April 18 2024 23:29:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
War Thunder
magot
Ono je nějaký privilegium dělat práci za někoho jiného? A co mají společného vrtulníky s Valkýrama?
Ten obchodní model WT mne nepřestává udivovat ..

a ty komentáře tam "Hindy dostávaj těžce na zádel od UH-1C XM-30 s 30mm", jako kdyby hindy byly určeny k likvidaci vrtulníků ... ufff už tohle vlákno nesmím číst, je to nějaké náročné Šklebící se
 
Paulus
Ruský bitevní vrtulník Mi-24 - legenda, která slouží i v naší armádě
https://www.armyw...-internetu
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
CSW_Cassius Chaerea
Paulusi už to zase děláš? Nemáš na to svoje vlákno? Co tenhle článek má společného s War Thunderem?
 
Paulus
Je Mi24 ve WT? Je! Je to informace o zbraních vrtulníku, který je ve WT? Je. Tak nevím o co Vám jde?
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
CSW_Cassius Chaerea
Paulus napsal:

Je Mi24 ve WT? Je! Je to informace o zbraních vrtulníku, který je ve WT? Je. Tak nevím o co Vám jde?
Dej to do vlákna o Armě, protože i tam je Mi24. A dej to DCS, protože tam to je určitě taky...A hlavně už si přestaň plést realitu s War Thunderem.
 
Paulus
DCS a Arma je realita?
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
clone9cz
Hlavně by se ty reálný videa měly zcela oddělovat o her nebo simulátorů, pokud nejsou daná do nějakého kontextu. Mám chuť to začít promazávat, protože to vytváří jakousi klamavou reklamu.
 
http://www.wwii-illusion.net
1stCL_Fucida
Paulusi, tohle vlákno fakt nech WarThunderu.

Nebo si to nech do nějakého toho svého vlákna.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Paulus
WAR THUNDER znova zlepšuje Grafické efekty pro bojová vozidla. Jen tak namátkou:

Fyzicky přesné housenkové pásy

Nové housenkové pásy na obrněných vozidlech ve War Thunderu se skládají ze samostatných segmentů - článků, z nichž každý má fyzicky přesné vlastnosti. Při jízdě mají vlastní hmotnost a setrvačnost. Při přejezdu hrbů a výmolů housenka skáče na kolech. Během akcelerace a brzdění se napíná nebo prověšuje a také se po určitou dobu po zastavení vozidla pohupuje. Pokud vaše vozidlo skáče po překážkách, odvalí se na stranu od zpětného rázu nebo narazí, housenka se působením gravitační síly prověsí. Když do pásu narazí střela, pás se zničí přesně v místě zásahu. Pokud tank klouzá po kamenech nebo betonu nebo se prudce otáčí po asfaltu, celokovové pásy vytvářejí svazky jisker! Spolu se spolehlivým fungováním zavěšení tanku je vytvořen realistický efekt pohybu tanku po různých typech povrchů.

GPU objekty
V poslední aktualizaci Dagor Engine jsme díky metodě terrain displacement mapping zpřesnili povrchy na všech mapách ve hře. V Dagor Engine 6.0 jsme implementovali generaci objektů krajiny pomocí grafické karty vašeho počítače. Rozdělili jsme všechny mapy ve hře do několika biomů, z nichž každý má svou vlastní sadu objektů - kameny, oblázky, trosky, rostliny, mech, houby atd. Tyto malé detaily jsou vytvářeny a umísťovány na scénu pouze pomocí GPU, takže nezabírají mnoho místa na pevném disku a nezpomalují hru.

To by se mi v BOX či jiných simech taky líbilo!

Zdroj:
https://warthunde...vozidla-cz
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Ajvn
Jo tak o tom si kromě WT- bohužel blbiny- můžeme jen a pouze snít.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,718,256 návštěv