May 18 2024 21:33:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Saitek - nové ovladače a SST
paorel
Já myslím, že zdrojem to nebude. Pokud si pamatuju, tak lidi ze Saitek supportu na fóru pořád jen opakovali, že problém je jen s deskama s čipsetem od nVidie, ale nikdy nevysvětlili v čem je problém, ani nikomu nic kloudného (tedy kromě té USB karty) neporadili.
 
paorel
Tak se mi včera večer, právě když jsem si chtěl zas jednou zaskákat padákem na WT serveru, dal náhle do pohybu kursor myši ... Jsem už starší celkem slušný člověk mírné povahy, ale přesto jsem se neudržel a řekl jsem hodně nahlas několik nepěkných poznámek na adresu tvůrců softwaru od fy Saitek. Potom, abych si věc úplně ujasnil, jsem jsem připojovací kablík od milého X52 vytáhl z USB karty (vysvětlení viz výše) a píchnul jsem ho do USB přímo na desce. Joy a plynovka radostně zablikaly, v Control panelu všechno běhalo, ale když jsem chtěl načíst profil, naskočila hláška: FB-AEP-PF.dat (což je název profilu, který pro Ila používám) does not contain a profile for this device.The device has not been profiled. Zkusil jsem počítač ještě zrestartovat, ale nic se nezměnilo. Až po připojení do USB karty bylo zas všechno OK. Jsem už starší celkem slušný člověk ... atd. Takže ze tří problémů, se kterými jsem se jako majitel X52 setkal a o kterých se už měsíce všudemožně diskutuje, není v těch nových ovladačích vyřešen ani jeden. Mám dojem, že si u Saiteku spletli Vánoce s aprílem.
 
57MH_Zvire
Saitek, co by jsi chtěl za ty prachy? Rozumná volba za rozumné peníze, ale musíš se smířit s drobnými problémy.
 
airspace.cz
paorel
Já té koupě nelituju, ale čekal jsem, že alespoň něco opravěj Smutný
 
57MH_Zvire
No to já u Microsoftu čekám už několik let a furt nic. :sm41:
 
airspace.cz
Liptow
no mne po instalacii novych drajvrov prestalo byt funkcne zapinanie manualpitchu prostrednictvom prepinaca AUX 0 na AUX1

Saitek: :sm29:
 
Letka 13 Papa
ja sst pouzivam len kvoli emulacii laveho tlacitka musi na plynovke pre ts...a kurzor mysi padal dole aj na nf4,aj i915 doske..takze chipsetom to asi nebude...z
 
57MH_Zvire
Tak zlatíčka a je to tady!!!!
Když mám trochu nižší napětí v PC (grafika tomu dává trošku pokouřit a když připojím další tři HDD k těm dvoum co mám a k tomu ještě ten jeden je přes USB/IDE redukci...), tak se mi správně "nenačte" knipl do komplu. V ovládacích panelech je vidět a funguje, ale na plynovce se mi nenačte firmware (neobjeví se nápis Saitek) a SST odmítá komunikovat s kniplem. Pořád tvrdí, že zařízení není připraveno. Na starých ovladačích to nedělalo. :sm41:
Upravil/a 57MH_Zvire dne 02-01-2006 16:54
 
airspace.cz
CW_boZZda
Ono nevím. Pomohly v něčem někomu ty nové ovladače a SST? já nevidím žídnou změnu!
 
http://www.czechwings.com/
57MH_Zvire
Jo pomohly. Objevily se mi na PC problémy, které jsem před tím neměl. :upsetw:
 
airspace.cz
57MH_Zvire
TAk jsem se včera vrátil k původním ovladačům a SST z CD, s kterým jsem to koupil. SST už mi v konečné fázi nefungovalo vůbec. Jo a ovladače se nedali odstranit, dokud bylo nainstlované SST. :sm41:
 
airspace.cz
WT_Pedropan
Prijemne prekvapeni a doporuceni pro Saitekare.

V nedeli jsem se odhodlal a stahl nove ovladace i SST od Saiteku. Po predchozich anabazich s ponekud nevypocitatelne fungujicimi predchozimi verzemi sice s obavami, jak to dopadne, ale zaver je famozni.

Instalace bez problemu, novy SST ma uz i graficke rozhrani, takze pekne vidite, co vlastne programujete (kdysi to tak bylo take). Programovat lze i bez pripojeneho zarizeni, rozsah funkci neomezen, programovani velmi pratelske.
Doplneno o perfektne fungujici TEST, pri kterem vidite po stlaceni tlacitka jake povely SST vlastne vysila.

A jeste jedna pozitivni zprava pro Flana a ostatni drzitele starickeho, ale spolehliveho Saiteka Cyborg Force (predchudce EVO). Je to sice jedine zarizeni, ktere nema v SST grafickou podporu, ale zato lze s novymi drivery naprogramovat na jakoukoliv klavesu tlacitko SHIFT...Mrknutí

Takze Saitekari, smele do toho...Úsměv
 
http://www.wtigers.org/
Rufu
Jsem rád že dal někdo vědět když se Mk Kain neozval.Jdu to stáhnoutMrknutí

Sakra ten SST nějak nakynul ne, 220MB???
Upravil/a Rufu dne 25-08-2009 19:16
 
MK_KaiN
BP_Rufu napsal:
Jsem rád že dal někdo vědět když se Mk Kain neozval.Jdu to stáhnoutMrknutí

Sakra ten SST nějak nakynul ne, 220MB???


Jak neozval??

Na tvůj dotaz ze dne 06.08.2009 07:48

Kaine co je to za profiler, funguje i v XP?Mohl bys mi prosím zaslat svůj config?Od včerejší instalace jsem zatím moc nevylaboroval.smiley


Jsem odpověděl dne 06.08.2009 08:09 takto

Profiler je pro visty64. Ze stránek Saiteku. Si stáhni ten pro xp. smiley A config čeho? Joye?


Načež si na můj upřesňující dotaz ohledně configu tak nějak neodpověděl, tak teda nějak netuším kam a komu sem se měl ozývat. Úsměv
 
WT_Flan
WT_Pedropan napsal:
Prijemne prekvapeni a doporuceni pro Saitekare.

V nedeli jsem se odhodlal a stahl nove ovladace i SST od Saiteku. Po predchozich anabazich s ponekud nevypocitatelne fungujicimi predchozimi verzemi sice s obavami, jak to dopadne, ale zaver je famozni.

Instalace bez problemu, novy SST ma uz i graficke rozhrani, takze pekne vidite, co vlastne programujete (kdysi to tak bylo take). Programovat lze i bez pripojeneho zarizeni, rozsah funkci neomezen, programovani velmi pratelske.
Doplneno o perfektne fungujici TEST, pri kterem vidite po stlaceni tlacitka jake povely SST vlastne vysila.

A jeste jedna pozitivni zprava pro Flana a ostatni drzitele starickeho, ale spolehliveho Saiteka Cyborg Force (predchudce EVO). Je to sice jedine zarizeni, ktere nema v SST grafickou podporu, ale zato lze s novymi drivery naprogramovat na jakoukoliv klavesu tlacitko SHIFT...Mrknutí

Takze Saitekari, smele do toho...Úsměv


Uplne pozitivne vibruju ! Vrhnu se na to, dikes. Uz jsem myslel, ze svyho staryho Force nicim novym neoblazim

Edit add: A kde to vubec je ?? Šklebící se
Upravil/a WT_Flan dne 25-08-2009 20:11
 
Rufu
Tak to jsem tam asi nepostřeh .Přijmi mou omluvu.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,904,955 návštěv