May 18 2024 22:02:54
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
batoh

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Saitek - nové ovladače a SST
paorel
Na stránkách Saiteku, přesněji řečeno na Saitek fóru v sekci Saitek News - Announcements, jsou odkazy na stažení nových verzí ovladačů k X52 a spol. a programovacího softwaru. Už se někdo odvážil si to nainstalovat? Ten thread má název New beta 32-bit and 64-bit drivers and software a průvodní text začíná větou: So here we are with what we hope to be the final release of drivers and software for a while ... Úsměv

http://www.saitek...php?t=8486
 
Jp-
zkoušel ste to už někdo ja sem se starejma neměl zatim žádný problémy tak se mi dotoho moc nechce
 
310_cibule
Třeba začne pořádně fungovat i to kolečko na plynovce. Co, myslíte, je možný, že mi na ní odešla jedna poloha u kloboučku. Prostě na nic nereaguje a to mi štve.

Tak vyzkoušejte někdo ty nové ovladače. Přece nechcete, abych pak třeba musel přeinstalovávat OS, že ne?
 
paorel
Taky jsem byl zvědavej, jestli opravili "vynechávání" kolečka na přední straně plynovky u X52, a tak jsem to nakonec (těsně před odchodem na firemní předvánoční besídku Úsměv ) zkusil. Instalace proběhla bez problémů, všechno funguje, kolečko vynechává dál Smutný
 
310_cibule
A zlepšilo se teda něco?
 
Noram
tak já se obětuju a zkusím je
 
http://noram.youaremighty.com/
310_cibule
Noram se nějak dlouho neozývá. No, ono přeinstalování OS chvilku trvá...
 
Noram
no zatím to jede .myší kolečko funguje(nefunguje) pořád stejně ,ale na manuální vytažení podvozku dobré,dále už nemusím mít DZ už se to v krajních mezích netřese . Jinak zatím žádné problémy,jo a mám to na XP SP1
 
http://noram.youaremighty.com/
312_HeRa
XP Profesional SP2 ..installed successfuly Mrknutí Treba to dnes i vyzkousim.
Diky za tip :sm20:

Pokracovani jindy Úsměv
Upravil/a 312_HeRa dne 20-12-2005 21:40
 
312raf.com
paorel
Právě se vracím z besídky ... Vzhledem k tomu, že jsem přišel domů jako člověk (a ne jako sovětský člověk jako minule Úsměv ), pustil jsem si ještě na chvíli počítač, abych pokračoval v testování nových ovladačů. Zdá se, že Saiteku se podařilo odstranit jeden z problémů, který komplikoval život některým majitelům základních desek s čipsetem od nVidie, konkrétně to, že někdy docházelo k samovolnému putování kursoru myši po monitoru, které šlo zastavit jen restartem počítače, a kterému se dalo předejít jen zakázáním Saitek Magic Mouse ve Správci zařízení. Byl jsem jedním z postižených. Zatím to vypadá, že alespoň v tomhle nějaký pokrok nastal.

Off topic: hledal jsem na netu text toho smutně proslulého projevu, který začíná slovy "Právě se vracím ..." a našel jsem stránku, na které je mimo jiné odkaz na záznam jen o trochu méně slavného projevu o novém pojetí Vánoc ... http://filmovezvu...v_1952.mp3
 
57MH_Zvire
paorel napsal:
Právě se vracím z besídky ... Vzhledem k tomu, že jsem přišel domů jako člověk (a ne jako sovětský člověk jako minule Úsměv ), pustil jsem si ještě na chvíli počítač, abych pokračoval v testování nových ovladačů. Zdá se, že Saiteku se podařilo odstranit jeden z problémů, který komplikoval život některým majitelům základních desek s čipsetem od nVidie, konkrétně to, že někdy docházelo k samovolnému putování kursoru myši po monitoru, které šlo zastavit jen restartem počítače, a kterému se dalo předejít jen zakázáním Saitek Magic Mouse ve Správci zařízení. Byl jsem jedním z postižených. Zatím to vypadá, že alespoň v tomhle nějaký pokrok nastal.


NO tak to putování kurzoru nebylo výsadou jenom nVidia chipsetů. Mě to dělalo na Intelu.

