May 02 2024 06:17:53
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of flight - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Kariéra den po dni
Baron
WT_Horrido napsal:

Po letech odříkání, trápení platební karty, zbytečných smrtí... jsem dostal Modrého Maxe v DID kariéře. ...


www.sherv.net/cm/emoticons/hand-gestures/audience-clapping-smiley-emoticon.gif
Hals - und Beinbruch!
 
MatyDry
Dneska se mi povedlo zaletět zatím nejlépe obodovanou misi za 110 bodíků. Obnášelo to 8 aut a 1 balón.
Upravil/a MatyDry dne 13-11-2013 18:59
 
Serza
Ni.11 (A Ni.17) jsou pri pristani dost neposedne, to si pamatuju. Bez ohnuteho kridla jsem 17ku posadil snad jen jednou..

Nicmene, jak se ti povedlo zaletet 110 bodu? Me to dycky za sestrel/balon/pozemaka dava po jednom.
 
1stCL_Novotny
Může to být splněná mise v plném rozsahu. Mrknutí
 
Serza
Uuuh... Blizsi vysvetleni, prosim?
 
1stCL_Novotny
Splníš hlavní úkol(sejmout pět autíček), Vedlejší úkol(zničit pozorovací balon) a sestřelíte všech pět obránců prostoru(další vedlejší úkol. A pak přistanete.
Pokud sestřelíte jen dva letouny a na balon se nedostanete tak není co?? Není vše komplet. Mrknutí
Ale neříkám že to tak musí vždy být. Mrknutí
 
MatyDry
Po pravdě, vůbec netuším, najednou se mi začalo skóre takhle rychle narůstat. Dneska jsem zaletěl misi za 120 bodů 3 balóny 3 DII a tím jsem se přelezl 2000 bodů. Mám splněno přesně 100 misí. Ze začátku to bylo jak píše Serza, bral jsem po 1 bodě a za poslední tři dny takovejhle skok, dneska 3 mise ani jedna pod 100 bodů. Je fakt, že nejsem takovej drsoň jako Horrido a nejedu DID, ale to, že bych opakoval misi se mi už nestalo ani nepamatuji.
To X Novotny: Máš snad vždycky jeden úkol ne? Jak zjistíš co je vedlejší úkol?
Tady jsou moje zatím nejlepší výsledky:
i837.photobucket.com/albums/zz299/MatyDry/2013_11_14__18_34_47_zps6ce8ce0c.png
A tady můj zatím nejobíbenější stroj:
i837.photobucket.com/albums/zz299/MatyDry/2012_12_10__12_43_20_zps441422e7.png
Upravil/a MatyDry dne 14-11-2013 20:38
 
MatyDry
Tak poslední 2 dny mám totální krizi, začínám nenávidět AIčka. Rozjel jsem si novou kampaň za angličany, a tím že zkusím DID. Zatím jsem neudělal ani první misi, při každém letu srážka s AIčkem, kterej mě vždy ťafnul, když jsem to nečekal a hlavně ho neviděl. Dneska, když už to vypadalo, že se v klidu vrátím domů se třema albíkama a dvěma balóny mi Windowsy ohlásí ROF přestal pracovat. Za poslední dva dny se snažím vyhnout soubojům kde bych se motal s AIčky, ale nepomáhá. Počkám na koho zaútočí, vyberu si někoho jiného, v klidu si za nim točím a najednou se kolem mě motaj všichni z letky a ten po kom šli to po mě v klidu praží na 6 hodině. Blbákov.
 
Serza
Smula, ja si nevzpominam ze by se se mnou nekdy potkali... Pokud jsem do nich sam nevletel.
 
WT_Horrido
Nieuporty se pletou, srazil jsem se s tímhle hovadem asi pětkrát Úsměv

Naštěstí jsem to vždy dostal na zem.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Serza
Tak Albik versus Ni.11 v pevnosti konstrukce bude asi jako vetvicka a sto let stary strom... A vsichni vime co je co.
 
MatyDry
Tak včera a dneska se proti mě všechno spiklo, při návratu z mise mě opražil flak kousek před vlastním územím, v další misi mi 10 km před letištěm Win 7 oznámí že program ROF přestal pracovat a šlus. Normálně by mě z toho trefil šlak, vracel jsem se z5 s celou letkou a na kontě všichni 5 sestřelů a 2 balóny.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,799,960 návštěv