May 02 2024 04:29:43
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of flight - diskuse
 Vytisknout diskuzi
KDE KOUPIT ROF? (Levný CD KEY)
WT_Schmouddle
Už to není k dispozici..Mrknutí
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
313_Vity
Dotaz - rozjel někdo ROF na nv8600gt případně na starší? jak to jelo?
 
313_Vity
Dotaz - rozjel někdo ROF na nv8600gt případně na starší? jak to jelo?
 
Hokus
313_Vity napsal:
Dotaz - rozjel někdo ROF na nv8600gt případně na starší? jak to jelo?


Ja to rozjel na 8600 GTS.Vcelku to šlo.Ale stahni si demo a uvidis.
To plati pro tvuj prvni i druhy dotaz.Úsměv
Upravil/a Hokus dne 16-11-2010 18:38
 
CSL1_Vonty
7600GT fps asi 5-10 na nejvorezanejsi detaily
 
http://www.czletka.zde.cz/
krysto6
tak kolik ted zhruba stoji??? a jak se postupuje stahnu demo zaplatim si CDkey ten zadam, hra se mi dostahuje a finýto muzu hrat???Úsměv
 
Lala
http://riseofflig...moupgrades

trochu se snaž...
 
606_Smis
Keď už mám obyč. RoF stiahnuty a spravený účet , a chcem si teraz aktivovať ICE tak stačí demo to ICE ? mam tam aj volake era aby sa mi nezmazali ale skorej ci nebudem muset este stahovat volaco ine
 
Lala
Stačí, aktivuje se ti plná hra a přibudou ti ke stávajícím letadlům ještě tyto co píšou :

SPAD XIII, Fokker D.VII, Nieuport N.28, Albatros D.Va, Fokker DR. 1, Pfalz D.IIIa, S.E.5a, Sopwith Camel and Nieuport 17
 
313_Paegas
Jak získat RoF?

Popsal jsem to tady

nebo tady

 
606_Smis
Lala napsal:
Stačí, aktivuje se ti plná hra a přibudou ti ke stávajícím letadlům ještě tyto co píšou :

SPAD XIII, Fokker D.VII, Nieuport N.28, Albatros D.Va, Fokker DR. 1, Pfalz D.IIIa, S.E.5a, Sopwith Camel and Nieuport 17


ale ja uz mam rof plnu verziu ale mam len tu staru a chcem nanu nahodit ICE , a hentie era , mam setky okrem Pfalzu a Neuportu 17
 
Lala
Pokud už máš aktivovánu plnou verzi hry tak se ti samozřejmě stáhli i patche, takže koupením ICE nic nezjískáš, je to vlastně bonusová verze klasické ROF, jen s více letadly pro ty co mají jen demo.
 
313_Paegas
606_Smis napsal:
Lala napsal:
Stačí, aktivuje se ti plná hra a přibudou ti ke stávajícím letadlům ještě tyto co píšou :

SPAD XIII, Fokker D.VII, Nieuport N.28, Albatros D.Va, Fokker DR. 1, Pfalz D.IIIa, S.E.5a, Sopwith Camel and Nieuport 17


ale ja uz mam rof plnu verziu ale mam len tu staru a chcem nanu nahodit ICE , a hentie era , mam setky okrem Pfalzu a Neuportu 17



Pokud máš zakoupenou jakoukoliv verzi, máš plnou hru. Rozdíl je jen v letadlech, které můžeš používat (ty jsou "zamknuté"Mrknutí a ty si buď dokoupíš po jednom nebo v balících, záleží na tobě čemu dáš přednost. Balíky jsou levnější, ale pokud už máš z nějakého balíku nějaká letadla, vyjde lépe dokoupit jen samotné letadlo co ti chybí.
Pokud máš demo, jsi na tom pododbně akorát s tím rozdílem, že si nejdříve kupuješ nekonečně dlouhou platnost. A opět si vybíráš z možných balíků, ale tentokrát tady

Takže pozor neplést si upgrate dema a nákup letadel do hry.
Mrknutí
 
j4ck41
Smisi anebo mas s tim nakupem letadel jeste jednu moznost a to pockat do nejaky pripadny promo akce jako byla ted k vyroci kdy se jedno letadlo prodavalo za $2,99 a letadla jaky zase az tak moc litat nechces, ale chtel bys je mit si koupit touhle cestou
 
606_Smis
Ten nakup lietadiel atd , to vsetko chapem ja som si len myslel ze ten ICE je rozsireny o volaco , to ze ktomu je viac lietadiel to som vedel , a teraz ked ma vyst ten novy mod kampane tak by mi to malo v pohede ist
 
JPS
Ahoj všem. Mohl by tu někdo vypsat jaká letadla jsou v tý základní verzi co se prodává u nás v kameným krámě ?
Plánujem to s kamarádem pořídit, a zajímalo by mně co to obnáší.
Díky JPS
 
1stCL_PETRAS
- FOKKER D.VII
- ALBATROS D.VA
- PFALZ D. IIIa
- FOKKER Dr. 1
- SPAD XIII
- NIEUPORT 28
- SE.5a
- SOPWITCH CAMEL
- NIEUPORT N17

V bedně s : Rise Of Flight: Iron Cross Edition
1290,- na HighintheSky : http://www.highin...tion-p872/
 
jirik
1stCL_PETRAS napsal:
- FOKKER D.VII
- ALBATROS D.VA
- PFALZ D. IIIa
- FOKKER Dr. 1
- SPAD XIII
- NIEUPORT 28
- SE.5a
- SOPWITCH CAMEL
- NIEUPORT N17

V bedně s : Rise Of Flight: Iron Cross Edition
1290,- na HighintheSky : http://www.highin...tion-p872/


Taky mám ICE krabicovou verzi z tohoto obchodu, ale místo Nieuporta 17 mám Albatros D.II a D.II late. Úsměv
 
1stCL_Novotny
Je to pouze tím odkud to zrovna dotáhne k němu na krám. Každej prodejce měl jiné bonusové letadlo. Mrknutí
 
JPS
1stCL_PETRAS napsal:
- FOKKER D.VII
- ALBATROS D.VA
- PFALZ D. IIIa
- FOKKER Dr. 1
- SPAD XIII
- NIEUPORT 28
- SE.5a
- SOPWITCH CAMEL
- NIEUPORT N17

V bedně s : Rise Of Flight: Iron Cross Edition
1290,- na HighintheSky : http://www.highin...tion-p872/


Díky moc.
Objednáno Šklebící se Tak se třeba někde potkáme Šklebící se
-JPS-
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,799,423 návštěv