Jinak další postřeh je ten, že se na myš konečně dají nastavit Bands a ne jenom Mouse Axis a Axis jak předtím. Ale to je asi tak všechno co jsem vypozoroval.
 
airspace.cz
Noram
57MH_Zvire napsal:
paorel napsal:
Zdá se, že Saiteku se podařilo odstranit jeden z problémů, který komplikoval život některým majitelům základních desek s čipsetem od nVidie, konkrétně to, že někdy docházelo k samovolnému putování kursoru myši po monitoru, které šlo zastavit jen restartem počítače, a kterému se dalo předejít jen zakázáním Saitek Magic Mouse ve Správci zařízení.


NO tak to putování kurzoru nebylo výsadou jenom nVidia chipsetů. Mě to dělalo na Intelu.


jj dělalo mi to i na Via KT600
 
http://noram.youaremighty.com/
BP_Tyrl
313_cibule napsal:
Třeba začne pořádně fungovat i to kolečko na plynovce. Co, myslíte, je možný, že mi na ní odešla jedna poloha u kloboučku. Prostě na nic nereaguje a to mi štve.

Tak vyzkoušejte někdo ty nové ovladače. Přece nechcete, abych pak třeba musel přeinstalovávat OS, že ne?


Mě také kolečko a šoupátko na plynovce zlobívalo a pak jsem se doslechl, že pomůže když se Joy nedává přímo do Usb v kompu. Ale existují karty s dodatkovými Usb a když se to žene přes Usb na této kartě, tak to jezdí v pohodě. A skutečně přepíchl jsem joy do usb na kartě a přestaly mi vypadávat klapky.
 
BP_Tyrl
Doufám, že se nejedná o proslavené ovladače 4_3_3_2053. Jejichž používání vedlo ke zhroucení kompu.:sm13:
 
paorel
BP_Tyrl napsal:

Mě také kolečko a šoupátko na plynovce zlobívalo a pak jsem se doslechl, že pomůže když se Joy nedává přímo do Usb v kompu. Ale existují karty s dodatkovými Usb a když se to žene přes Usb na této kartě, tak to jezdí v pohodě. A skutečně přepíchl jsem joy do usb na kartě a přestaly mi vypadávat klapky.


Já to mám taky připojené přes USB kartu, ale pro změnu z toho důvodu, že při připojení do USB přímo na základní desce mi občas přestal komlet fungovat joystick (funkce na páce šly dál) a bylo potřeba na moment rozpojit propojovací kablík, aby se to zas chytlo. Což je taky závada, která se dost probírala na oficiálním Saitek fóru. Připojení přes USB kartu tenhle problém odstranilo, ale na funkci kolečka u mě nemělo žádný vliv.

SST se teď hlásí jako verze 4.3.3.2059.
Upravil/a paorel dne 02-01-2006 18:17
 
BP_Tyrl
Prostě to celé zavání černou magií neřku-li přímo alchymií. :sm27:
 
313_Paegas
BP_Tyrl napsal:
Doufám, že se nejedná o proslavené ovladače 4_3_3_2053. Jejichž používání vedlo ke zhroucení kompu.:sm13:


:bigeek: co, hned jak příjdu domů hodím oko, co jsem vlastně od výrobce dostal za ovladače:sm19:
 
312_HeRa
BP_Tyrl napsal:
Prostě to celé zavání černou magií neřku-li přímo alchymií. :sm27:

A nebo slabym zdrojem ?
Nekamenovat...jen napad
Ja takovy problem nemam Úsměv
 
312raf.com
310_cibule
Hele, Legrace, tobě to kolečko vzádu funguje normálně? Většině z nás to zabírá, jen když se tomu chce. Jeden zoubek - hups, dva zoubky nic, třetí čtvrtý zoubek - hups, hups. Pak dlouho nic...
 
Rigor Mortis
LEGRA_HeRa napsal:
BP_Tyrl napsal:
Prostě to celé zavání černou magií neřku-li přímo alchymií. :sm27:

A nebo slabym zdrojem ?
Nekamenovat...jen napad
Ja takovy problem nemam Úsměv

Mě se stává to samé a mám 400W zdroj - snad to není ještě pořád málo! Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,905,029 návštěv