March 28 2024 12:26:52
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kooperační mise
 Vytisknout diskuzi
NACHT DER RUHR
Permon
No ja dostal,meilem jenom mapu nic jiného.Tak nevím:MrknutíCool
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
Lekk
Hups šotek zauřadoval a omylem RED neodešly rozkazy ale jenom mapa. ted už je to odesláno správně.
sry.Smutný
 
kouty
[img]http://yellowairplane.com/Models_Fighters/Daniel_Me-110_BF-110_German_WW2_Airplane.jpg[/img] is not a valid Image.
 
AH_Watson
Haló, Bomber Comand - dostali jste už někdo kromě mapy i rozkazy? A můžete mi je přeposlat ? Díky!
 
Lekk
Watsne - přeposláno i tobě. Kouty ta fotka je užasná, ale proboha proč to nezoptimalizuješ? - takže se to nedá číst.
 
Lekk
Takže stále máme volno u NJG - jeden nablýskaný Bf110 s dvojící sedaček prázdných..no neberte to.Cool
Bude nějaký dobrovolník na pozemní navádění?
Pokud chcete mužeme spustit test pro modré at si nový režim vyzkouší. Nějaký host?
 
1stCL_Werner
Kdyby bylo nehůře a nikoho si nesehnal, tak můžu zahostovat. Pokud budou podmínky jako na akci (ta indikace výšky), tak by nám to určitě prospělo. Kdyžtak PM, krátce po 8. bych mohl Mrknutí.
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
311_Vont
Leku můžeš dopsat 311_Langmaster 1xHalifax? Díky
Upravil/a 311_Vont dne 05-04-2011 20:16
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
AH_Watson
Nemůže někdo prosím hostnout mapu? Bez flaku, radaru a tak, jen kvůli připojení. Chtěl jsem si udělat misi na mapě Ruhr, ale neumím to, už neumím ani vytvořit home base Naštvaný
 
311_Vont
Ještě dorazila jedna přihláška za červená pilot 311_Chaindler jakýkoliv bomber díky
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
313_Vity
Hoďte mě jako rezervu, něco mi narušuje večer! Naštvaný
 
Lekk
Werner napsal:
Kdyby bylo nehůře a nikoho si nesehnal, tak můžu zahostovat. Pokud budou podmínky jako na akci (ta indikace výšky), tak by nám to určitě prospělo. Kdyžtak PM, krátce po 8. bych mohl Mrknutí.


Ok posílam výcvikovku do mailu. Zítra bys mohl - pokud potvrdíš osmou, tak pro ostatní a pro mě plácni tady svoji IP.Mrknutí
TS bude AH.
Díky.

EDIT jo a ještě svuj mail . nemáš ho v profilu...takže ti možná nedorazili ani rozkazy.
Upravil/a Lekk dne 05-04-2011 21:32
 
310_cibule
Neví někdo, jestli v Reichu vysílají na středních vlnách nějaké rozhlasové stanice? Popřípadě kde mají umístěné vysílače a jak se jmenují?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_pbarry
310_cibule napsal:
Neví někdo, jestli v Reichu vysílají na středních vlnách nějaké rozhlasové stanice? Popřípadě kde mají umístěné vysílače a jak se jmenují?


Řekl bych, že ve 4.09 nevysílají žádné vysílače na žádných vlnách, u žádné z bojujících stran. Je to doba radiového temna Úsměv
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
1stCL_Fucida
Přesně, někde jsem slyšel, že radiové temno skončí až příchodem nějaké radiostanice vz. 4.10, nebo tak nějak Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
Aha, to je fakt. Moc jsem ještě nestudoval brífink, zmátlo mne, že je tam něco radiostanicích.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_pbarry
Propaganda!
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
1stCL_Werner
Kdo z Luftwaffe bude dnes chtít trénink včetně radarů v 8:05 zapnu koopku, v 8:15 spustím hru, tak ať tam jste.
IP: 90.177.171.180:21000

BTW Lekku: Máš tam víc juček, než stodesítek, nemám jich pár přihodit ?
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
CSL_Raptor
TS bude dnes také?
A kdy se zveřejní TS pro blue?
Vyděšený
 
1stCL_Werner
Lekk psal TS AHček.
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,596,216 návštěv