May 02 2024 13:11:17
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Sturm a Windows 7 .............. 64bit
czs_scharck
Zdravím.
Tak jsem konečně pořídil novou mašinu.
Jenže skok z XP Home na Win 7 mi začíná zamotávat hlavu.
Rád bych znal problémy a jejich řešení od těch, kdo už na Win 7 jedou a s něčím se museli ohledně šturma potýkat.

Zatím mne vysírá taková triviálnost, že mi není dovoleno přepsat confi.ini s tím, že je to pouze ke čtení a kdesi cosi.

Nějaký nápad ?
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
WT_Horrido
Neinstalovat Sturma do Program Files.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
czs_scharck
Postačí jen kopii šturma dát jinam a tam už to půjde ?
Nebo opravdu instalaci jinam ? Zamračený
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
sparrow
Měl jsem stejný problém ve Vistách 64bit.Řešil jsem to tak, že jsem config zkopíroval na plochu, upravil, uložil a překopíroval do složky s Ilem - prostě pruda.Pak jsem se nasral a vypnul Nástroj řízení uživatelských účtů a bylo po problému - jde přepisovat kde chceš, co chceš.MrknutíJen pozor, jestli komp nepoužíváš sám, aby ti někdo něco nesmáznul, protože pak je každý přihlášený jako adminVyděšený
 
310_Podrs
CZS_Scharck napsal:
Postačí jen kopii šturma dát jinam a tam už to půjde ?
Nebo opravdu instalaci jinam ? Zamračený


Stačí...
 
http://www.310raf.com
czs_scharck
Díky,
udělal jsem si záložní kopii jinam.
Stáhl jsem ten posuvník v řízení uživ. účtů až dolů.
Nakonec se mi to povedlo přepsat všude - pozměněný confi.ini uložit třeba pod názvem confi1.ini, původní confi.ini smazat a ten nový přejmenovat na confi.ini (bez č.1) ....... trapné ......
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
310_Podrs
CZS_Scharck napsal:
Díky,
udělal jsem si záložní kopii jinam.
Stáhl jsem ten posuvník v řízení uživ. účtů až dolů.
Nakonec se mi to povedlo přepsat všude - pozměněný confi.ini uložit třeba pod názvem confi1.ini, původní confi.ini smazat a ten nový přejmenovat na confi.ini (bez č.1) ....... trapné ......


Pokud sis udělal tu kopii jinam, tak se nemusíš je*at s nějakým posuvníkem...létej na té "kopii". Já už šturma defakto jen kopíruju, neinstaloval jsem už ani nepamatuji. Stále mám na disku stranou jednu záložní kopii čisté instalace 4.09m a v případě potřeby kopíruji a házím na to co je třeba...momentálně mám tuším 3 instalace: UP2.01, Stock 4.09m a verzi pro ADW a akorát při startu HL vybírám, která z instalací se má spouštět...

Základ je nemít ILa v Program Files, můžeš pak přepisovat conf.ini až do zblbnutí...
Upravil/a 310_Podrs dne 12-05-2010 23:13
 
http://www.310raf.com
WT_Horrido
sparrow napsal:
Měl jsem stejný problém ve Vistách 64bit.Řešil jsem to tak, že jsem config zkopíroval na plochu, upravil, uložil a překopíroval do složky s Ilem - prostě pruda.Pak jsem se nasral a vypnul Nástroj řízení uživatelských účtů a bylo po problému - jde přepisovat kde chceš, co chceš.MrknutíJen pozor, jestli komp nepoužíváš sám, aby ti někdo něco nesmáznul, protože pak je každý přihlášený jako adminVyděšený



Jo to je výborné řešení, pak jde opravdu přepisovat kdo a co chce... a může za to microsoft.
Upravil/a WT_Horrido dne 12-05-2010 23:23
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
TozziFan
Může být i v "Program Files". Stačí pak jen spustit jako správce a můžeš přepisovat, mazat apd.
 
sparrow
WT_Horrido napsal:
... a může za to microsoft.


ZamračenýZamračený...a já myslel, že za všechno můžou trpaslíciŠklebící se
 
WT_Horrido
Ještě bych doporučil vypnout firewall protože kurví online hraní a antivirus protože ten kurví uplně všechno.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
czs_scharck
To si doufám povypínal Norton když jsem ho instaloval.
V tichým režimu mě zatím od verze 06-07, nijak znatelně nebrzdil.
Upravil/a czs_scharck dne 13-05-2010 09:24
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Vilik
Já nic kromě UAC nevypínal. Jinak Win7 jsou zlatý a šlapou jak hodinky.
 
WT_Horrido
Ja to myslím ironicky samozřejmě, je to stejně "chytré" jako vypnout UAC.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
clone9cz
Zjednodušeně řečeno, UAC mělo být už v DOSu.
 
http://www.wwii-illusion.net
Vilik
UAC je antiblb systém. Já osobně si ale myslim, že když je nějakej trouba schopnej klikat na každou blbost na netu, instalovat kdejakou hovadinu a automaticky dávat "ano" u každýho vyskakovacího okýnka, tak mu UAC nepomůže. Ale ani antivir a firewall.
 
AH_Cutora
Souhlasím s tebou Clone.

Ale implementovat dodržování práv na systému který má za sebou cca 30let vývoje bez těch práv a kdy drtivá většina programátorů pro tento systém do dnes nezaznamenala že něco takového vůbec existuje, to je značně problematické. To se nelze opravdu divit, že ten daný OS každej ihned zkriplí, jen aby měl klid vod těch nekonečnejch POVOLIT/ZAKÁZAT voken.

Nemluvě o tom, že přes všechny změny nelze o multiuživatelském systému pořádně mluvit do dnes a drtivá většina programátorů aplikací pro daný OS by tento pojem musela nejdřív najít ve slovníku cizích slov. MS sám ho v tom slovníku už sice našel, ale ještě stále asi plně nepochopil.
 
sparrow
Jsem rád, že vás moje rada vypnout UAC takto nadchla.Ale stále je to jen rada a je na svobodné vůli každého zda ji využije nebo ne.Mě neustálé potvrzování , že opravdu chci program naistalit, jestli mu opravdu důveřuju a další a další přijde naprosto úchylné a ponižující.Kdybych to nechtěl instalovat, tak to tam přece necpu, to dá rozum.
 
WT_Horrido
No důležité hlavně je, aby se necítil ponižován soft přepisující systémové soubory. Úsměv
Být superadminem je nezadatelné právo každé lidské bytosti. Úsměv
Upravil/a WT_Horrido dne 14-05-2010 08:13
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
a co když je to nějaká "sr..ka", co se ti chce instalovat bez tvého vědomí ?
tzn - je to pro joudy, co klikaj a otvíraj kdecovšechno...
a co myslíš - lidí, co si dává bacha je víc nebo míň jak obyčejných "konzumentů" PC ?

"výrobek" se dělá pro masy nebo pro sparrowa ? ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,801,720 návštěv