May 01 2024 07:56:02
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
Letka13TD_Luky

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Vylepšení vzhledu, optimalizace nastavení
Valec
LEON napsal:
Valec napsal:
Novotnas v nastaveni obtiznosti si vypni ATROPOMORFNI ovladani.Rikame tomu chobotnice.Melo to simulovat ovladani letadla jen dvema rukama ale bohuzel nekvalitni zarizeni zpusobuje to ze ti obcas preskakujou trimy a hra si mysli ze zrovna ovladas dve veci najednou a uz ti treba nejde pridat plyn.


Novotňákův TrackIR ale antichobotnice odstřihnout nemůže, ne?
Ne
 
ZVP_ALEX
Robo napsal:
Na porovnanie obrazky so Sweet FX od Valca (ja som len uploadol jeho screenshoty):

https://dl.dropbo...-22-73.jpg

https://dl.dropbo...-27-40.jpg

https://dl.dropbo...-09-38.jpg

https://dl.dropbo...-13-78.jpg


No já nechci rýpat, ale mě to ukazuje v podstatě stejně bez jakýchkoliv udělátek. Jenom ta viditelnost dotů je z mého pohledu na ho.noNaštvaný Všecko mám nastavený na maximální detaily a rozlišení, ale viditelnost dotů stojí za prd. Poraďte co s tím dělat Vyděšený
 
Hoper
Novotňas, nemáš TiR a Joy ve stejným páru USB ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_Novotny
Mistře nee, horní řada ovladače, dole TiR.
 
veikso
@Hoper: To může způsobovat problémy? Obecně, nebo jen v CloDu?
 
WT_Horrido
Jenom v CLODu asi. Úsměv Jediné co může TiRu vadit je připojení do USB hubu.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
nevím, jen to zkouším
ale evidentně to na ten tir vliv nemá :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Ucho
LEON napsal:
Moje QuadCore 930 2,8GHz s 24GB RAM, GTX570 a SSD s Win7-64bit by tolik výkonově vzdálené být od Tvého PC nemělo. S výkonem obecně problém nemám, ve 3D hrách FPS spíš shazuju přes Vsync dolů na 60, aby se nevlnily textury. Pohyb letadel mám v IL-2 COD plynulý, ale při pohledu na zem v malé výšce mi terén skáče po metrech přesně tak jako na tomhle videu http://www.youtub...Vs9wR5-WZU ale bez poklesu čísla FPS, které zobrazuje Fraps. Čili FPS může ukazovat i těch 60 (většinou spíš 40-50), letadlo předemnou se hýbe plynule, ale ta zem podemnou mi subjektivně skáče, jako by se pohybovala na 15 FPS. Hypertrading jsem už vypínat zkoušel, nastavení grafiky nemá na to poškubávání terénu vliv.
Na fóru 312.RAF jsem se ale dočetl, že nejsem sám http://www.i16.cz...9550/15#15 312_Tygr má také podobný problém.


Já měl takové poskakování země v CloD pak v RoF nakonec v IL2, no a pak sem otevřel bednu v záruce a zjistil, že mám úplně volný Cooling Freezer. Tzn. ověřit i HW
 
marcel_SK
Zacal som skusat Cloda na novom zeleze a niekde som nieco pohnojil a dopracoval som sa k nasledujucemu problemu s ktorym si zatial neviem rady. Trasie sa mi hlava, teda virtualna v clode a to bez zjavnej priciny. V ramci optimalizacie som nieco zmenil a posledne dva dni mam pocit, ze letim v miesacke na beton. Prejavuje sa to tak, ze obraz sa nerovnomerne trasie pri pohlade v kokpite. Podozrieval som track ir, vypol som ale trasie sa to dalej, este podozrievam nejaky ovladaci prvok ale v nastaveni som zrusil veskere paksamety co mali docinenia s ovladanim hlavy, ale zatial nic nepomohlo. Vymazal som conf a nechal si spravit novy(samozrejme bez zalohy,debil), ale ani to nepomohlo.
Stretli ste sa s niecim podobnym ? Viete ma nasmerovat, kde hladat problem ?
Ked nist tak preinstalujem a hotovo.
Dik.
 
Baron
marcel_SK napsal:
Zacal som skusat Cloda na novom zeleze a niekde som nieco pohnojil a dopracoval som sa k nasledujucemu problemu s ktorym si zatial neviem rady. Trasie sa mi hlava, teda virtualna v clode a to bez zjavnej priciny. V ramci optimalizacie som nieco zmenil a posledne dva dni mam pocit, ze letim v miesacke na beton. Prejavuje sa to tak, ze obraz sa nerovnomerne trasie pri pohlade v kokpite. Podozrieval som track ir, vypol som ale trasie sa to dalej, este podozrievam nejaky ovladaci prvok ale v nastaveni som zrusil veskere paksamety co mali docinenia s ovladanim hlavy, ale zatial nic nepomohlo. Vymazal som conf a nechal si spravit novy(samozrejme bez zalohy,debil), ale ani to nepomohlo.
Stretli ste sa s niecim podobnym ? Viete ma nasmerovat, kde hladat problem ?
Ked nist tak preinstalujem a hotovo.
Dik.



