April 28 2024 17:37:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
NACHT DER RUHR
Lekk
Tak značka - pořád máme volný tři Welouše a jednoho Halíka. Za LW je volná celá 110tka a jeden navigatorskej flek. Jučka jsou holt jen pro ty s koulema.
Neváhejte nebudou...a mapa má 500km na dýlku - takže času na lov bude habadej.
No nezávidím to těm bombrům.
Mrknutí
 
1stCL_pbarry
311_Vont napsal:
Ok vždyť nikdo nikoho nenutí ani nepřemlouvá, stačí napsat letím-neletím....
Navíc ten Heavy Fighter drží éčka, stoupá a točí líp než jakejkoliv jinej JU-88. A pak jsem taky tady nikde nečetl jedinou poznámku o tom, že ta 110 G4 Wilde Sau má takovou výzbroj se kterou nikdy lelítala. Beru to, že se to nedá měnit, ale taky se to tu nikdo nerozmazává.... Zamračený
Stejně podstatou není to kolik toho kdo zničí a nebo sestřelí, ale atmosfera a zážitek z poletu.


Tak škoda že nebude honit jiný Ju88.

Zkrátka Lekk má občas tendenci přidávat do planesetu nějaký suprový modovaný letadla, který ve skutečnosti tak suprový nejsou. Toho bych se chtěl vyvarovat. To totiž ve výsledku kazí tu atmošku.

Totiž už jsme zažili nahánění viermotů v mezosféře. Ono se pak ze stíhání stane nestíhání a neni to úplně zábavné.

110 zaručí, že si to užiju, proto sem si ji vybral. Těch chudáků co zbydou na Ju88, kde jim čouhá hlava z kokpitu, kanony střílej šejdrem, ve vzduchu vydržej asi jako 109ka s nádrží a liberatora v pohodě utočej, těch je mi upřímně líto Úsměv

no offense Šklebící se

add roster.
Pagy zapoměl heslo na SVK, řikal že by letěl navigátora. Díky.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Lekk
JJ - tendence by tu byla - problem je že bez té modové tendence bychom ILa lítali jenom s Bf a FW a bez bombrů.Mrknutí
No a pokud jde o to jestli tam nechat Ju88 nebo nahradit Bf110 tak to mužu řešit až budou befka rozebrány..zatím to moc nevypadá, že by vubec byl zájem to letět za LW.Smutný
Takže asi tak.
 
311_Tjurma
Panove z 311, vyserte se na hulifixe a pojdte do velouse, i kdyz je takovej vselijakej. 311 litala nad pevninu jenom ve velousich, tak gule do prava!
 
AH_Watson
Vzal bych velouše, pokud vyjde dnešní trénink.
 
Paulus
Tak se hlásím, když už se mohu připojit na server.

Šoupněte mně, kam chcete, za RED či BLAU, do Ju88, BF 109-110. Kam nikdo nechce, tam jdu!Šklebící se

Dnes večer se můžeme domluvit na testu.
Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
1stCL_Fucida
311_Vont napsal:
A pak jsem taky tady nikde nečetl jedinou poznámku o tom, že ta 110 G4 Wilde Sau má takovou výzbroj se kterou nikdy lelítala.


Tohle je taky zajímavá perlička Úsměv WildeSau taktika spočívala v navedení (snad výhradně) jednomotorových stíhaček (109, 190) do chumlu bombardérů, kde vyhledávaly své cíle čistě vizuálně - ať již proti světlejší obloze, nebo i třeba proti hořící zemi. Ale Bf 110 Wilde Sau je sama o sobě pitomost, ty operovaly klasicky, vyhledáváním cílů pomocí palubní elektroniky (ne vizuálně). Btw: výzbroj Bf 110 v ILovi (i ta módovaná G-4) mi přijde v pořádku. Co by na ní mělo být špatně? Nekontroloval jsem všechny Rüstsätze, ale určitě jsem tam viděl min. 1 reálnou. To letadlo v reálu létalo s MNOHA variantami výzbroje.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
311_Tank
Mam pocit ze Vont narazi na to ze G4 snad nikdy nenesly kombinaci Mk108 strilejicich sikmo nahoru, tak klasicky dopredu, jak je tomu v pripade modovane G4.
 
kouty
No ony to totiž jsou klasické MG 151/20 Úsměv. Resp. nepřišlo mi, že by měli účinek 30tek. A ty 30ky v čumáku jsou taky pěkně nah** protože když člověk v noci vystřelí nic nevidí.
 
