May 17 2024 09:15:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 1
1stCL_Fucida

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Speciálí mise - jak dál II
1stCL_valhera
falkone, obnovime nasi starou dobrou hru? Úsměv Ja ti budu psat, jestli na tom delas a ty mne, ze na to nemas cas? Šklebící se
 
Hoper
falkone, myslel jsem, že ti helfli ti kluci ze školy ?

co takhle zaangažovat tydle pány ? :)))
http://zpravy.idn...domaci_brm
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_Werner
Možná mě budete mít za masochistu, ale po tom, kdy jsem si přečet E.Petera jsem si vždycky chtěl zkusit let ve formaci gigantů pár metrů nad Středozemním mořem. Cool
 
Merten
Werner napsal:
Možná mě budete mít za masochistu, ale po tom, kdy jsem si přečet E.Petera jsem si vždycky chtěl zkusit let ve formaci gigantů pár metrů nad Středozemním mořem. Cool
Giganti už tady byly a ne moc dávno Úsměv.

K těm tématům na speciálky napadlo tvůrce speciálek spáchat něco jako anketu?Dát několik možností a at si lidi odhlasují o co by stáli Úsměv.Co?Teda má to jednu vadu to uznávám že když bude chtít Fučida Afriku 42 asi nerad bude dělat Španělsko Šklebící se.
 
1stCL_Fucida
Tak nějak. Pro mě osobně je více přínosný seznam témat, resp. nápadů, ze kterých lze vycházet. Ale výsledkům ankety bych se spíše nepodřizoval.

Ale musím přiznat, že jedno téma mi v hlavě poslední dny pořádně šrotuje. A není to žádné z těch navrhovaných Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
BenKenobi
To je jasné. Í šestnáctky a jeden Lerche proti Aviím, Swordfishům a jedné A-20 Boston. A celýmu tomu cirkusu vypnout realistickou střelbu, letový model a omezenou munici. Star wars speciálka je na světě...
 
Kurres
A co takhle bitva o Maltu? Rok 1941 az 1942? Moznost situace, kdy se teprve bitva rozbihala, tudiz na jedne strane taliani a na druhe spojenci nebo situaci, kdy se do bitvy zapojili Nemci. Mapu bysme meli a velkou. Nebyl by problem s urcenim useku bojiste, kde by probihaly operace, hlavne teda samotny ostrov a pak more, kde jsou spojenecke konvoje. S letadly by problem taky nebyl. A ten kus Afriky by se tam taky nasel snad.CoolMrknutí
 
1stCL_Jiricek
Kurres, a máš už všechny domácí úlohy? :D
 
Kurres
Behem akce sem prokazal, ze neni nutne abych je vsecky delal. VyděšenýŠklebící se
 
1stCL_Wolke
Pánové, začínám pomalu pracovat na další akci. Nebude to za 14 dní, ani za měsíc, ani za dva, ale pokud se to podaří, bude to něco, co tu ještě nebylo (vím, po Palbě mi asi nevěříte Šklebící se). Prozradím jen, že se tentokráte přesuneme do kraje širokých stepí a pěkně tuhých zim. Úsměv
 
606_Temp
Já myslím, že na tématu speciálky se až tak dohadovat nemusíme. Skoro každý má nějaké téma, které by rád zkusil, ale ne každý tomu věnuje čas a zprovozní to. Takže pokud chcete aby se letěla ta vaše speciálka, tak ji udělejte sami!!! Piloti si speciálky vesměs vždy rádi zaletí (ať už z jakéhokoliv důvodu).
Mohla by se letět Francie, Dunkirk, BOB, Dieppe, Schweinfurkt/Regensburg, Normandie, Falaise, Market Garden, Wacht am Rheine, Bodenplatte, překročení Rýna spojenci na západě, Great jet masacree, nebo i Kursk, Citadelu, Stalingrad.... desítky/stovky akcí, které jsou zajímavé. Stačí zjistit zda by o ně byl zájem, sehnat server, udělat mapy, sehnat "velení, vyjednat detaily a domluvit termín.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Lekk
Kdo vytvořil to stupidní hlasování s tatrankou? Jakou to má vypovídací hodnotu "bylo o vás postaráno?" To jako jestli jsem dostával burty s cibulí až pod nos a kafe mi lítalo až do klína? Změnte myšlení.Mrknutí
 
3BAP_Rohlos
Lekku, jestli to vytvořil cloňák, tak se nedivím, že tomu nerozumím a myslím, že mě to dojde v průběhu příštího měsíce.
 
1stCL_Fucida
Vidím to stejně jako Rohlos Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
falkon
1stCL_valhera napsal:
falkone, obnovime nasi starou dobrou hru? Úsměv Ja ti budu psat, jestli na tom delas a ty mne, ze na to nemas cas? Šklebící se

Budme k sebe uprimny - minule si to dlho nevydrzal... Mrknutí
Takze tentokrat to trochu pozmenime - ty sa naucis programovat, ja ti budem pisat, co mas spravit a ty mi budes odpovedat, ako to vsetko mas strasne rychlo hotove a funkcne, ok?! Mrknutí
 
falkon
Kurres napsal:
Behem akce sem prokazal, ze neni nutne abych je vsecky delal. VyděšenýŠklebící se

Myslis napr. tym, ako si sa rozmaznul o drahu pri pristani? Mrknutí
 
clone9cz
Berte to nějak nevážně, že je to video z jiné hry, ale nebyl při té první speciálce námětem simulátor Warbids, kde se jistě organizovaně a cílevědomě lítat muselo, narozdíl od v té době běžného poletování sem a tam, případně bušení do čtverců tořených coop misemi ?

Tím chci tedy říct, že vůbec nejde o to za jakých podmínek a s čím se letí, ale že se letí vesměs navigační lety, tak jak se to ve Warbirds dělalo (z mých zkušeností na FreeHostu, méně už v originálních Warbirds).

Nějaké procentuelní zničení cíle v ILovi, koho to zajímá, když může vyřadit radar, vysílačky, palivo, runway, ba dokonce to dostane rozkazem jen proto, že zničení radaru vypne radar, zničení vysílačky zamezí dalšímu vysílání, zničení palivových nádrží omezí možnost plného dotankování atd.

YouTube Video



 
http://www.wwii-illusion.net
Kurres
falkon napsal:
Kurres napsal:
Behem akce sem prokazal, ze neni nutne abych je vsecky delal. VyděšenýŠklebící se

Myslis napr. tym, ako si sa rozmaznul o drahu pri pristani? Mrknutí

To bylo diky tem lagum.Šklebící se A navic se mohu vymluvit na to, ze to byl nas posledni let a ze sem to udelal naschval.Cool
 
czs_scharck
clone9cz napsal:
.....


Zabili Cloneho ...... parchanti .... několikrát za 15 minut .... furt nebožtík. Šklebící se
Upravil/a czs_scharck dne 15-11-2010 21:22
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
GC3_Messik
1stCL_Wolke napsal:
Pánové, začínám pomalu pracovat na další akci. Nebude to za 14 dní, ani za měsíc, ani za dva, ale pokud se to podaří, bude to něco, co tu ještě nebylo (vím, po Palbě mi asi nevěříte Šklebící se). Prozradím jen, že se tentokráte přesuneme do kraje širokých stepí a pěkně tuhých zim. Úsměv


super konečně někoho napadlo Rusko a první den BarbarosyVyděšenýMrknutí
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,861 návštěv