April 25 2024 12:40:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - editace misí DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Mapa INVASION 1.1 - bug reporting
CSL1_Zmije
Problem, ktery popisoval ZVP_Novakk na první strane vlákna jsem mel také. Je to způsobeno tím, že jsem robalil mapu v "Salamandru" a v W7 mi udelil attributy "Read Only". po změně attributů vše OK. Asi pozde, ale predse kdyby se to ještě nekomu vyskytloMrknutí
 
311_Tjurma
Pajda napsal:
Jo hlavní vliv má na to nastavení Perfect, resp. nastavení "LandGeom = 3" v conf.ini.

- nicméně s nastavením Landgeom=3 / Perfect se alespoň mě automaticky zapnou i ty "texturové stromy" které pak žerou výkon.

Přitom na ostatních mapách(minimálně to tak bylo u Circusu) je plná viditelnost i na Excellent.

Nešlo by s tím něco udělat? Zamračený


Pánové, tohle jsem sice psal někde na začátku, ale chápu, že pročítat vlákno je oser a já to taky nedělám. Ve verzi 1.2, která bude dána k dispozici cobydup, je tohle fixnutý. Ve verzi 1.1 není dodělanej soubor map_f.tga ve složce mapy (on tam teda je, ale je jenom pruhlednej). Už to mám ale připravený a udělaný, takže bude vidět do dálky i s nižším nastavením
 
WT_Schmouddle
letiště Lee On Solent, prostor před západní stojánkou drncá jaxviń. Úsměv
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Pajda
Tjurmo já jsem to snad i četl, ale nějak jsem přehlídnul že to bude fixnutý. Oni totiž některé jiné fixace některých jiných věcí nejsou prý úplně jednoduché... Úsměv

takže ještě jednou děkuji pěkně Úsměv
 
311_Tjurma
Pajda napsal:
Tjurmo já jsem to snad i četl, ale nějak jsem přehlídnul že to bude fixnutý. Oni totiž některé jiné fixace některých jiných věcí nejsou prý úplně jednoduché... Úsměv

takže ještě jednou děkuji pěkně Úsměv


No jednoduchý to zas tak není, ale neznám slovo nejdeŠklebící se
Pro Šmudlu: já tam pláty ještě přidám, ale halvní jsou dráhy, aby nedrncaly. nesmíte taky pojíždět jako prasataVyděšený
 
xHorst
Fucida me s tim odkazal sem...

Po nainstalovani modu Invasion se objevily dva celkem zasadni problemy...
1) Nejdou ukladat mise ve FMB
2) Pri nacteni starsi mise se po naloadovani a zobrazeni mapy objevi paletka s nadpisem "Stand by..." a textem "Loading mission" a dal se nic nedeje...

Cista Instalace IL2 + UP3RC4, zadne dalsi mody nainstalovany nemam.

Uz to tu Schmouddle a nekdo dalsi pasali v souvislosti s mapou 1.1...
Podarilo se nekomu najit reseni???
[img]http://i74.photobucket.com/albums/i255/xHorst/Avatar/founder_gold_en_zps81618c02.png[/img] is not a valid Image.
40.StL_Horst
 
606_vencour
Mam to samý ... zatim bez řešení. Jsem celkem busy poslední dny, tak víc teď ohledně Invaze apod. nemohu říci ...
 
1stCL_Fucida
U mě to samé s tím rozdílem, že se mi starší mise načtou bez potíží. Jen nemůžu uložit novou.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
606_vencour
Doplnim ... uloží se mi soubor properties ... neuloží se mi soubor mis ... a tak zřejmě nějaký ten programový celek ve Šturmu nedoběhne ...

Ještě otázka na znalejší ... v tom modpacku jsou nějaké patche, že tam je jen binární "něco"? Pak asi záleží na tom, co kdo přesně má v kompu, jestli mi to sedne správně nebo ne?
 
1stCL_Fucida
Modpack je stavěný tak, aby pracoval s čistou variantou UP3, RC4.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
606_vencour
Pak bych asi poprosil někoho, komu to šlape, aby postnul výpis adresáře a kontrolní součty ... zda máme binárně stejné soubory ... na slunecnici jsem našel program MooSFV 1.84 pro wokna, ten by to měl umět.
 
