April 18 2024 19:17:25
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 1
pSipi

· Registrovaní piloti: 2,744
· Nejnovější pilot: AlecSalinas
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
B-17 ve dvaatřicetine :o)
Koty
kurňa - tady zadat strejcovi jednoznačný úkol, totiž sehnat verzi 4.0X... to je úkol nadlidský xD

A abych se vrátil zpět k tématu - ta He 111 by stála za hřích Mrknutí
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Bart Simpson
Teda, už máš zakúpenú/stiahnutú '46? :-)
"Sláva iba nafúkne vaše ego a hudobník začne veriť aj tomu, že jeho hovno vonia". - (J.J. Cale)
 
Koty
momentálně se dělá na části 1/2...

A zpět k tématu - totiž, vyplatilo by se do tej dvaatřiceiny koupit elektroniku a motor?
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Baron
Koty napsal:
momentálně se dělá na části 1/2...

A zpět k tématu - totiž, vyplatilo by se do tej dvaatřiceiny koupit elektroniku a motor?


...postavil si vôbec niekedy v živote model? Ak áno, takúto otázku by si nepoložil.
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Fucida
Koty, jestli myslíš z toho udělat létající kousek, tak na to je to příliš těžké a má to příliš nevhodné tvary + těžiště v nevhodném místě. Podrobněji to vysvětlovat nemá význam.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Koty
těžké náročností, nebo hmotností? Nevhodné tvary půjdou poupravit mno a těžiště lze taky dodělat. Mno a s plně naloženým letadlem plným benzinu by snad 2,2 koně mohlo pohnout Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
1stCL_Fucida
Moc vysoká hmotnost a moc malý vztlak. Navíc tyto profily nejsou vhodné pro extrémně nízké rychlosti modelů, ale pro rychlosti skutečných letadel. Vzletová hmotnost takového modelu by byla šílená a řiditelnost, pokud by vůbec byla, by nebyla valná.

Ale jak jsem naznačoval, je to tak blbá úvaha, že nemá význam ji podrobněji vyvracet Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Koty
(hádám, že kdyby se rozebíral fokouš, tak bys skákal ke stropu a vymýšlel proč jo, že? Vyděšený )
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
1stCL_Hien
Koty napsal:
(hádám, že kdyby se rozebíral fokouš, tak bys skákal ke stropu a vymýšlel proč jo, že? Vyděšený )


Plácáš nesmysly...
 
1stCL_Fucida
Kdyby se tady takhle rozebíral Fokáč, tak bych ti odpověděl úplně to samé Úsměv Fyzika je jen jedna Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
roman
Koty, toužíš-li po RC B-17, vykašli se na plastový model s elektronikou a běž do http://shop.rcbaz...ghter-337/.
 
Koty
Šklebící se Po B17... já myslel toho luxusního He111... Šklebící se ten by byl stylovější a už je v prodeji... a křídlo má profil pro nízké rychlosti...
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
GC3_Messik
Koty napsal:
... a křídlo má profil pro nízké rychlosti...


a to jsi odhalil jak smím-li se opat? Úsměv A pokud opomenu jak již zmiňoval Fuči fyziku tak konstrukční část modelu nemá opravdu šanci přežít byť jediný manévr a jediné přistání. Nevím jestli jsi viděl plastikový model ale jedná se jen o skořepinu vnějších tvarů (pevnostně na poličce ok). Reálné a Rc modely mají trošku nosných prvků. Nemluvě o super pevnosti a podajnosti lepidel Agama nedej bože sekunďáku Šklebící se
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Koty
mno něco už za sebou mám... A ten heinkel má díly křídel dost pevné na přistání. A používám revellácké leptací lepidlo - to potom drží jak sviň Úsměv. A o tom profilu- čet sem to o originále Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
1stCL_Fucida
Koty, těším se na první video, kde nám to předvedeš Úsměv Ostatně jako celou řadu svých myšlenek Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Peter Winter
Koty napsal:
mno něco už za sebou mám... A ten heinkel má díly křídel dost pevné na přistání. A používám revellácké leptací lepidlo - to potom drží jak sviň Úsměv. A o tom profilu- čet sem to o originále Šklebící se


ano tohle je úvaha kterou jsem měl v osmi letech a skončilo to za použití okna, kanagonu, sirek a migu 21 od KP ...

něco takového je zhola nemožné ...
 
Has
Koty to co tady plácáš už je vážně vrcholNaštvaný!. Zkusil jsi někdy jenom tak ze srandy švácnout plastikovým letadlem na podlahu? Letadlo se okamžitě rozletí na několik dílů, např. odletí křídla, trup se rozlomí na dvě půlky a o prasklinách které vzniknou a rozmlátí letadlo ještě víc na kusy ani nemluvně. Tak tady přestaň žvástat nesmysly, že plastikáč určený výhradně do vytríny může lítat a radši si kup něco co je pro lítání opravdu stvořené, viz. romanův odkaz.
 
606_Vocko
Jirpilot napsal:
Zkusil jsi někdy jenom tak ze srandy švácnout plastikovým letadlem na podlahu?.

Asi máme rozdílné představy o přistání. Ale jinak pánové souhlas, ten chlapec není normální.
Do toho koty, bratrům Wrightovým se taky smáli! Šklebící se
 
GC3_Messik
Jojo plastik neodolá ani nájezdu prach utírajících jednotek očisty natož provozu na letišti Šklebící se
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Koty
Ok beru. Švihnutí o zem nepřežije... Ale zkuste si švihnout se stíhačkou při přistání Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,717,296 návštěv