stížnosti v původním vlákně smažu.

clone9cz
 
http://www.wwii-illusion.net
Robo
Myslim, ze vsetci mali podobne problemy, cerveni i modri, bomberi i stihaci. Bol to warpfest a vobec len vzlietnut pri 10 FPS bol pre niektorych uspech.

Napriek tomu sa nechcem stazovat, ma to celkom atmosferu a drzim palce organizatorom aj tvorcom a zaroven im dakujem Mrknutí
 
SQF_Jirka186
mě obrazky držely dobře ale jenom to nahravaní mapy a letadla byl problem poslední hodinu ale jinak dobrý až na tohle jen tak dal at mužem v 16:00 pokračovatMrknutí
Upravil/a SQF_Jirka186 dne 03-12-2011 13:56
 
WT_Flan
Jak jsem psal uz vedle, je to cele fajne vymyslene, fakt dobry.

A chci si preventivne stezovat.

Stiznost zacne platit v okamziku kdy stahnete damskou obsluhu na Radaru 1 ! Šklebící se
 
606_vencour
Ano Úsměv a proto si stížnosti šetříme Úsměv

EDIT přece jen ... spíše zvědavost ... lze počet lidí nějak nahradit, dosimulovat obtížností nebo velikost mapy? Pak se dá na takovéhle chvíle připravit? Sám jsem pozoroval nějaké hlášky v logu dedikáče, když jsem na mapě pravděpodobně kombinoval letadla z různých zdrojů uvedení do Šturma ... případně mnoho druhů letadel, chtěl jsem udělat misi pestřejší a pak jsem měl nějaké java errory nebo co to bylo v logu. Týkalo se to pravděpodobně verze Leopold.

Tj. pokud jsme měli velikost mise 450kB a 36 lidí na serveru ... abychom dostali stejné zatížení jako bylo na Invazi, mohli bychom zvýšit velikost mapy např. na cca čtyřnásobek ... je nějaká pozorovatelná závislost mezi obtížnoti pozorované hratelnosti ... tak, aby šlo aspoň zhruba předvídat, co se může stát při očekávaném počtu lidí a známé velikosti mapy?
Upravil/a 606_vencour dne 03-12-2011 14:18
 
swt
WT_Flan napsal:Stiznost zacne platit v okamziku kdy stahnete damskou obsluhu na Radaru 1 ! Šklebící se


Má pravdu náčelníku, tím byste tu specku pohřbili i kdyby jelo deset serverů Šklebící se
 
312_Steev
Fps v norme, spis bych mel vyhrady k TS, za 1.5 hodinovem poletu cca 4x spadlo a zrovna minimalne 2x pri konverzaci s radarem Smutný
 
Odplata
Podla mna, je hlavny problem to obrovske lagovanie... oneskorenie serveru, prepnutie z kokpitu do bomobometcika, strelca trva strasne dlho, lietadla sa zrazaju lebo lietaju cez pol mapy.... formacia sa prakticky neda udrzat...

FPS je az na druhom mieste, to sa da aspom ako tak odladit, a po vzlete slusne stupa ale tie lagy.....
 
