May 22 2024 00:22:44
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Vylepšení vzhledu, optimalizace nastavení
310_Pip
Baron napsal:
310_Pip napsal:...Server je prakticky jeden a to ATAG: http://theairtact...ontent.php (zde k nahlednuti, kdo tam aktualne je)...


No ale to sa sakra mylis drahy Pipe... Namatkou ma napadaju servery Repka, Battle of France, Battle of Brittain a kopec dalsich. Zaheslovane nespominam. Nikdy ma nenapadlo ratat servery, ale je ich tam hodne.


no to ja vim, ze jich je hodne, ale za zminku a namahu stoji jen ATAG, nebo chodis i na jine?
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Hoper
ZVP_ALEX napsal:
Pánové nechci prudit a zakládat na flejm, ale mám dotaz: Stojí za to si to už pořídit, nebo ne?

Kolik lidí to v současnosti lítá online a na kolika servrech?

Mrknutí

Alexi, bacha, spita tam budeš muset trimovat...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Baron
310_Pip napsal: no to ja vim, ze jich je hodne, ale za zminku a namahu stoji jen ATAG, nebo chodis i na jine?


Inak by som ich tam nepisal...
Hals - und Beinbruch!
 
MartinHubenak
Jak píše Baron - serverů s lidma je plno.
Atag je asi nejlepší "fullreal" server, kde je celý den mezi 15-50 lidmi Úsměv bývá tam legrace.
Podle mne je hra teď celkem dobře hratelná, pokud máš novější železo Úsměv
 
ZVP_ALEX
Dík všem za infoMrknutí Tak jsem si to koupil, tož mě držte palce, ať to dám do kupy Šklebící se Jo a ještě jedna otázka, kde stáhnu všechny ty patche k základnímu CD. Naštvaný Jsem jenom uživatel PC a ne mág Vyděšený
 
LEON
Steam Ti stáhne aktuální patch automaticky.
 
https://www.rcfree.eu
310_cibule
Asi už to zde někde na fóru je, ale protože to sám používám díky Valcovi teprve od včerejška a jsem velmi spokojen, doporučuji Vaší pozornosti.

V Cod (stejně jako v kterékoliv jiné hře) lze vyhlazovat hrany (FXAA) různým způsobem. Ve hře, běžným nastavením grafické karty či různými prográmky, které se snaží optimalizovat nastavení pro tu kterou hru (v Cod to byla původně dost hrůza, teď už je to o dost lepší, i když třeba "doty" by se mohly stále ještě vykreslovat o hodně lépe).

Kdysi jsme tu testovali prográmek, který se jmenoval InjecttFxaa_by_Some_dude. Vyhlazoval v CoD hrany, upravoval ostrost i barvy.

V listopadu se objevila další taková utilitka, která se jmenuje SweetFX_by_CeeJay.dk. Řekl bych, že je zatím ze všech možností nejlepší, co se ostrosti a barevnosti týče (a protože vyhlazuje i hrany, je možné FXAA vypnout jak na kartě tak samozřejmě ve hře)

http://forum.1cpu...55&page=15

Nevím, jestli bude fungovat všem (už jsem slyšel, že někomu v CoD nefungovala), ale za vyzkoušení to podle mne stojí (samozřejmě záleží také na kvalitě monitoru, smysl to asi má jen u těch lepších). A předem upozorňuji: jen na vlastní nebezpečí Úsměv

YouTube Video



Upravil/a 310_cibule dne 27-11-2012 15:00
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Alan Grey
A můžeš hodit přesný postup (podrobně co kam, jak a co přesně udělat) ?? Včera tebe a Valce poslouchal ale měl jsem před sebou " štuku " tak jsem si nestačil nic zaznamenat Šklebící se To víš... drsný boj na krev (mojí)... střelec byl šikovneeejjjj Šklebící se
 
http://www.alan-grey-page.cz/
Apo
To je děs.... to video je plynulé, ale ten shutering nebo jak mu nadáváte to dokopává jako prase do nehratelný roviny...
 
