May 17 2024 04:36:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Dark Blue World-instalace
trup
Ahoj všem
Mám nainstalovanou verzi 4.101m a UP3 RC4. V jsgme zapnu UP3 a v selektoru dám ULTRAPACK 3 a hraji.
Otázka: Když chci hrát DBW co musím udělat, které soubory stáhnout a co a kam nainstalovat a také co eventuelně odinstalovat ???
 
1stCL_Fucida
Hele, nestačí jen v selectoru vybrat DBW?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
JM2
http://www.sas1946.com/main/index.php/topic,16539.0.html
 
Bart Simpson
Z 1.1 treba stiahnuť:
• DBW Build part 1
• DBW Build part 2

Z 1.2:
• DBW Build 1.2

Z 1.3:
• všetkých 7 častí

Z 1.4:
• DBW Build 1.4

Z 1.5:
• Part 1
• Part 2

Z 1.6:
• Part 1
• Part 2

Obsah každého "balíčka" (treba rozbaliť; obsahuje priečinky ako sú: #DBW, jsgmemods, atď.) skopíruješ do priečinka s nainštalovanou hrou. Samozrejme v prípade tých Part 1 a Part 2 sa treba preklikať na spomínané priečinky a súbory.

Je to zrozumiteľné? Šklebící se
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
clone9cz
Trochu OT, kategorii pro pray software jsem ještě nezavedl, ale budu se modlit, aby se ti to povedlo rozhodit.Šklebící se
 
http://www.wwii-illusion.net
310_Podrs
Jak píše Fuči, není DBW náhodou k vybrání v rámci UP 3.0 RC4 v tom jejich spouštěcím udělátoru?
Moment, podívám se.............................chvilka ticha..........................

Voilà!
www.310raf.com/images/DBW.jpg
 
http://www.310raf.com
Bart Simpson
Nie nie. Najprv si to musí stiahnuť. Mrknutí
Ja som tiež hneď skúšal spustiť DBW keď som nainštaloval UP3 a nešlo to. Viem predsa čo vravím. Šklebící se
Upravil/a Bart Simpson dne 02-09-2011 01:48
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
trup
Díky za rady, večer vyzkouším.
pro Barta:
Musí být zapnuta v JSGME složka Enable UP3 ??? A v partu 2 je il2.exe soubor má se opravdu přepsat původní ?
 
Bart Simpson
Trup: Nie, v JSGME to nemá byť aktivované. Hej, musí sa to prepísať a aj všetky súbory, ktoré kopíruješ, či už z 1.1, 1.2, ... a Part 1, 2, ... Úsměv
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
310_Podrs
A proč tam tedy v tom jejich switcheru mám na výběr Dark Blue World? Zkoušel jsem to spustit a jede to. Nic kromě UP3.0 RC1 - RC4 jsem neinstaloval...neprudím, jen mě to zajímá z pohledu odborníka na toto téma...
 
http://www.310raf.com
Bart Simpson
Pravdepodobne je to tam preto, keby si chcel niekto v budúcnosti nainštalovať DBW či SAS ModAktivátor, alebo prepnúť na čistú hru. Keď sa nad tým zamyslím, ono to plní funkciu staršieho JSGME v UP 2.1, keď sme prepínali medzi UP a čistou hrou. Úsměv
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
310_Podrs
ok Úsměv
 
http://www.310raf.com
trup
Tak to mám asi rozbité. Nainstaloval jsem build 1.1 až 1.6, nechal přepsat co se přepsat chtělo a v JSGME jsem deaktivoval UP3. Po spuštění hry se neobjevil selektor, ale hra se spustila v čisté 4.101. Pokud v JSGME aktivuji soubor Enable UP3 selektor naskočí ,vyberu DBW a spustím. Selektor zmizí a chvíli se sypou hodiny a poté se znovu objeví selektor.
Obávám se , že se clone9cz asi málo modlil.Naštvaný

Otázka: Které složky mají být v JSGME zapnuty?
 
Bart Simpson
trup napsal:
Po spuštění hry se neobjevil selektor, ale hra se spustila v čisté 4.101.
Otázka: Které složky mají být v JSGME zapnuty?

Podobný problém som mal aj ja a bolo to tým, že som nainštaloval 1.0 (ten už nieje v ponuke), ale ten si zrejme ty neinštaloval, tak to nebude tým.
Na spustenie nemusí byť v JSGME aktivované nič.

trup napsal:
Pokud v JSGME aktivuji soubor Enable UP3 selektor naskočí ,vyberu DBW a spustím. Selektor zmizí a chvíli se sypou hodiny a poté se znovu objeví selektor.

Tento problém som mal tiež, ale s UP3. Pomohol reinštal hry.

Napadá mi jedna vec. Kde je hra nainštalovaná? V Program Files? Ak hej, tak tam vraj nemá byť, ale mimo PF. Robí to neplechu.

We advise: This copy of IL2 should be located somewhere other than your C:\Program Files folder.

Podľa môjho skromného názoru, je to lepšie mať všetko pekne rozdelené.
Ja to mám mimo PF, priamo v C.
V UP3 sa nevŕtam, ten je len na online a nechcem aby sa pokazil.
Mám vytvorenú samostatnú zložku na DBW do ktorej som skopíroval obsah UP3 a potom do toho "nalial" DBW a funguje bez najmenších problémov.
Čistú IL2 mám zároveň aj ako zálohu, keby sa mi UP3 či DBW pokazil. Potom len zmažem priečinky, vytvorím nové kopírujem a inštalujem.
Ak by boli stále problémy a nevedel by som ti pomôcť, ospravedlň ma. Síce som mladý, ale PC nieje moja silná stránka.
Úsměv

[img]http://img198.imageshack.us/img198/6127/dbwc.jpg[/img] is not a valid Image.
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
trup
Hru mám nainstalovanou přímo na C:\.
Večer se v tom povrtám a pak zkusím reinstal.
Podám info.
 
JM2
trup napsal:
Nainstaloval jsem build 1.1 až 1.6, nechal přepsat co se přepsat chtělo a v JSGME jsem deaktivoval UP3.


Deaktivoval jsi UP3 před instalací DBW, nebo až potom? Jestli potom, tak ti to tam ovšem vrátilo původní il2fb.exe z čisté 4.101. Tuhle chybu jsem udělal, člověk má holt číst návody.
 
trup
Deaktivoval jsi UP3 před instalací DBW, nebo až potom? Jestli potom, tak ti to tam ovšem vrátilo původní il2fb.exe z čisté 4.101. Tuhle chybu jsem udělal, člověk má holt číst návody.


Nainstaloval jsem na čistou 4.101, na ni UP3-RC4 a bez zpouštění DBW 1.1-1.6. Posun nastal v tom, že se objeví obrazovka DBW a spadne to v 5%.
 
Bart Simpson
4.101 -> UP3 RC -> RC2 -> RC3 -> RC4?

V tomto vlákne riešia ten istý problém. Dúfam, že to pomôže.
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
trup
Díky všem za pomoc.
Problém byl opět mezi opěradlem a klávesnicí. Chyběl mně jeden soubor sfs.
DBW běhá super a dokonce i B26.Vyděšený
 
Bart Simpson
Stáva sa. Nikto nepadol z neba múdry. Vyděšený
A som rád, že to fičí.
V tom je tá výhoda DBW, že tam idú nové stroje, kdežto v UP3 nie. Pff
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,207 návštěv