May 02 2024 19:33:27
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 14

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
World of Warplanes
kopeda
clone9cz napsal:
To sedí, prosím ještě jednou vysvětlit rozdíl mezi WoP a WoWP

World of Warplanes bude arkádový letecký simulátor, podobný WoT, akorá že s letadlama. World of Planes bude jako Wings of Prey, tedy spojení arkády a simulace. Vlastně to dost možná bude téměř to samý, akorát že World of Planes bude čistá MMO hra.
 
Serza
U Warplanes skrtni slovo simulator v JAKEMKOLIV slova smyslu..........
 
MaP
Amerikanskie mašiny

YouTube Video


 
Serza
4x .50 cal? Uz jenom ten "uvodni" obrazek toho videa mi tu hru znechutil... Kdyz neceho 4 u Corsairu, tak zasadne Hispan!
 
DarkTatka
kopeda napsal:
World of Warplanes bude arkádový letecký simulátor, podobný WoT, akorá že s letadlama. World of Planes bude jako Wings of Prey, tedy spojení arkády a simulace. Vlastně to dost možná bude téměř to samý, akorát že World of Planes bude čistá MMO hra.


Jako ze tam narozdil od WoP bude fungovat multiplayer Úsměv ? Mam ho neco pod rok a behem te doby sluzba YuPlay ktera ma zajistovat multiplayer tak fungovala tak 2krat. Zbytec casu akorat provokuje a kazi hru v singlu.
 
606_Temp
Tady pěkný příklad toho, jaké to bude. V tancích se možná snad ještě tvůrci trochu vyznají. Letadla neumí ani pojmenovat.
[img]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/391924_255817031151351_181017065298015_668245_1412702373_n.jpg[/img] is not a valid Image.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_Fucida
On to není P51A? Úsměv Jasně, že ty dvacky v křídlech poněkud neodpovídají, ale v popisu mají 4x 0.5'' Úsměv Tohle bude to nejmenší, co mi na tom bude vadit Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
606_Temp
No možná to je i ten P-51A. Já měl za to, že jen A-36 dostali dvacítky?
Když ale autoři nevidí rozdíl mezi 0.50 a 20mm a prsknou to klidně na ofic obrázek, tak to malinko o něčem svědčí Úsměv
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
WT_Peci
Teda pánové, fuj!!! Kritizovat něco ještě před vydáním, že se nestydíte!!!! Na základě jedno screenshotu. To je něco strašného, nehezkého. Dejte tvůrcům šanci, třeba to všechno opraví během prvního roku po vydání. Vyděšený
 
Lekk
Obávám se že Peci má pravdu - tihle jsou toho schopni i mnohem dříve...v tomhle týmu opravdu není jednotka "za 14 dní" prázdným pojmem.Mrknutí
 
1stCL_Fucida
Nemá to být simulátor Úsměv Bude to jen takové Crimson Skies Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Serza
A kdy tedy prijde cas montovat Hispana na vsechno co nam prijde pod ruku? Uz je nejake ofic. datum? Osobne bych se mozna dostal do closed bety (jakozto closed beta tester WoT...), no a potom... POPRAVA.
 
olda Olde maly
Hlavně, že se to dětem bude líbit Úsměv
Ab-101, B-35, AERO MB-200, A-100, Be-50, Lt-34
 
Hanss
olda maly napsal:
Hlavně, že se to dětem bude líbit Úsměv


jj, serza už se nemůže dočkat
 
606_Temp
Hmm, Hurric IIb s 12ti hispanama bude mazec Cool
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Serza
Deti ani nepoznaj Hurriho od Fucka...
 
kouty
a nebo mosqit od 88 Mrknutí
 
kouty
Stejně se divím, kde berete tu naději bavit se o WOW jako o "simulátoru" Úsměv Podívejte se, co udělali s WOT a todle nebude o nic lepší. Prostě další arkáda o expení na které si kluci z Wargamingu namastí kapsy Mrknutí
 
1stCL_Fucida
Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
kouty
For fun
[img]http://img809.imageshack.us/img809/115/giapponesi.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://img24.imageshack.us/img24/408/italiapx.jpg[/img] is not a valid Image.

In Lightgreen the Light Fighters
In Darkgreen the Medium Fighters
In Purple the Heavy Fighters
In Red the Attack Fighters
Yellow borded the Premium planes

Upravil/a kouty dne 05-01-2012 13:01
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,803,222 návštěv