Fiks
Pokud něco zůstane,tak bych se taky zůčastnil.K PC se dostanu
až v pondělí,tak by se pak vidělo.
 
j4ck41
kouty napsal:
A ty 30ky v čumáku jsou taky pěkně nah** protože když člověk v noci vystřelí nic nevidí.


ale tak to je snad normalka, ne? nebo LW mela namontovanej tlumic plamene? co si pamatuju nejaky povidani nocniho stihace (ale ted uz nevim z jaky strany) tak pred vystrelem zaviral oci aby si nerozesral nocni videni
 
kouty
jo, ale stříleli z bezprostřední blízkosti protože je střelci nehlásili x km dopředu jak ve šturmu Úsměv
 
j4ck41
uz pred X nocnima speckama bylo pravidlo ze se AI strelci vypinaj ... takze z tohohle hlediska ... fail
 
1stCL_Fucida
No, reálný Bf 110 (pokud vím) v žádné verzi neměl možnost nosit MK 108 jako Schräge Musik. Pokud se nemýlím, tak na všech subverzích tam byly klasické "lehké" dvacky MG/FF M.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Lekk
j4ck41 napsal:
uz pred X nocnima speckama bylo pravidlo ze se AI strelci vypinaj ... takze z tohohle hlediska ... fail

tohle jde ale jen u pilotovaných strojů - u AI se bohužel vypnout nedají, nebo jo?...prozrad ihned mluv!Cool
 
1stCL_Fucida
AI leda empty Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Lekk
Tak značka - Fixi byl jsi "přidělen" jako operátor k Von Pavlovi - at máme první posádku s kulema - pokud nevyhovuje mužeme tě dát jako pilota...nenašel jsem tvoje preference.

AI empty je už fakt o ničem...škoda, že nejde omezit jejich dostřel...jako u pozemákůSmutný
 
311_Vont
já to myslel spíš takhle:
by mě zajímalo ktera 110 vzala dopředu třicítky, šráge dvacky radar vysílačku a zadního střelce
to aby měla vlečku aby to pobrala Mrknutí
ale budiž, mě je to nevadíÚsměv

no offense Mrknutí
Upravil/a 311_Vont dne 01-04-2011 13:09
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
1stCL_Fucida
311_Vont napsal:
by mě zajímalo ktera 110 vzala dopředu třicítky, šráge dvacky radar vysílačku a zadního střelce
to aby měla vlečku aby to pobrala Mrknutí


A ještě dvojici přídavných nádrží. Ano, tohle byla standardní výbava nočních Bf 110 na konci války. MK 108 není o moc těžší, než Hispano btw.

Je jedna krásná událost, kdy takhle přetížená (byť asi bez nádrží) noční Bf 110 byla ve dne (při kalibraci přístrojů) zachycena šesticí Spitů IX. Dva z nich pilot Bf 110 sundal a ještě zvládl svou rozstřílenou mašinu před smečkou nepřátelských strojů dotáhnout na letiště. Inu stávaly se zajímavé věci za té války Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
j4ck41
Lekk napsal:
j4ck41 napsal:
uz pred X nocnima speckama bylo pravidlo ze se AI strelci vypinaj ... takze z tohohle hlediska ... fail

tohle jde ale jen u pilotovaných strojů - u AI se bohužel vypnout nedají, nebo jo?...prozrad ihned mluv!Cool


Lekk napsal:
AI empty je už fakt o ničem...škoda, že nejde omezit jejich dostřel...jako u pozemákůSmutný


Lekku, ty sklerozo jedna stara ... minimalne u jednoho Berlinu - myslim ze to byl ten kde jsem mel AMPika jako operatora a tys nas jako navodci poslal na vychod a pak na nas uplne zapomnel - litali neozbrojeny AIcka

dokonce jsme to resili v predspeckovy priprave pres TS a dohodlo se ze neozbrojeny AIcko je stejne nejlepsi reseni, protoze i v realu nebyli palubni strelci nejak moc efektivni a jelikoz se nehraje na to co se dole zboura, tak no ammo vubec nevadi
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,774,501 návštěv