May 21 2024 01:37:51
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Combat Flight Simulator 3 - problem s kampani
WL
Zdravim,

Vim, ze tohle neni nejlepsi zpusob, jak se zde uvest, lec potreboval bych radu od tech, kteri meli s timto kouskem tu cest.

Nejsem, co se tyka ww2 simulatoru uplny elev (odkojen Aces Over Europe, Aces Over Pacific, Red Baron a European Air War) a v posledni dobe jsem si rekl, ze je cas presunout se od odzkousenych titulu k necemu novemu. Na CFS3 s emi libi ona dynamicka kampan, ovsem i pres veskerou proklamovanou dynamicnost (resp. akce a vitezne mise pilota ovlivnuji prubeh valky - i kdyz je to nerealne, ale budiz) se kampan ubira vzdy jednim smerem, respektive tim proti mne. I pres pozemni ofenzivy a uspesne mise se nepratele roji a zabiraji cim tadl tim vetsi uzemi. Nevim, nakolik je ona kampan dynamicka, lec byl bych vdecny za kazdy postreh a postup.

Dik moc
 
clone9cz
CFS není asi nejšťastnější volba, alespoň né po Aces Over Europe, Aces Over Pacific, Red Baron a European Air War.

V minulosti i současnosti měla a má jedinou dynamickou kampaň World War II Online: Battleground Europe, jenomže se o tom vůbec neví, říká se jí prostě jen kampaň.

Pokud si tedy dovedeš představit perzistentní svět (poté co si byl omylem naočkován takzvanou dynamickou kampaní z CFS), kterému vládne 7/24/365/9 let cca 100 až 150 AXIS důstojníků, a ti mají možnost přesunovat brigády (spawnlisty) na území o rozloze 50000km čtverečních a frontové linii o délce cca 200-250km, jejichž jednotky využívá tisíce lidí na zemi, ve vzduchu i na vodě stylem FPS, zatímco jim v tom 7/24/365/9 let brání cca stovka ALLIED důstojníků, kteří také přesouvají různé typy pěchotních, leteckých, tankových, paragánských a námožních brigád, aby je mohli užít na různých místech, a za různých topografických či logistických podmínek, tisíce lidí, kteří se snaží zabránít roztahování AXIS.

Přijď do MMOFPSRTSRTTRPG World War II Online: Battleground Europe zbořit most a nech čučet 200 lidí na druhym břehu řeky, kteří ho hodlali právě překročit !

Takhle se hýbe fronta
http://www.youtub...w6ns4EujC8
Takhle se dělá průlom
http://www.youtub...E1JGQo-l2w
Tady máš invazi do Anglie
http://www.youtub...dTEBgIcCY8
Takhle sme to projeli u Kolína
http://www.youtub...r6QqMSaZW0


PS: Vlastně proč bys je tam nechal čučet, rovnou je vybombarduj nebo postrílej palubníma zbraněma.Šklebící se
Upravil/a clone9cz dne 19-06-2010 18:16
 
http://www.wwii-illusion.net
WL
CSF neni nejlepsi, to ne, ale chtel jsem zkusit i neco jineho, nez tolik proklamovany IL2 (coz jsem zkusil taky). Pod pracky se mi dostalo i Fighter's Squadron: Screaming Demons Over Europe a Jane's attack Squadron. Ovsem nic nema na AoE Šklebící se

Dik za tip, lec jsem spise na ty offline zalezitosti. Jen je skoda, ze posledni dobou je to sama arkada stylu Secret Weapons over Normandy a Crimson Skies, czo rad nemam.
 
Joe Hallenbeck
No myslim ze me se kdysi darilo pomerne dobre drtit nepritele v CFS3.
Mam pocit, ze jsem vetsinou nechaval vybrany sektor ktery mi byl pridelen automaticky. Jen jsem si vybiral typy misi v tomto sektoru. No a tam to bylo nejak odstupnovane, ted uz nevim jak, ale myslim ze u kazde mise v sektoru bylo "hodnoceni dulezitosti" ve forme poctu hvezdicek. A cim vic hvezdicek, tim vetsi dopad na posun fronty.
Jak rikam, ja jsem vyber misi nechal na automatiku a za cas se mi podarilo vylodit se ve Francii a pekne odriznout nepritele na jihu Francie od Belgie Šklebící se
Taky jsem si daval zalezet abych splnil misi bez nejakychkoliv prezivsich cilu. Proste jsem likvidoval cele konvoje vcetne torpedoborcu atd. Taky jsi pamatuju ze posun fronty nenastal vzdy ihned po splneni akce, ale bylo treba provest radu naletu na ruzne sektory a pak doslo k prolomeni fronty a posunu.
Upravil/a Joe Hallenbeck dne 20-06-2010 11:54
313_FlyBoy
RY-C
 
WL
Joe Hallenbeck napsal:
No myslim ze me se kdysi darilo pomerne dobre drtit nepritele v CFS3.
Mam pocit, ze jsem vetsinou nechaval vybrany sektor ktery mi byl pridelen automaticky. Jen jsem si vybiral typy misi v tomto sektoru. No a tam to bylo nejak odstupnovane, ted uz nevim jak, ale myslim ze u kazde mise v sektoru bylo "hodnoceni dulezitosti" ve forme poctu hvezdicek. A cim vic hvezdicek, tim vetsi dopad na posun fronty.
Jak rikam, ja jsem vyber misi nechal na automatiku a za cas se mi podarilo vylodit se ve Francii a pekne odriznout nepritele na jihu Francie od Belgie Šklebící se
Taky jsem si daval zalezet abych splnil misi bez nejakychkoliv prezivsich cilu. Proste jsem likvidoval cele konvoje vcetne torpedoborcu atd. Taky jsi pamatuju ze posun fronty nenastal vzdy ihned po splneni akce, ale bylo treba provest radu naletu na ruzne sektory a pak doslo k prolomeni fronty a posunu.


Mno, ona se fronta posunuje sama, bohuzel. Hraju za nemce, ale i pres trihvezdickove mise v prulomovych sektorech se vylodi ve Francii a uz se rozlizaji jako mor.

A taky dost dobre nechapu jak mustang prezije trisekundovou pointblank salvu ze vsech palubnich zbrani FW-190 a jeste se smeje, kdezto mne staci par kulek a jdu dolu. Asi se na to vykaslu a znovu naisntaluju IL2 Šklebící se
 
1stCL_Fucida
CFS3 je jako letecký simulátor dost slabý, stejně jako Clonem propagované WWIIO.

IL-2 veškerou druhoválečnou konkurenci zabil a snad krom Targetware i ošklivě zesměšnil. Těžko dneska létat druhoválečná letadla kvalitně a nelétat IL-2 sérii (ať již online, nebo offline). Pořádné dynamické kampaně jsou stejně nasáté atmosférou pouze pokud jsou online a můžeš se na fóru smát soupeři, jak mu to nejde Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

34,914,646 návštěv