LEON
Jakej HW je potřeba, aby ta krajina neskákala po metrech jako na tom videu, ale jela plynule? Mně to totiž skáče úplně stejně, i když mi fraps ukazuje třeba 60 FPS Zamračený
 
https://www.rcfree.eu
310_cibule
Já myslím, že to stačí dát normálně do adresáře ila, alane Přepíná se to klávesou ScrtLk, změnu hned zaznamenáš. Snad si vpomínám dobře, ale Valec mi jen navedl, abych zálohoval soubory, které to asi přepíše (je to tak Válče, nebo kecám?). Kdyby ale bylo nejhůř, tak to prostě z ila vyhodíč a necháš steam zkontrolovat integritu.

Apo, pokud máš "shuttering", který ti to "dokopává jako prase do nehratelný roviny", tak jsou dvě možnosti.

Buď na to nemáš hardware

Nebo máš něco blbě nastavené.

Je nás spousty, kteří to hrají naprosto bez problémů a plynule.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Už jsem ti psal, Leone, co mám já. Dvojjádro, dvě giga paměti, GF 580 GTX, SSD a sedmičky.

Jde to plynule prakticky neustále, nastavení téměř na max (tuším že dvě položky jsou na normal).
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
LEON
310_cibule napsal:
Už jsem ti psal, Leone, co mám já. Dvojjádro, dvě giga paměti, GF 580 GTX, SSD a sedmičky.

Jde to plynule prakticky neustále, nastavení téměř na max (tuším že dvě položky jsou na normal).


Pokud tedy zvednu FPS z těch nedostatečných 60-ti třeba na 120, tak to skákání krajiny opravdu zmizí?
Upravil/a LEON dne 27-11-2012 17:38
 
https://www.rcfree.eu
clone9cz
Včera zjištěno, že SweetFX_by_CeeJay.dk nemá rád Teamspeak 3 Overlay plugin. Při spuštění CloD se zakymácí launcher.exe
Vypnutím Teamspeak 3 Overlay pluginu se problém odstraní.
 
http://www.wwii-illusion.net
Hoper
Clone, tobě to můžu poradit - místo TS overlay si pořiď G15, případně druhý monitor :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Flan
310_cibule napsal:
Asi už to zde někde na fóru je, ale protože to sám používám díky Valcovi teprve od včerejška a jsem velmi spokojen, doporučuji Vaší pozornosti.

V Cod (stejně jako v kterékoliv jiné hře) lze vyhlazovat hrany (FXAA) různým způsobem. Ve hře, běžným nastavením grafické karty či různými prográmky, které se snaží optimalizovat nastavení pro tu kterou hru (v Cod to byla původně dost hrůza, teď už je to o dost lepší, i když třeba "doty" by se mohly stále ještě vykreslovat o hodně lépe).

Kdysi jsme tu testovali prográmek, který se jmenoval InjecttFxaa_by_Some_dude. Vyhlazoval v CoD hrany, upravoval ostrost i barvy.

V listopadu se objevila další taková utilitka, která se jmenuje SweetFX_by_CeeJay.dk. Řekl bych, že je zatím ze všech možností nejlepší, co se ostrosti a barevnosti týče (a protože vyhlazuje i hrany, je možné FXAA vypnout jak na kartě tak samozřejmě ve hře)

http://forum.1cpu...55&page=15

Nevím, jestli bude fungovat všem (už jsem slyšel, že někomu v CoD nefungovala), ale za vyzkoušení to podle mne stojí (samozřejmě záleží také na kvalitě monitoru, smysl to asi má jen u těch lepších). A předem upozorňuji: jen na vlastní nebezpečí Úsměv



