May 03 2024 11:35:36
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
CoD MODS
1stCL_Fucida
CRT ve Šturmovi fungoval již mnoho mnoho let před prvním SoundModem.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
313_Paegas
Baron napsal:
P.S. Konečne som rozbehal sound mod (bolo treba ručne zadať kompletne celu cestu teda C:\Program files (x86)\Steam\ steamapplication atď. inak to robilo psie kusy) no a veru je to božáreň. Jaffa odviedol bloody good work Mrknutí Navyše mi nejakým zázrakom prestal vypadávať zvuk, čo predtým bolo skoro pravidlo. Myslené na multiplayeri, offline CLoD vlastne nelietam. Takže žiadny banán, tieto úpravy si ani Steam ani CLoD absolutne nevšíma.


jj Baron má pravdu. V každém tom modu je zástupce s luncherem kde si musíte opravit cestu pro spouštění modu, omlouvám se úplně jsem na to zapomně, já totiž nemám steam standartně na Céčku.
Takže by to mělo vypadat asi takto:
"C:\Program files\steam\steamapps\common\il-2 sturmovik cliffs of dover\Launcher.exe" -mod=MODS\CMSound
nebo takto:
"C:\Program files (x86)\steam\steamapps\common\il-2 sturmovik cliffs of dover\Launcher.exe" -mod=MODS\CMSound

Díky Barone.
 
Baron
Niet za čo, skôr ja ďakujem tebe Pegasi za to skvelé skomprimovanie módov. Dobrá robota Mrknutí
Upravil/a Baron dne 05-08-2011 14:51
Hals - und Beinbruch!
 
313_Paegas
Krátké video s novým zvukem a spitem.
YouTube Video



Upravil/a 313_Paegas dne 07-08-2011 19:40
 
LEON
Možná stačilo postnout jen to krátké video přímo od Jafy Mrknutí

http://www.youtub...r_embedded
 
https://www.rcfree.eu
WT_Horrido
No ale to bychom pak neviděli jak umí Paegas střílet Mrknutí
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
alfik
Kvůli modům jsem odešel od šturma... fajn, ušetřím za tuhle gamesu Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
R4de
Ten sound mod vypadá slibně.. prubnu. Jen škoda, že s něčím takovým nepřišli hned samotní tvůrci simu. Souhlas trochu s alfikem, ale bohužel nic lepšího v dohlednu není. Cliffs od Dover není sice tak velký skok jak se od něj očekávalo, mno ale furt mi to přijde feelingem apod. lepší jak starý dobrý IL-2, byť jsou ty éra ve vzduchu furt jakési klidné.

Když jsem se kouknul na to video od Paegase... tak jde z toho poznat solidní rozdíl, už se to tváří tak, že je v tom éru opravdu pořádný motor. Co mi tam však chybí je proudění vzduchu. Nevim sice jak při plném plynu a otáčkách, ale minimálně když piloto ubere plyn popř. si odsune překryt kabiny, tak mi to mělo jíst dost pocítit, a kdyby se chtělo jít do detailů tak mi měl i vzrůst odpor. Tohle by chtělo dodělat.
Upravil/a R4de dne 08-08-2011 18:48
 
LEON
1) Po instalaci beta patche 1.03.1557 mám dojem, že color efekt z modu ForetPasTropLumiere už je teď defaultně ve hře a není ho tedy třeba v JSGME v SoundModu zapínat. Je to tak?
2) I když jsem po instalaci beta patche znovu nainstaloval SoundMod, Jaffa zvuky už jsou přebyty novými zvuky z toho beta patche. Rád bych tam měl ale Jaffa zvuky, líbí se mi víc. Co s tím?

EDIT: Musím zaklepat na dřevo, ale ten bug s vypadáváním zvuku byl asi opravdu tím posledním beta patchem opravený Mrknutí
Upravil/a LEON dne 10-09-2011 12:48
 
https://www.rcfree.eu
mibi
prosm o radu,když chci nainstalovat do il-2 1946 v 4.10 mod se zvuky musm k tomu použít nějaký program který mi to umožní,neboť v adresářové struktuře IL-2 mi chybí slořka MODS děkuji předem za radu
 
Tomik
Já myslím, že musíš pouze hledat ve správných částech diskusního fora.
Jedná se i jinou hru (simulátor), zkus třeba toto:
http://www.vwings...ad_id=3687
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,807,835 návštěv