May 17 2024 18:45:06
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 14

· Piloti on-line: 1
Zifi

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Flaming clifs 2.0
606_tweester
Tak jsem si pořídil tento sim a docela mě zaujal, najde se tady někdo kdo ma FC 2.0 taky, a popřípadě by někdy zalítal?
 
CSL1_Talbot
Jo mam a taky ted testuje CSZ_Scharck,mozme sa dakedy dohodnut a proletet se Cool
 
czs_scharck
Jo, taky se mi to zalibilo.
Ja se ale zatim chvilkama jen ucim zachazet s T-ckovyma hrabema .... Shkval, Vikchr, Fantasmagoria a takovy ty hovadinky na nicemi pozemaku, radaru a vseho co se plazi po zemi nebo po vode.
Musim si taky zapamatovat ktera raketa se cim navadi, jak a k cemu je ktera lepsi, jak blizko je to uz moc nebezpecny se priblizit k Shilce a podobny zakladni veci.

Nic pro dogfight molodci. Mrknutí
Upravil/a czs_scharck dne 03-06-2010 14:50
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
CSL1_Talbot
Vsak by sme mohli dat zatial len dajaky skupinovy let.
 
606_tweester
No já se taky teprve učím,Pozemní cíl jsem, teda kromě vulchovaní ruskáků kulometem, nezničil žádnýÚsměvPoužívám na HUDU jen režim 1,2,3 a taky občas ten přilbový (nevím jak se jmenují odborně).Nějak těm systémům moc nerozumím, nevím jak se vyhnout raketě, většinou ani nevím odkud letí. A už vůbec nerozumím tomu pípaní v kabiněCool Jo a ještě jsem se chtěl zeptat. Stalo se vám někdy že vám při startu začal hořet jeden motor? Ve starým LOMACu to nikdy neudělalo. Je možný, že se na ty motory musí opatrně jako třeba v Me262?.-)to asi néé co?
 
606_tweester
jo a máte to nějak opatchovaný? Ja nevím jestli to spustim když nainstaluju patch..Zamračený
 
czs_scharck
Tckovy Su-25 ani 33-ka mi nikdy na startu neblafla, stroje imperialistu jsem jeste nezkousel a ani asi nebudu, nejak me netahnou . . . snad nekdy mozna A-10. Opatchovany to mame asi oba na ten posledni patch 1.2.1 pro kompatibilitu s Ka-50.
Upravil/a czs_scharck dne 04-06-2010 09:34
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
CSL1_Talbot
To je akoze vysadenie motora nasledkom nasatia vtaka,je to aj v nastaveni v percentach(take hejblatko),mozes si tam nastavit pravdepodobnost nasatia vtaka(teda aspon tak to chapem jaŠklebící se)
Upravil/a CSL1_Talbot dne 04-06-2010 09:04
 
czs_scharck
Odmítám sát ptáky, woové. Pff
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Hoper
námořní Specnaz před "plácnutím" sajou žáby....
tak si nestěžuj :D
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
czs_scharck
Tak nějakou pěknou žábu, 18-30 let to jo, to byh moh. [img]http://www.smajlici163.wz.cz/2d/emoce/emoce065.gif[/img] is not a valid Image.
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
WT_Horrido
A klidně ať saje ptáky ona.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
606_tweester
pravděpodobnost nasátí ptákaŠklebící se Tak to mě dostalo...že jsem tam ještě žadnýho neviděl:-)
 
606_tweester
http://www.youtube.com/watch?v=oUIgzf6qLfw
 
Vilik
Zdravim mládežníci.
Jak je to vlastně s těma verzema?
U ENG verze to chce mít nainstalováno starej FC 1.1, ale u RUS to nic nepotřebuje.
To je trochu divný.
A taky, když si to koupim a přijde mi číslo, bude to fungovat jak na ENG a RUS, nebo jen na jedný z nich?
A u tý ENG verze. Když si jí koupim, doufám že si nebudu muset jak blbec kupovat i FC 1.1???
 
czs_scharck
VAF_Vilik napsal:
U ENG verze to chce mít nainstalováno starej FC 1.1
A u tý ENG verze. Když si jí koupim, doufám že si nebudu muset jak blbec kupovat i FC 1.1???


Tak jak je to tedy, pane trubec ? Vyděšený


IMPORTANT FLAMING CLIFFS 2 INSTALLATION NOTICE:
Prior to installing Flaming Cliffs 2, one must already have Lock On Modern Air Combat installed.


Já koupil u Playmana LOMAC za 2 kila a pak download verzi FC 2.0 za těch necelých 30 doláčů, stahování FC 2.0 jede ihned po "odpálení" platby a key je na 10 použití pro případné přeinstalace.
Ruskou verzi (asi torrent) nemám a špekulovat nad tím kde funguje jaký key a kde ne, nechci. Zamračený
Upravil/a czs_scharck dne 05-06-2010 12:18
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Vilik
Jo tak soudruzi podnikatelé to maj hezky vymakaný. Takže pro mimoruský uživetele přichystali hezkou past. To aby si koupili ještě starou verzi Lomacu a FC 1.1
Nevim jak to máš s tim playmanem. Poněvadž instalace FC 2.0 vyžaduje už nainstalovanou verzi FC 1.1, která neni součástí Lomacu.
Tudíž je potřeba si koupit Lomac, pak FC 1.1 a nakonec FC 2.0
Já to asi udělám tak, že instaluju RUS verzi a lehkým kouzlem z ní udělám anglickou.
A inženýři s Eagle Dynamic mi můžou víte co.Pff
 
CSL1_Talbot
Jo,da se z ruske verze udelat anglicka=ru zmen na ru1.OdskusaneŠklebící se
 
czs_scharck
VAF_Vilik napsal:Poněvadž instalace FC 2.0 vyžaduje už nainstalovanou verzi FC 1.1, která neni součástí Lomacu.


A tohle jsi vymudroval kde, prosimtebe ?
Znovu si přečti tu citaci http://lockon.co....2&scr=shop která se týká toho, co potřebuješ k instalaci FC2.0 a najdi tam zmínku o nutnosti mít i starší FC ?!
Podle mne tam píšou, že je potřeba jen základní LOMAC.
Ale jestli po tom sám prahneš tak směle do toho a kup si i ten addon.

Takhle to vypadá bez něho .... asi to mám tedy špatně a nejde mi to, nebo jsem to hacknul .... Šklebící se

[img]http://inlinethumb31.webshots.com/46302/2526651670102969420S600x600Q85.jpg[/img] is not a valid Image.
Upravil/a czs_scharck dne 05-06-2010 13:24
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Vilik
Mně to při instalaci ENG verze napíše LockOn 1.1 not found.
Pokud vim, tak čistej Lomac je verze 1.0 (1.02...) FC je 1.1 (1.12b...) a pak FC 2.0
Nebo se pletu?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,895,925 návštěv