May 02 2024 09:18:46
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
IL2 1946 po startu nereaguje kurzor
olda
Po spuštění mi často přestane reagovat na myš i klávesnici, takže normálně nelze pokračovat. Pomůže jen CTRL-ALT-Del, Aplikace-Přepnout, ALT-Tab, Přepnout. Pak myš opět funguje a je možno pokračovat.
U novějšího počítače již bez této finty hru nespustím a aby finta fungovala, musím předem ještě nastavit rozlišení displeje na nižší hodnotu.
Zajímalo by mně, zda má někdo stejný problém a je-li možno tomu odpomoci.
Upravil/a clone9cz dne 23-10-2010 14:54
 
606_Temp
Jo, tohle dělá bohužel běžně. Ale Alt+Tab by to měl řešit během okamžiku.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
lochness
pokud vim, tohle je celkem bezna zalezitost. tusim to snad ani nikdo nezkousi vyresit a vsichni to "svindlujou" stejnym zpusobem, jako ty. az na ty zmeny rozliseni asi.

dela to tusim od instalace ultrapacku. me osobne staci stisknout tlacitko Win, pripadne kurzorem najit na dolni liste aplikaci sturma a kliknout na ni (mys ve win funguje, ale je videt jen na liste dole). tim se jakoby dostanu do sturma, ktery porad nereaguje na kurzor, ale funguje klasicky alt+tab. pri pristim navratu uz jde vse normalne.

zkousel jsem hledat, jestli jde spoustet aplikaci ve win jako "vzdy nahore", stejne jako se spousti napriklad Taskmanager, ale nez jsem to nasel, prestalo me to bavit, protoze krom male otravnosti to nezpusobuje zadnej extra problem.
Upravil/a lochness dne 22-10-2010 17:42
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
BP_Tyrl
Celý problém je většinou způsoben, když při dlouhém čekání ne naběhnutí šturma dojde ke šťouchnutí do myši a posunu kurzoru. Pokud dvojklikneš na ikonu šturma pak hned dáš prstíky od stolu, šturm naběhne normálně. V opačném případě stačí schodit šturma tlačítkem Win.
 
CSL1_Laugo
BP_Tyrl napsal:
Celý problém je většinou způsoben, když při dlouhém čekání ne naběhnutí šturma dojde ke šťouchnutí do myši a posunu kurzoru. Pokud dvojklikneš na ikonu šturma pak hned dáš prstíky od stolu, šturm naběhne normálně. V opačném případě stačí schodit šturma tlačítkem Win.

Ano, presne tak - používam to snád odvtedy čo som tam nasolil modyMrknutí

NEW PROBLEM - po zapnutí modu zuti 1.13 a prihlášení na server kde je požadovaní si nemožem vlézt do Bf 109 žádnej verzie, ale do Bf 110,
Ju, He a pod. mi to ide uplne bez problému.
Ked vlezem do 109 vyhodí mi to trávnátú plochu, alebo len obzor a najhoršie na tom je že to nereaguje na REFLY, ESC, proste sa to brutálne zasekne, tak musím cez správce zhodit celého sturmasaVyděšený
Podotíkam, že mi fachalo na 100% aj CSvsGermany0930 a žiadnu zmenu ani doinštalaciu som neprevádzal!
Čo s tým je....?
 
TozziFan
No podle popisu co uvádíš, to vypadá jako kdyby jsi si vymazal kokpity od 109. Aspoň toto se mi stalo, když jsem vlezl s čistou 4.09m na BP a vzal si modovaný letadlo. Jediná možnost je komplet vymazat složku jsgmemods a dát UPUpdate/restore a pak doinstalovat CSvsGermanyMrknutí
 
CSL1_Laugo
Tak to ešte upresním:
zuti 1.13+CSvsGermany=všetko fachá ako má
zuti 1.13 = chýba asi..,?
cocpit Bf 109 Cezar, Dora, EmilNaštvaný Fridrich a dalej tam už je.
Ako som to mohol vymazat..,? Nerobí to ten CSvsGer...? Ked ho tam dám tak to ide bez závadMrknutí
 
TozziFan
No to je ten problém, když si člověk nepamatuje co jak přepínal (jsi můj člověk Šklebící se ). Prostě jsi udělej ten Update/restore a máš pokoj Mrknutí.
 
clone9cz
Neřešte mi tu dva problémy v jednom flákně, to se pak nedá přesunout do FAQ, takový bordel.
 
http://www.wwii-illusion.net
olda
Díky za odpovědi, velmi mě potěšilo, že Vám to dělá taky. Také mi pomáhalo nešťouchnout do myši. U novějšího HW mi to ale normálně nikdy nenaběhlo.
 
Lekk
Laugo_13 napsal:
Tak to ešte upresním:
zuti 1.13+CSvsGermany=všetko fachá ako má
zuti 1.13 = chýba asi..,?
cocpit Bf 109 Cezar, Dora, EmilNaštvaný Fridrich a dalej tam už je.
Ako som to mohol vymazat..,? Nerobí to ten CSvsGer...? Ked ho tam dám tak to ide bez závadMrknutí


nový mod je nazván Palba1938 - sosni si ho na začátku vlákna - pokud ani pak ti to nepujde, tak teprve kříč.
Mrknutí
 
CSL1_Laugo
Lekk-u díík za radu, ale v čase kedy som písal ten dotaz už bol nový mod Palba1938 k dispozicii, samozrejme že som to probnul a fachčilo to!
No ale ked som dal len zuti 1.13 tak tam tie spomínané Befka neboliSmutný
No nekričím, skušal som to asi 8x Update/restore no nezabralo.
Tak že som to preinštaloval komplet a dal tam už len ten Palba1938
bez CSvsGermany - SPOKOJNOSTMrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,773 návštěv