May 17 2024 13:22:40
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
Tyler Durden

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Speciálí mise - jak dál II
1stCL_Fucida
Hoper napsal:
já bych ty Fíny i zkousnul, ideálně rok ?44?, kdy se postavili skopčákům Úsměv


Nebyla tehdy součástí mírové smlouvy klauzule, že se Finsko nezapojí do boje proti svému bývalému spojenci? Něco takového Lukkanen myslím zmiňoval..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
jirik
1stCL_Fucida napsal:
Nebyla tehdy součástí mírové smlouvy klauzule, že se Finsko nezapojí do boje proti svému bývalému spojenci? Něco takového Lukkanen myslím zmiňoval..


Co říká Wikipedie: http://cs.wikiped...v%C3%A1lka
 
1stCL_Fucida
vida vida, díky za info
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Lynx23
A co takhle Norsko (fjordy a boje o těžkou vodu a útoky spojenců na transporty plující na jih)
 
Tajpan
Norsko bolo, myslím že dokonca tri krát.
 
1stCL_Fucida
Já myslím, že bylo jednou Úsměv Podnikl jsem tam dosud svůj nejdelší klouzavý let na Fw 190 ve své kariéře Úsměv Úspěšný - měl přes 80 km Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Jiricek
1stCL_Fucida napsal:
Já myslím, že bylo jednou :) Podnikl jsem tam dosud svůj nejdelší klouzavý let na Fw 190 ve své kariéře :) Úspěšný - měl přes 80 km :)

Pěkné. Na kolik stoupáků? :)
 
1stCL_Fucida
Ani ťuk Úsměv Na variu pořád -7 m/s Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hoper
to jsi zas lítal v osmi, že ? :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Schmouddle
Já chci Finsko!
Kolmannen Valtakunnan avulla potkimme bolsevikkejä perseeseen, kunnes pääsemme Vladivostokiin

Šklebící seŠklebící seŠklebící se


[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Hoper
aby nekopl někdo tebe ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_Fucida
Hoper napsal:
to jsi zas lítal v osmi, že ? Úsměv


No, když jsem zjistil, že mi během pár minut vyteče veškeré palivo (ten blbej 190kovej bug při zasažení nádrže a motoru zároveň), tak jsem až do těch osmi nastoupal Úsměv Trochu trapný bylo, že jsem byl nakonec při přistání dlouhej Úsměv Vtipný je, že z tý akce si krom tohohle klouzavýho letu deska už nevybavím prakticky nic Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
AH_Watson
Jednu krátkou akci Těžká voda si pamatuju taky. Letělo se s WindModem, abychom odstartovali z malé letadlovky. Pak jsme hledali lodě mezi ostrůvky, Fučida coby střelec ve Bf-110 hledal nás. Permon našel lodě, potopili jsme je a pak odhadovali, kam odpluly naše letadlovky. Pěkné to bylo Mrknutí

Edit: překlep
Upravil/a AH_Watson dne 17-11-2010 13:18
 
Tajpan
jj, a nebol ešte nejaký "Sink Tirpitz" ? alebo to bola nejaká súkromná velká coopka. Zamračený
 
1stCL_Fucida
jo vidíš, letěly se dvě akce nad Norskem Úsměv Jednu jsem měl v tom Fw 190 A-5 a druhou s pilotem Herr Bumíčkem jako střelec na 110ce Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Tajpan
1stCL_Fucida napsal:
Hoper napsal:
to jsi zas lítal v osmi, že ? Úsměv


No, když jsem zjistil, že mi během pár minut vyteče veškeré palivo (ten blbej 190kovej bug při zasažení nádrže a motoru zároveň), tak jsem až do těch osmi nastoupal Úsměv Trochu trapný bylo, že jsem byl nakonec při přistání dlouhej Úsměv Vtipný je, že z tý akce si krom tohohle klouzavýho letu deska už nevybavím prakticky nic Úsměv

nooo , to si ma teraz stráááášne urazil. Šklebící se Šklebící se Šklebící se
 
clone9cz
Pánové piloti, ZASE SE V TOM PLÁCÁTE. Přečtěte si první post a zjístítě (včetně odkazovaných diskusí), že se Čutora vůbec neptal na to jakou speciálku chcete příště.

Takže navrhuji následující, lidem okolo speciálek vytořímě speciální uzavřenou skupinu, kde budou moci veřejně diskutovat a vy si tu budete moct tlachat dál pitomosti, když vást to baví.

Speciálky jsou vesměs vydařené akce, pokud se jim někdo věnuje. Jenomže mají jediný zásadní problém, skoro vždycky se příde na to, že se organizátoři nepoučili z předchozích akcí. Vždycky vyplave na povrch něco, o čem se v minulosti tušilo, že by mohl být problém. Tohle vlákno mělo zřejmě řešit právě to a né na jakém písečku si budete hrát.

