May 05 2024 11:51:43
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kampaně
 Vytisknout diskuzi
Holandská kampaň
Maro
Zdravím,mám udělanou Holandskou kampaň odehrávající se v roce 1940,kdy Holandsko napadli Němci.Kampaň má celkem 11 misí,ta poslední je v Bitvě o Británii.Ty první jsou v Holandsku,tam létáte na Fokkeru D.XXI.A proto píšu,jestli bych ju měl dát sem ke stažení.
Upravil/a Maro dne 04-12-2011 10:45
 
Cracken
Maro napsal:
jestli bych ju měl dát sem ke stažení tu kampaň.


Co myslíš?Šklebící se Jestli chceš, abys ji hrál jen ty, určitě ji sem nedávej.Mrknutí Pokud si přeješ, aby jí zkusili i ostatní, dej jí sem. CoolCoolCool


Já osobně nic "ztahovat" nemusím, protože mám DBW 1.6.Mrknutí

Jakou mapu jsi použil?
 
Maro
Dám sem ji během týdne,ještě musím dodělat nedostatky.Dám k ni aji background a hudbu.Odehrává se na té mapě,která tam už byla a vypadá jako Holandsko.Potom ta poslední mise se odehrává v bitvě o Británii,tam létáš na Spitfiru,to je na jedné mapě (na té jednoduší) té Velké Británie a Francie.
Udělal jsem i holandskou pohyblivou vlajku,takže si ji musíš přidat do static.ini.Potom je tam ještě fůra skinů a jeden,co jsem udělal.
Asi mé nejvíce povedené mise jsou,jak Němci útočí na tvé letiště a potom jak bombardují uměle vybudovaný přistav.Na těchto misích jsem si dal hodně záležet.
Létá tam,co možná nejvíce podobných letadel,která bohůžel v ultrapacku nebyla,tak jsem jim dal skiny.
Například Fokker E 10,nejvíce podobná mu je R-5,zde je video,podle kterého jsem je porovnával: http://www.youtube.com/watch?v=CY9MTWGGv-M


Potom je tam bombardér Fokker T-5,z toho jsem použil DB3-M,akorát,že nemá stejný zadek,ale předek je velmi podobný,na tenhle letoun jsem udělal vlastní skin.Chystám se i udělat z SBD Dountlesu ten Douglas 8A,všechny letadla jsou v tom videu.

Jsou tam i povedená videa na začátku a mezi misami.

Bude se vám určitě hodně líbit.
Upravil/a Maro dne 04-12-2011 18:46
 
Cracken
Určitě to zatím vypadá dobře. Těším se. Nicméně, na tu nizozemskou vlajku prdím, kdyby byla součástí mapy, tak to bez ní nerozchodím, ale protože je jen součástí misí, tak to bude běhat i bez ní.

Postupem času asi sám zjistíš, že nemáš chuť se takovými serepetičkami zabývat. Ale nechci ti brát elán.Mrknutí
 
Maro
Tak jak chceš,bude to fungovat i bez ní,dá si ju tam někdo,kdo by ji chtěl.
Akorát,že by to s ní bylo hezčí.Je na tvém letišti.
A navíc mě to baví.
Upravil/a Maro dne 04-12-2011 13:02
 
Cracken
Plně ti rozumím. Už jsem holt starej a línej na šťourání se ve static.ini pokud to není vyloženě nezbytnéŠklebící se
 
Maro
Jak bych ti mohl ukázat tady nějaké obrázky?Jak se to sem dává?
 
Cracken
Musíš mít účet na nějakém webu, kam můžeš uploadovat voje obrázky, např. www.photobucket.com - uděláš si tam účet, nahraješ obrázky a pak sem nandáš odkazy typu image code

Asi takhle:
i395.photobucket.com/albums/pp32/Cracken79/grab0002-7.jpg
 
Maro
Díky moc.
 
Cracken
Hm, trochu mi uniká, proč je tam jen půlka a ne celý obrázek, ale aspoň tak. A co bude hudba do menu?
 
Maro
To nevím,to se tam tak dalo samo.Za hudbu tam bude pochopitelně Holandská státní hymna,jenom hudba.Už jsem dodělal i videa.
 
Maro
Skvělé,už mám první a druhé video udělané,to první se opravdu moc povedlo.Rozšířím kampaň z 11 misí na 15.Takže ji sem dám tak asi do soboty.
 
Maro
Takže kampaň už mám hotovou zbývají už jen popisy.
 
Cracken
Prosím tě, už nepiš co zrovna děláš, tady to není FacebookŠklebící se a radši sem dej odkaz na hotovou věc.Úsměv
 
Maro
Takže kampaň je už hotová,dám ji sem do večera,hudbu jsem změnil na hudbu z A bridge too far,sám jsem si ji překonvertoval a je celá až do konce.
 
Bart Simpson
Maro, poradím ti. Aby boli tie obrázky vidieť celé, tak si ten príspevok edituj a odstráň [ /code ] z obidvoch linkov:

[code][ /code ][IMG]http.//i1220.photobucket.com/albums/dd455/hafulinka/grab0000-1.jpg[/IMG][code][ /code ]
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
Maro
Jo,moc díky.
 
Maro
Jak se tu mažou ty názory?
 
Bart Simpson
Ten návod čo som ti dal, bol len ako príklad. Nemal si kopírovať ten môj link, pretože bol upravený.

Ešte raz skopíruj Direct link z tvojho albumu na Photobucket a vlož ho medzi [img][/img]:

[img]SEM SKOPÍRUJEŠ TEN DIRECT LINK[/img]

Ospravedlňujem sa za nedorozumenie.

Edit: Príspevky sa mažú v editácii. Pod smajlíkmi máš 2 možnosti, tam zaškrtneš možnosť Smazat tento příspěvek a dáš Uložit změny
Upravil/a Bart Simpson dne 16-12-2011 17:25
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
Maro
Takže,už ji mám na 4shared,jak to sem mám dát ke stažení?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,819,245 návštěv