April 26 2024 19:34:55
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
ATA_vojmi

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD SW help me
 Vytisknout diskuzi
Změna jazykové verze přes Maddox.dll (anglictina, cestina)
TozziFan
Mno jdu na to selským rozumem, ale pokud FT uvádí pro rusáky:

[MOD]
GameLanguage=Russian

**This will give you the Russian version localization files**

a falkon píše:

S pouzitim Team Fusion v1 (3.00) Mod patch-u by uz zmena jazykovej verzie cez maddox.dll nemala byt potrebna -- vsetky jazykove verzie su zlucene do jedneho DLL suboru, ktory je sucastou patchu.

, počítám, že místo Russian se může napsat Czech ???? Zkuste to někdo, já jsem mimo hrací PC.
 
falkon
TozziFan napsal:
... počítám, že místo Russian se může napsat Czech ???? Zkuste to někdo, já jsem mimo hrací PC.

Bohuzial, to uplne nefunguje (aspon u mna nefungovalo) Smutný Bude treba zistit, kde je zakopany pes...
 
Permon
Take nejde,ACH JO.
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
310_Pip
zkoušel jsem už včera a na českou verzi to výše popsaným způsobem nejde...
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
falkon
Team Fusion v1 (3.0) MOD verzia respektuje nastavenie zo Steam-u, kde si mozete zvolit napr. nemcinu, francuzstinu alebo polstinu... cestina tam bohuzial nie je.

Ako ste zpinali cestinu v cistej verzii hry? (ja sa priznam, ze pouzivam anglicke rozhranie, takze mi to musite vysvetlit, az potom sa bude dat pozadovat pripadna oprava). To ste pridavali niekam do configu, ked to v Steame nastavit nejde?
 
310_Pip
falkon napsal:

Team Fusion v1 (3.0) MOD verzia respektuje nastavenie zo Steam-u, kde si mozete zvolit napr. nemcinu, francuzstinu alebo polstinu... cestina tam bohuzial nie je.

Ako ste zpinali cestinu v cistej verzii hry? (ja sa priznam, ze pouzivam anglicke rozhranie, takze mi to musite vysvetlit, az potom sa bude dat pozadovat pripadna oprava). To ste pridavali niekam do configu, ked to v Steame nastavit nejde?


kdysi to na Steamu nastavit do češtiny šlo a od té doby jsem to měl v češtině... teď už ne Zamračený
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Fiks
Ja mám původně ruskou verzi a řešilo se právě přez maddox.dll
 
TozziFan
Je to celé difné. CloDa jsem kupoval hned po vydání na steamu. Byl v češtině. Po čase jsem musel přeinstalovat PC a po opětovném stažení a nainstalování byl už pouze v angl. verzi a v nabídce lokalizací už čeština nebyla. Počeštoval jsem ho pomocí madox.dll staženým zde na foru.
 
1stCL_Novotny
Ježíš co je na tom divné?! Po prvotním fiasku podpora čekého rozhraní ztratila na smyslu. Co natom že se nikomu nevyplatilo do toho investovat čas natož peníze jedivného? Je přehršel jiných her a projektů který na stejném problému skapalo. Úsměv
 
falkon
Tak bohuzial to vyzera, ze aktualne nie je riesenie, ako aktivovat cestinu inak nez donutit Steam, aby "povedal" CloD-ovi, ze ma cestinu pouzivat.

Snad bude spraveny workaround v dalsom patchi podobne ako je to teraz spravene pre rustinu....
 
Hoper
falkone, ač češtinu nepoužívám (ta čeština byla natolik děsná, že jsem to raději četl v aj :), děkuji za předání problému na patřičná místa
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_Pip
Jelikož mi po aktualizaci antiviráku byl smazán ve zmetku maddox.dll Naštvaný, mohl by mi ho někdo poslat, případně někam uploadnout? (verze TF 3.01) díky předem Mrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Permon
http://ulozto.cz/xfr4H1Nf/minipatch-3-01-mod-installer-zip
Tady to máš Pipe.
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
Fiks
Jelikož mi po aktualizaci antiviráku byl smazán ve zmetku maddox.dll Naštvaný, mohl by mi ho někdo poslat, případně někam uploadnout? (verze TF 3.01) díky předem


http://ulozto.cz/.../maddox-7z
 
310_Pip
Díky Úsměv
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
SepiaX
Kurnik ty máš drsný antivir já měl podobný antivir ale po rozvodu už nikdy nic neodinstalovalŠklebící se
 
Vladis
Prosim Vas mozete mi vysvetlit (polopate) ako zmenit CZ lokalizciu ak sa to vobec da.

1. Zakupil som si CoD(cz), po naistalovani a upgradnuti nesiel (problem win8)
2. nasiel som opravu, konecnce CoD som spustil a fungoval pekne po Cesky (ale v steame nebola moznost nastavenia cestiny! bolo nastavena na EN ale hra isla po CZ)
3 naistaloval patch (mod) 3.00 a 3.01 hra stale ide ale po EN,(alebo aj ina rec z ponuky steamu)

Ak dam povodny madox.dll tak sice mam znova CZ ale mam aj povodnu 1.11.20362

Neviete poradit popripade vysvetlit?
Dakujem.
Upravil/a Vladis dne 05-07-2013 08:23
 
Fiks
Pokud máš patch (mod) 3.01 tak pouze v en.Čeština nejede.
 
Phantom-77
Phantom-77 napsal:

Ahoj lidi, neví tu někdo jak v modu TF 4.00 nastavit Češtinu ?
 
Valec
Phantom-77 napsal:

Ahoj lidi, neví tu někdo jak v modu TF 4.00 nastavit Češtinu ?
Najed do dokumentu a v confUser si tam prihod tento radek [MOD] toto nahore a pod to
GameLanguage=Czech
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,765,943 návštěv