May 17 2024 05:35:19
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Dánsko s objekty
Cracken
Jo, hra je stavěná na OpenGL, na Direct X mohou být problémy - např. na Direct X jsem měl jednu půlku B-24 zelenou. Když jsem to přepnul, bylo to OK. OpenGL se chová korektně.
 
Has
Crackene, tady jsem ti připravil jedno švédské letiště, doufám že se líbí. Nevím jestli jich udělám víc, protože vůbec netuším kde ta letiště byla, tohle je nalezeno pomocí googlemaps.

[img]http://i1099.photobucket.com/albums/g398/jirpilot/letit2.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://i1099.photobucket.com/albums/g398/jirpilot/letit.jpg[/img] is not a valid Image.
 
311_Mart
Nedávno jsem dočetl knihu Nálet na Berlín - operační let číslo 250, ze 6. března 1944 (ještě jednou díky za půjčení MatyldoÚsměv) no a tam je, krom jiného, zmíněno přistání čtyř bombardérů na Švédském území, konkrétně na travnatém letišti Bulltofta u Malmö, na letišti Rinkaby u Kristianstadu a na poli na ostrově GotlandÚsměv
Tak třeba se to bude hodit.

i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Has
Super, hodně jsi mi pomohl! Mnohokrát díkÚsměv
 
311_Tjurma
Jirpilot napsal:
Děláme to přímo ve hře. Otevřeme kompletní editor a stavíme. Vím že existují programy na mapy, dokonce sem se již v minulosti nějakou pokoušel postavit, ale moc slavně to nedopadlo. A navíc když to budeme dělat přímo ve hře a všechny baráky tam házet ručne po jednom, což zabere hodně času, bude to pro nás o hodně cenější než kdyby jsme to dělali v tom programu. Prostě je to výzva!
Crackene poukoušel jsem to sem dat jak mi píšeš, ale bohužel to hodí jenom prázdné okno.


Vyzva to je a to pekelna, aby vas ten elan ale neopustil. Pouziti toho programu neni zadnej cheat. Naucit se s tim delat je taky vyzva a usetrenej cas muzete pak venovat vystavbe treba letist - ktery mate hezky do detailu udelany. Tak praci zdar
 
Has
Myslím že elán nás neopustí, všechna potřebná města jsou dnešním dnem hotová a zbývají jenom dánská letiště. Ta by měla být v duchu těch švédských, která jsem dělal speciálně kvůli Crackenovi, ale zatím nevím jestli na ně dám vojáky, protože ti jsou opravdu hodně zdržující prací.
Ten program bych mohl zkusit hned co doděláme tohle a udělat tak dvě verze zalidněné mapy, ale to jenom v přídapě že už opravdu nebude v reálným životě co na práci a budu se hóódně moc nuditÚsměv.
Upravil/a Has dne 23-10-2011 22:11
 
Has
Neví někdo jak to bylo s mosty, které před válkou spojovaly dánské ostrovy se zbytkem světa? Vím že most přes Velký Belt neexistoval a že byl jeden nebo dva spojující Falster a Sjælland. Jestli existovaly další nebo jestli byl nějaký spojující Dánsko se Švédskem se mi dohledat nepodařilo.
 
Uzin
Držím palce. Zkoušel jsem autopop, šlo to, ale neuspokojivé, ruční individualizace měst se mi zdá lepší, urychlení via Alt-Copy-Paste vhodných oblatí.
Btw, kolik vás na Dánsku pracuje ?
Upravil/a Uzin dne 17-11-2011 10:33
 
Has
Jsme na to dva, já a bratr. Práci sme měli rozdělenou tak, že každý dělal na své části mapy když zrovna ten druhý nebyl doma nebo neměl náladu. Já například dělal celou severní část a bratr vybudoval Kodaň a pár měst na jihu. Detaily jako jsou stromy, letiště a mosty jsou na mě, ale zdaleka ještě nejsou hotové. Navíc k mapě budou i nějaké bonusy, které zatím neprozradím.
 
WT_Pedropan
Chlapci, at vam elan vydrzi. Mam slabost pro pozemni pitominky na letistich.
Tomu vojclovi, co vesi to pradlo, dejte rozkaz na preprani. Ma to nejaky usmudlany... Šklebící se
 
http://www.wtigers.org/
Cracken
Krása a díky za ta letiště. Dřív jsem pilně populoval každé letiště v kampani, teď už nemám chuť piplat se se vším zvlášť v každé misi, nicméně takhle důkladně populovat letiště už na mapě se vyplatí. Těším se!
 
Has
WT_Pedropan: taky přímo zbožňuju ty kravinky na letištích, hlavně mechaniky u letadel a všude možně posedávající lidi. Co se týče rozkazu pro toho vojáka, tak pro tebe mám od něj zprávu: ,,Pane veliteli, oblečení jsem dle rozkazu znovu přepral, ale protože nemám k dispozici Vanish oxi action, bílá nemůže zůstat bílou.“Šklebící seŠklebící seŠklebící se


Cracken: nemáš za co, pro věhlasného tvůrce kampaní, ze kterých nejvíc obdivuju ty na Avie, udělám všechno. (samozřejmě co se týče této mapy)
Upravil/a Has dne 17-11-2011 19:58
 
Has
Aby se na mě náhodou nezapomělo, přimáším pár novinek. Jedná se o dánská letiště, zbývá z nich už jenom jedno, jestli bude štěstí přát tak bude hotové už zítra.

Jedno z letiště, je to úplně to na jihu, jeho jméno mi teď zrovna vypadlo.
[img]http://i1099.photobucket.com/albums/g398/jirpilot/letit2-1.jpg[/img] is not a valid Image.

A tady můžete obdivovat největší letiště z celé mapy. Je tam toho opravdu moc, takže sem rád že už ho mám za sebou.

[img]http://i1099.photobucket.com/albums/g398/jirpilot/letit-1.jpg[/img] is not a valid Image.

Jestli bude štěstí přát, můžete se tohoto projektu dočkat už zítra!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,552 návštěv