Jason to onehda dovalil i do RoFu a nekdo z RoFistu to pak zkousel naopak hnedle do CLoda a fachcilo to. Jeden typek to vytunil tak nejak do "vseobecne" oblibene podoby. Teda, zase tolik "endorsmentu" jsem nevidel, ale par hlaseni "to se mi asi libi nejvic" bylo ....Ma to - jako kdejake takove udelatko - jeden zasadni nesvar, ze to velmi snadno prepali nebe, resp. zejmena mraky...Ten typek to kupodivu kombinaci HDR a bloomu plus dalsi mel co se prepaleni tyce OK, ale zase mne osobne tam zase vadilo kde co jineho..Sam jsem ladenim nakonec skoncil u toho ze jsem to jen jemne potunil od origo vzhledu RoFu Šklebící se Jak to maka obecne v Clodu nevim, ale v principu by to asi problem byt nemel....
 
310_cibule
Ahoj, Flane. Nemám s tím v RoF žádné zkušenosti. Je to asi hodně pocitová věc. Nejdřív je člověk unešený, za dva dny ani neví, že to tam má a za týden se mu možná bude líbit to původní Mrknutí

Tak znovu, Leone Úsměv Stačí ti dvojjádro (moje je E8400 3.0 GHz ), dvě giga paměti a GF 580. Pokud ti to skáče po metrech, pak není asi chyba v železe, ale jinde. Buď v nastavení samotné hry, nebo v nějakém konfliktu s jiným programem. Nevím. Já mám průměr FPS přes třicet či kolem čtyřicítky a žádné skákání po metru.
Upravil/a 310_cibule dne 27-11-2012 20:51
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
313_Nevo
Berte to ako vystrel rolnika vo filme Air America (..mozna sadne):

Nebude prave chyba v tom ze mas 60fps? A myslim si, ze zvysenie na 120fps nemusi priniest ovocie. Prave naopak.. skus nejak zvysenim 'kvality' detailov znizit to fps na tych +-30fps.

Aspon co si pamatam, tak na starom kompe co som hraval stareho IL2 to prave takto fungovalo, cim to 'islo pomalsie' tym to menej 'poskakovalo' (aspon zdanlivo) Šklebící se

Riadna blbost, ze Mrknutí

CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Valec
SweetFX YouTube Video



Upravil/a Valec dne 27-11-2012 22:22
 
LEON
310_cibule napsal:
Tak znovu, Leone Úsměv Stačí ti dvojjádro (moje je E8400 3.0 GHz ), dvě giga paměti a GF 580. Pokud ti to skáče po metrech, pak není asi chyba v železe, ale jinde. Buď v nastavení samotné hry, nebo v nějakém konfliktu s jiným programem. Nevím. Já mám průměr FPS přes třicet či kolem čtyřicítky a žádné skákání po metru.


Moje QuadCore 930 2,8GHz s 24GB RAM, GTX570 a SSD s Win7-64bit by tolik výkonově vzdálené být od Tvého PC nemělo. S výkonem obecně problém nemám, ve 3D hrách FPS spíš shazuju přes Vsync dolů na 60, aby se nevlnily textury. Pohyb letadel mám v IL-2 COD plynulý, ale při pohledu na zem v malé výšce mi terén skáče po metrech přesně tak jako na tomhle videu http://www.youtub...Vs9wR5-WZU ale bez poklesu čísla FPS, které zobrazuje Fraps. Čili FPS může ukazovat i těch 60 (většinou spíš 40-50), letadlo předemnou se hýbe plynule, ale ta zem podemnou mi subjektivně skáče, jako by se pohybovala na 15 FPS. Hypertrading jsem už vypínat zkoušel, nastavení grafiky nemá na to poškubávání terénu vliv.
Na fóru 312.RAF jsem se ale dočetl, že nejsem sám http://www.i16.cz...9550/15#15 312_Tygr má také podobný problém.
Upravil/a LEON dne 27-11-2012 22:25
 
https://www.rcfree.eu
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

21-05-2024 07:41
Zkusil bych se zeptat na fóru 310raf.com

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

34,918,434 návštěv