BIG JOE
Zamračený Pro ty, co se memohli či se neodhodlali zúčastnit speciální mise "Invasion 1944" zde dávám odkaz na malé video, pro představu jaký to byl polet: http://www.ulozto.cz/11489840/jaka-byla-mise-invaze-1944-wmv . Ocenit zde chci především velkou práci tvůrců, kteří se na tvorbě této mise podíleli. Celá koncepce a příprava byla dělána se snahou o co nejlepší propracování. Pravidla, postihy, evidence, statistika vše uděláno do detailů. Nejhezčí zážitky: společné rolování a řazení se ke startu, hromadný start a let s komunikací se členy své letky a velitelem, komunikace s radarem, skvělá práce radarových návodčích. Ti nás "zvedli" z letiště a přesně nás navedli na nepřátelské letouny. Sdělili nám jejich směr i výšku. Jako v reálu !!. Celá mise bez ikon. No nádhera. A ještě jedna specialita: když po startu na nás promluvila obsluha "radaru 1" příjemným ženským hlasem (tvůrci angažovali patrně i příslušnici sboru W.A.A.F), tak to mě zcela herně dostalo...:-). Potud prostě bezva. Bohužel vlastní let značně narušovalo "vypadávání komunikace" mezi členy vlastní letky odpojováním TS3. Co však hru nejvíce narušovalo byly velké lagy. Po třech a půl hodinách jsem už herně nedokázal tyto obrovské lagy snášet. Ztráceli se mi díky nim jak členové vlastní letky, tak i nepřátelé. Už to nebyl regulérní virtuální boj, ale skákání po obrazovce. Když mi díky tomu sestřelili kolegu a můj enemák mi lítal s lagy po obrazovce sem a tam, tak jsem tuto misi Invasion 1944 za takových podmínek vzdal. Přesto všechno chci ještě jednou tvůrcům a všem Těm co se na této misi podíleli za jejich velkou snahu poděkovat. Snad se to příště podaří ještě lépe. BIG JOE Smutný
 
www.leteckepedaly.cz
606_vencour
BIGJOE! Tys byl vždycky kibic, co?
 
606_vencour
Jedna drobnost přece jen ... při přistání zase "až" 8fps ... po roce to samé. Tfuj ... no, život je aspoň o dvou různých stranách, barvách ...

EDIT vysvětlení ... já to nehanim, popisuju realitu, člověk si musí uvědomit, že něco pěkné i když to až tak takové není ... jsou aspoň dvě strany života ... při nevyspání si teď na Brian's Life song přesně nevzpomenu ... jinými slovy život se musí občas okořenit nebo posolit, aby více chutnal. No a co, 8fps, profík přistane ... první přistání jsem si nedával majzla a rozflákal, druhé přistání jsem si majzla dával. Na tohle budu vzpomínat, že mne specka přinutila dřít.
Upravil/a 606_vencour dne 03-12-2011 18:47
 
310_Jachym
Kde se stala chyba když mam přes 30 fps, připojení je OK a stejně mi to laguje??
 
606_vencour
30 fps max, avg nebo jinak?
Čekal bych, že fps je o lokálním výkonu pc ... a lagování o dostupnosti dat? Tj. o lince a serveru? Případně o dalších hráčích/klientech?
 
alfik
Končím. V souč, chvíli nemůžu na starý TS, náhradní TS, a do mise. Velice si vážím práce kterou jste s tím měli, ale... myšlenka že prací a jen prací se hodnota něčeho automaticky zvyšuje byla pokud vím napsána jen v jediné knize - Das Kapital. A víme jak to dopadlo.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
310_Jachym
no 30 fps avg. max 90. a v rohu mam 1 zelenej obdelník, takže podle mě připojení OK...
 
swt
310_Jachym napsal:
no 30 fps avg. max 90. a v rohu mam 1 zelenej obdelník, takže podle mě připojení OK...


na co ti je připojení, když (podle mě) server nestíhá kapacitně obsloužit tolik slotů ...

můžeme se spolehnout, že máme supr organizátory s prima nápadama, který využileme, jakmile bude i podobně kvalitní simulátor (server)
 
Hanss
kdo má problémy s fps, mně osobně pomohlo nastavit ila na jedno jádro a ts a druhý, místo 12fps 40-50...
 
swt
ad fps versus warpy/lagy

nemám vůbec žádné problémy s FPS ale warpy, lagy, problémy s TS stejný jako ostatní, což podle mě zřetelně poukazuje na problém il2 serverovýho SW
 
clone9cz
Ano, v 00:07 se něco stalo.
 
http://www.wwii-illusion.net
310_Jachym
Jo dobrý, takže to neni chyba na straně mého přijímače, ael na serveru. To sem chtěl vědět, ja se v tom vůbec nevyznám...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,727,651 návštěv