311_Tjurma
Řešení je v bug vlákně o Modpacku a komu nešlo ukládat ani předtím tj. před nainstalováním Modpacku, tak to vám musí chybět nějaké objekty, které mapa používá. já teda používal jenom ty, co nabízel UP3. Existuje na to tool, pokusím se najít a postnout to sem.
Upravil/a 311_Tjurma dne 16-11-2011 19:13
 
1stCL_Fucida
Pánové, ZDE je patch, který tuto chybu odstraní. Stačí rozbalit do složky se Šturmem a přepsat původní soubory.
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 16-11-2011 21:05
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
311_Tjurma
Požadavky na opravy mapy sem dávejte do 25.11.

Prozatím jsem zaregistroval jedno špatné téčko na prahu runwaye AW29, hopsající letadla na Brucheville a zejména ten debilní japonskej bunkr, kterej způsobuje problémy dedikáči (Tank to teda na našem dedikáči vyřešil) - kdyžtak ho z mapy vyfiltruju
 
falkon
311_Tjurma napsal:
...a zejména ten debilní japonskej bunkr, kterej způsobuje problémy dedikáči (Tank to teda na našem dedikáči vyřešil) - kdyžtak ho z mapy vyfiltruju

Tak ten bunker som ti hlasil uz pred tyzdnom, nie?! Úsměv Ste sa mohli spytat, ak ste s tym mali este nejake problemy na dedikaci...
 
606_vencour
Dal jsem na mapu vzdušná letiště, asi fungují a tohle vidim v logu, je to chyba?

Zdroj stáhnutí  Code
[9:23:59 PM]    java.lang.ArrayIndexOutOfBoundsException                                                                         
[9:23:59 PM]            at com.maddox.il2.ai.air.Airdrome.findTheWay(Airdrome.java)                                             
[9:23:59 PM]            at com.maddox.il2.ai.air.Airdrome.update(Airdrome.java)                                                 
[9:23:59 PM]            at com.maddox.il2.ai.air.Pilot.update(Pilot.java:162)                                                   
[9:23:59 PM]            at com.maddox.il2.fm.FlightModelMain.tick(FlightModelMain.java:648)                                     
[9:23:59 PM]            at com.maddox.il2.engine.Interpolators.tick(Interpolators.java)                                         
[9:23:59 PM]            at com.maddox.il2.engine.Actor.interpolateTick(Actor.java:434)                                           
[9:23:59 PM]            at com.maddox.il2.engine.InterpolateAdapter.msgTimeOut(InterpolateAdapter.java:174)                     
[9:23:59 PM]            at com.maddox.rts.MsgTimeOut.invokeListener(MsgTimeOut.java:73)                                         
[9:23:59 PM]            at com.maddox.rts.Message._send(Message.java:1217)                                                       
[9:23:59 PM]            at com.maddox.rts.Message.sendToObject(Message.java:1191)                                               
[9:23:59 PM]            at com.maddox.rts.Message.sendTo(Message.java:1134)                                                     
[9:23:59 PM]            at com.maddox.rts.Message.trySend(Message.java:1115)                                                     
[9:23:59 PM]            at com.maddox.rts.Time.loopMessages(Time.java:252)                                                       
[9:23:59 PM]            at com.maddox.rts.RTSConf.loopMsgs(RTSConf.java:101)                                                     
[9:23:59 PM]            at com.maddox.il2.game.DServer.loopApp(DServer.java:215)                                                 
[9:23:59 PM]            at com.maddox.il2.game.Main.exec(Main.java:443)                                                         
[9:23:59 PM]            at com.maddox.il2.game.DServer.main(DServer.java:335)


 
311_Tjurma
Falkon je rozhodující, bunkr mu nevadí.
Jestli to vencoure funguje, tak to neřeš.
 
606_vencour
Mapa tu je, dedikáč žije. Že po nějaké době spadne ... tak se zase nahodí. Smyčka
Zdroj stáhnutí  Code
while true ; do wine il2server ; sleep 20 ; done


mu pomůže. Já si de facto nestěžuju, jen zkoumam, co je normální. Když jsou bugy, tak víc reportů pomůže, proto o tom mluvim. Když to nevadí, už si nějak poradím(e), někdy dřív, někdy později.
 
Hoper
no jen aby to pak jelo i při ostré akci za plného provozu
jak mapa, tak i server
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
falkon se sem nedostal ? protože ten by hned vystartoval, kdyby si myslel, že je vše v pořádku a já jen plaším ryby.........
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,758,486 návštěv