May 04 2024 23:20:38
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - editace misí DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Mapa INVASION 1.1 - bug reporting
311_Tjurma
FK_Ziza napsal:
na letišti v Calais se nedá zajet do protistřepinového krytu ..ulomí se podvozek a exploze Zamračený


Mrknu na to, ale muze to bejt chyba samotneho objektu, pak s tim neudelam nic. Co jinde to jde?
Upravil/a 311_Tjurma dne 01-11-2011 22:17
 
Hoper
OT
311_Tjurma napsal:
Taky nevim čym to je - obrázek se mi nezobrazuje

Na to, že Novakk není Čech, píše relativně slušně :)
/OT
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
TozziFan
WT_Schmouddle napsal:
Zkusil jsem udělat na mapě misi, ale nechce mi uložit *.mis soubor, uloží jen properties - při opuštění FMB se mě to zeptá jestli chci uložit misi, ano neudělá nic, ne ukončí FMB a nic neuloží.
WTF? Smutný


Mám to samé. Zkoušel jsem to i z Pavlovou verzí přes jsgme a pořád nic.
 
WT_Schmouddle
No problém je asi někde v mapě nebo v systému modů - jiné mapy mi to nedělají..:/
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
WT_Pedropan
No jo, ale mne to nedela. Normalne se to ulozi. To zase bude ducharina... Šklebící se
 
http://www.wtigers.org/
DarkTatka
Ahoj,

mam maly bug v grafice mapy a nevim co s tim. Mapa se nevykresluje dal jak v okruhu cca 60km, a neda se podle toho temer litat.

tady jsou screeny /fotky na picasa/
 
606_vencour
Dej si detaily na perfect, na nejvyšší (video options/Landscape Detail/Perfect) ... padal mi s tim Šturm, po aktivaci 4GB adresace nepadá ...
 
1stCL_Fucida
Darktaťko, stejný problém měl i Ziza, když použil můj conf.ini, tak se to vyřešilo. Poslal jsem ti ho na mail, vyzkoušej (nezapomeň si v něm upravit nejdřív rozlišení).
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
DarkTatka
Diky kluci, vyzkousim pri prvni prilezitosti
 
1stCL_Ziza
FK_Ziza napsal:
na letišti v Calais se nedá zajet do protistřepinového krytu ..ulomí se podvozek a exploze


Mrknu na to, ale muze to bejt chyba samotneho objektu, pak s tim neudelam nic. Co jinde to jde?

všude jsem to nezkoušel ale tak na 5 letištích jo...tam všude to šlo, je fakt že v Calais jsou ty kryty jinačí než jindeÚsměv
 
http://www.fliegenkoyotsz.ic.cz/
1stCL_Ziza
Ahoj,

mam maly bug v grafice mapy a nevim co s tim. Mapa se nevykresluje dal jak v okruhu cca 60km, a neda se podle toho temer litat.

je to přesně jak píše Vencour... dělá to nastavení perfect! na nižší je to takové dojebanéŠklebící se

Hele Fuči ten config nezabral....já si to spustil s jinou mapou a na té bylo vše v pořádku...proto to nadšeníŠklebící se bohužel jsem v pořádku nebyl já a skoro sem si druhej den nepamatoval že sem s váma kecal...tímto přijměte moji omluvu bo chlast je sviňaCool
 
http://www.fliegenkoyotsz.ic.cz/
311_Tjurma
darktatka napsal:
Ahoj,

mam maly bug v grafice mapy a nevim co s tim. Mapa se nevykresluje dal jak v okruhu cca 60km, a neda se podle toho temer litat.

tady jsou screeny /fotky na picasa/


Pohrajte si v conf.ini s Visibility a Hardwareshaders a landscape na perfect zatím, musím ještě dodělat do finální verze map_f.tga soubor, který je zodpovědný za zobrazování dálek při nastavení nižším než perfect
Upravil/a 311_Tjurma dne 02-11-2011 20:41
 
311_Tjurma
Hoper napsal:
OT
311_Tjurma napsal:
Taky nevim čym to je - obrázek se mi nezobrazuje

Na to, že Novakk není Čech, píše relativně slušně Úsměv
/OT


Jj, jsem to nevěděl, mi to včera říkal Permon, tak omluva Novakku. U nás v letce máme jenom Čechy a píšou ještě hůř než Novakk, tak už mám tik a opravuju
 
311_Tjurma
TozziFan napsal:
WT_Schmouddle napsal:
Zkusil jsem udělat na mapě misi, ale nechce mi uložit *.mis soubor, uloží jen properties - při opuštění FMB se mě to zeptá jestli chci uložit misi, ano neudělá nic, ne ukončí FMB a nic neuloží.
WTF? Smutný


Mám to samé. Zkoušel jsem to i z Pavlovou verzí přes jsgme a pořád nic.


Je to ve způsobu přidání mod mapy asi, co s tím nevím, důležitý je, že to spustíte. Zkuste reinstall mapy případně koukněte, jestli nemáte zapnutý v jsgme jiný mody krom UP3, podívejte se na přiřazení paměti v Change settings atd. Dědek to nějak odstranil, ale začlo mu to dělat znovu. Mody jsou sice přínosné, ale mnohdy záhadné
 
DarkTatka
Pro me fuciduv konfigurac fungoval na jednicku. Az na tu nemcinu.
 
1stCL_Fucida
Počkej, němčina ti v něm snad na jedničku nefungovala? Úsměv)


( locale=cs )
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
DarkTatka
no, kdyz to vezmes takhle tak nemcina fungovala taky na jednicku. Pani ucitelka Souckova by ze me mela radost ze jsem se zvladl proklikat a overit ze to fakt funguje, ale pak jsem prepnul zpatky do anglictiny.

Coz bych asi nemel pred veliteli zminovat, co. Zacnu si balit kufry na frontu, mam si balit zimnik na vychod nebo kratasy do italie? Úsměv
 
Hoper
kraťasy na východ ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
606_vencour
Čtverec AG11 num 1 dům v půli silnice, pozemáci neprojíždí. To by spíš mohlo vadit modrým než červeným Úsměv
 
606_Temp
AL-3 Město Flers je také neprůjezdné (minimálně z jihu na sever). Kolona se sekne na jihu města před kosočtverečnou křižovatkou.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,816,509 návštěv