Cool.Cool.Cool Urval si si motor chlape, treba otvoriť olejový a vzduchový chladič, nemusíš nič preinštalovať Cool.Cool.Cool.
Hals - und Beinbruch!
 
marcel_SK
Negative Houston.
Teplota oleja aj vody v norme. Praveze to trasie pri akomkolvek rezime motora.Skusal som Hurika aj Spita. Mal som to uviest do prveho prispevku.
Trasenie je slabsie/jemnejsie ked zazoomujem napr.na zameriavac.
 
Baron
Verim ti Maco. Popis ale potom komplet co robis, ked sadnes do masiny, myslim tym od nastartovania az po fazu, ked sa ti zacne triast pohlad. Lebo neverim, ze by sa ti triasol hned ako sa objavis v stroji. A tiez samozrejme do akej. Napr. v G.50 ti masinu mixluje ako o zivot, ked nemas spravne zahriate valce,
Upravil/a Baron dne 03-12-2012 16:35
Hals - und Beinbruch!
 
marcel_SK
Re.Baron,
Problem sa vyskytol dva dni dozadu, dovtedy som s tym problem nemal.
Postup, dam free flight je jedno ci nad kanalom alebo pevninou (spit, hurry). Po spawne v kokpite sa obraz zacne triast. Upravim otacky a nastavenie do normalneho letoveho rezimu, ale obraz sa stale trasie. Prepnem do vonkajsieho pohladu a trasenie prestane, prepnem spat do kokpitu a zacne to opat. Skusal som ci je to track ir, alebo nejaky potak niekde na nejakom hate, ale zatial som na nic neprisiel. Jedine co som pred tym zmenil bolo nastavenie grafiky, kde som postupne pridaval zataz, ale aj ked som to vsetko zhodil do defaultu, nepomohlo. Chobotnicu mam vypnutu. V starom ilovy ide vsetko tak ako ma.
Som z toho Robo..
Upravil/a marcel_SK dne 03-12-2012 16:46
 
Valec
Zkus vlezt do treningove mise s instruktorem a prolet se v tiger monthu.A jestli ti to trese i tam tak je neco spatne.
 
marcel_SK
Dik, vecer vyskusam.
 
Valec
marcel_SK napsal:
Re.Baron,
Problem sa vyskytol dva dni dozadu, dovtedy som s tym problem nemal.
Postup, dam free flight je jedno ci nad kanalom alebo pevninou (spit, hurry). Po spawne v kokpite sa obraz zacne triast. Upravim otacky a nastavenie do normalneho letoveho rezimu, ale obraz sa stale trasie. Prepnem do vonkajsieho pohladu a trasenie prestane, prepnem spat do kokpitu a zacne to opat. Skusal som ci je to track ir, alebo nejaky potak niekde na nejakom hate, ale zatial som na nic neprisiel. Jedine co som pred tym zmenil bolo nastavenie grafiky, kde som postupne pridaval zataz, ale aj ked som to vsetko zhodil do defaultu, nepomohlo. Chobotnicu mam vypnutu. V starom ilovy ide vsetko tak ako ma.
Som z toho Robo..
Jestli to delas takhle tak ma Baron pravdu ! Kdyz se narodis v letadle i ve vzduchu musis okamzite otevrit chladic.On ti sice ukazuje ze je otevreny ale ve skutecnosti je zavreny.Musis ho hned po narozeni trosku privrit a hned otevrit na max.
 
WT_Pedropan
To jo, ale to by musel byt hluchej, aby to neslysel. Merlin zacne tarokovat jak zbesilej...
Jestli mu bezi kulate, tak bych spis hledal nejaky rusici signal od nektereho zarizeni...

Pleskni tam autopilota a uvidis. Ten se moc neplete... Úsměv
 
http://www.wtigers.org/
Robo
Macika je to cudne. Ak sa mu obraz trasie hned tak to nebude motorom ale dakou HW pliagou alebo nastavenim. Ja ho akoze poznam a neni uplny debil. Šklebící se Skusim sa na to pozriet, mozno to je dake to 'head shake'. TrackIR ti funguje ok?
 
marcel_SK
Drahy Robert. Track ir som podozrieval ako prvy, ale bol v tom nevinne. Skusim este dnes polaborovat a uvidime. Autopilot tiez natriasal. Mal som ale problem namapovat jednotlive osy nakolko mi do toho stale nieco skakalo takze tam bude mozno pes zakopany. Aj ked joy control ukazal vsetko pekne v strede. Zvlastne, ze to zacalo az potom co som dostal od Roba PM-ku.
 
clone9cz
Tady mi to neřešte.
 
http://www.wwii-illusion.net
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,792,307 návštěv