May 17 2024 09:05:19
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » Rise of flight - diskuse
 Vytisknout diskuzi
KDE KOUPIT ROF? (Levný CD KEY)
drobek85
Takže jsem si to tady pročítal a zajímalo by mě jestli máte momentálně nějaký tip kde by se dal sehnat ROF s co nej počtem letadel za co nej cenu. Našel jsem nejlevněji za 1200 (ICE).Smutný
 
Tandler
A proč to nezkusit rovnou na ofic. stránkách? Tam je ICE za 35 dolarů. Když budeš počítat dolar momentálně docela nevýhodně za 20 korun, tak je to pořád 700. To je ale sakra levnější než 1200. Nehledě na to, že nedávno byla zase sleva 50%. To by Tě pak vyšlo ICE naskládany ručně za nějakejch 27 dolarů. Něco málo přes pět stovek.
 
drobek85
A myslíte že se dá před vánocema čekat něaká akce?
Žebych zatim počkal.
 
1stCL_Novotny
Nic za to nedáš chvilku počkat. Max si prostě cucni demo a kup si nějaké letadlo které není obsahem Ice edice. Můžeš tak poletovat a po dokouopení Ice dodáš klíč pro odemknutí letadel které to obsahuje. A tím také povíšíš na plnou verzi hry.
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 05-12-2011 08:32
 
drobek85
Tak demo už mám. Musel jsem zkusit jestli to vůbec rozumě rozjedu. Ale právě si říkám že zkusím počkat, ovšem děsí mě kurz koruny.
 
Tandler
ICE Tě při slevě myslím nespasí. Mám pocit, že ten stojí porád stejně.
 
WT_Horrido
Navíc koruna posiluje Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
alfik
Na druhou stranu, bude ještě posilovat. Po pádu eura dosti vydatně Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Tandler
Já mluvím ovšem o číslech v dolarech. Jiank řečeno. Jestli ICe stojí 35, stojíí tak i po slevě na jednotlivé stroje. Aspoň si to tak myslím. A jestliže u nákupu ICE vyjde sleva na stroj jejich zmiňovaných 36 procent, tak je pak bezpředmětny ho kupovat. Kurz měn s tímto nemá nic společnyho. Dokonce si myslím, že při ochotě nakoupit všechny letadla najednou je výhodnější je prostě všechny naklikat jednotlivě, než kupovat ICE upgrade a pak si je dokupovat.
 
1stCL_Novotny
Tandler napsal:
ICE Tě při slevě myslím nespasí. Mám pocit, že ten stojí porád stejně.


Při posledním výprodeji bylo za 19,99$.Úsměv
 
Tandler
Pak by to snad mělo smysl. Ale když jsem kupoval na konci září nebo kdy byla předchozí sleva, tak mi to vyšlo levněji koupit bez ICE.
 
drobek85
Našel jsem tohle. http://www.fspilotshop.com/product_info.php?products_id=2740&sid=d6f7086ea60d62559b6f36f13be2705b
Co tomu říkáte?
Taky jsem tady četl že se někde dají koupit stroje v balicích že to výjde levněji, než po jednom, jak je to myšleno? Na stránkách ROF jsem našel jen samostatná letadla a sleva je tam množstevní.
Jo a taky by mě zajímalo jak je to s tou možností koupit letadlo jako dárek?
Upravil/a drobek85 dne 05-12-2011 23:45
 
1stCL_Novotny
Tak to je přesně ono. Je to klasická ICE edice. Pokud máte někdo zájem je tu možnost!

Ještě sem dám ten odkaz klikatelnej.

http://www.fspilo...f13be2705b
 
drobek85
Teď jsem zjistil že z mé karty to nejde zaplatitSmutný
 
Tandler
1stCL Novotny napsal:
Tak to je přesně ono. Je to klasická ICE edice. Pokud máte někdo zájem je tu možnost!

Ještě sem dám ten odkaz klikatelnej.

http://www.fspilo...f13be2705b


Podle standardní sazby a slevy by Tě toto v jednotlivých letadlech stálo 34,29$. Takže je to výhodný za 20$. A to výrazně. Při výprodeji by Tě to stálo těsně pod 18$. Takže není moc co řešit.
 
Tandler
drobek85 napsal:
Teď jsem zjistil že z mé karty to nejde zaplatitSmutný


Odblokuj si i-net platby. U GE money to jde na jejich stránkách jestli máš zřízenej E-banking. A jestli nechceš pořád někomu po netu posílat číslo svojí karty zřiď si Pay pal.
 
1stCL_Novotny
Tak tak, odblokovat (asi pět min v bance na přepážce) a hlavně si dej limit na třeba 2000 ať nemáš problém s tím že pak při koupi něčeho dražšího tě to nepustí. A PayPal je moc gut. Před potvrzením nákupu ti to krásně přepočte na aktuální cenu v Kč a teprve pak se můžeš rozhodnout k zaplacení či ne.Mrknutí

https://www.paypa...
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 06-12-2011 11:23
 
drobek85
Zejtra mě to zaktivují. Tak si to hned koupím, super ježíšek. A od manželky si nechám koupit nějaký letadýlka.Mrknutí

Jen by mě zajímalo jestli se dají někde sehnat levněji, ale to si možná moc vymýšlím.
Upravil/a drobek85 dne 07-12-2011 00:29
 
LEON
Levněji je seženeš, když je koupíš v balíčku - BUNDLE. Nebo když si počkáš, až budou ve slevě.
 
https://www.rcfree.eu
Thomsen
Naštěstí klasický Bundle zrušili a teď je výběr jen na uživateli.
2 - 4 aircrafts — 20%
5 - 7 aircrafts — 25%
8 - 13 aircrafts — 35%
14 - 18 aircrafts — 40%
19 and more — 45%
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,792 návštěv