Stejné je to jako s tou anketou, kdy se ptám na jednu věc, kterou ještě rozšiřuji, tak mě vůbec nezajímá, jak se Lekk nebo Fuči naobědval.
Anketa je naprosto v pořádku a komu se speciálka nelíbila, ať si příště trhne nohou, mě to nezajímá a nehodlám to tu dál propagovat ani hlasováním (po tom co se odehrálo ve fóru), proto ta tatranka. Protože bude 350 lidí zvědavejch, tak prostě klikne někam jen proto, aby se zobrazily výsledky. Lekku, nemůžu tam dát možnost "venku prší", ozval by ses, že třeba sněží.
 
http://www.wwii-illusion.net
Tajpan
Clone: zase "plácaš" a už ani na Slovensku ti nerozumejú. Šklebící se

1. Cutora napisal : "jak dál II"
tie cesty ako by sa mali/mohli špeciálky vyvíjat sú rôzne.
okrem pravidiel špeciálky, na začiatku každej špeciálky má byt to najdôležitejšie. Téma, príbeh, dej samotnej špeciálky.
Špeciálka s malým emotívnym dejom (cielom danej operácie) resp, nie velmi lákavým planesetom ťažko zoženie to najpotrebnejšie na každú špeciálku: ludí/pilotom.
Takže naše vyjadrenia "čo by sme chceli" sú istým vodítkom pre dalšiu tvorbu špeciálok.

2. uzavreté vlákno pre tvorcov špeciálok: to už malo byt dávno. good idea.

3. Naopak tvorcovia špeciálok sa učia, majú skôr iný proglém. musia držať krok s neustále sa vyvíjaným simulátorom IL2-a jeho možnostami. napr. Dnes by sa ťažko akceptoval "Velký týžden" s B25 ala 2005.

4.Anketa. Tvoj postoj je neakceptovatelný!!!! si admin SVK fora, kde sú zaregistrovaní piloti z rôznych krajín a národností a rôznych letiek i piloti na volnej nohe. Takéto možnosti v ankete patria na forum jednotlivých letiek alebo súkromných blogov!!!
dodatok: sprav klasické možnosi:
lubi, nelubi, priemerné, neletel som, atd. Mrknutí

5. ad: "trhni si nohov" , Clone , dobrá rada odo mna.
viz PM.
Tajpan
Upravil/a Tajpan dne 17-11-2010 15:21
 
clone9cz
Add 1 Máme tu přes 1700 registrovaných (500+ aktivních), to je dost na to, aby tu bylo vlastní vlákno o budoucím tématu speciálky. Toť můj názor na první příspěvek, né názor admina. Admin přichází až posléze, když to tu zazdíváte obecnou diskusí nad obecnými věcmi. Tohle vlákno by se totiž mohlo podle obsahu jmenovat "obecná diskuse o speciálkách", ale nejmenuje se tak.

Add 1 Vlákna o planesetu jsou jak známo nekonečná, proč by se tedy mělo nekonečně diskutovat právě zde, a tím odvádět pozornost od tématu. Tématu důležitějsího než obyčejný planeset, který stejně dopadne, tak jak to tvůrce (nebo trurci) navrhne sám.

Add 2 Nikdo ho nechtěl.

Add 3 To někteří ví, ale jiní na to zapomínají.

Add 4 Jakou možnost tam tedy mám dát, když tu jeden šije do druhého, nechal jsem tam tedy jen tu pozitivní, konec. Druhou variantu musím vyplnit, nabízí se 2 možnosti.

Add 5 Jsi opravdu tak ukřivděný, že si nedostal příležitost se v anketě vyjádřit možností NE, SPECIÁLKA SE MI NELÍBILA. Takže jště jednou, všimni se zejména té části jak zmiňuji: "po tom co se odehrálo na fóru".
clone9cz napsal:
Anketa je naprosto v pořádku a komu se speciálka nelíbila, ať si příště trhne nohou, mě to nezajímá a nehodlám to tu dál propagovat ani hlasováním (po tom co se odehrálo ve fóru), proto ta tatranka.

A tady je důvod proč jsem se nezúžastnil,
clone9cz napsal:
Neúčastnil jsem se tedy jen proto, že jsem věděl, jaké diskuse se vedou na palbě očekávaje to, že budu zneužit jako důkaz něčeho. Možná tedy příště, až nebudou ty diskuse před speciálkou tak děsivý, až budete ochotní přijmout: "je x-tý den bojů, bojuje se támhle a tady", jedno jaké to má důvody. Zasadit to do nějakého vlastního politického nebo badatelského scénáře je pak zneužítí nás všech virtuálních pilotů, kteří jsme rukojmí velmi omezeného samotného simulátoru.

rozpitvávám to nějak, ne. Prostě se mi to nelíbilo a jako ztotožněný se svým názorem jsem se neúčastnil, neměl potřebu hlasovat NE, a když by mi někdo napsal, že si mám trhnout nohou, no tak je to pravda, když mi to vadí, příště si udělám speciálku sám, alespoň se dozvím, jak je to snadné !
 
http://www.wwii-illusion.net
alfik
Clone, k čemu to přidáváš? Add je zkratka pro přídavek, např. napíšeš-li: Ad 1 add je to kravina, znamená to - K číslu jedna přidávám že "je to kravina".
Mch ad ta tvoje anketa - máš kravsky napsanou otázku a volské možnosti, dle mého soudu. Add: To nevokecáš Mrknutí
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,893,587 návštěv