April 19 2024 01:40:27
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
CZ_AH_Dedicate a cheatovanie
3BAP_Bugs
Po niekoľko ročnom virtuálnom poletovaní v oblakoch IL2 Sturmovik som o cheateroch len slýchal ako o niečom nadprirodzenom, ako o UFO. Vždy som to bral skôr ako niečo, čo sa mňa netýka, niečo, čo skôr patrí do sfér rozprávok, scifi. Ale včera (14.3.2010) som mal to „potešenie“ prvý krát na vlastné oči uvidieť tento fenomén.

Nordom nás upozornil na jeden takýto zjav, s ktorým mal to dočinenia len pár dni späť, keď sa zrazu dotyčný pripojil a začali sa diať prapodivné veci. Priamo s ním som sa na mape nestretol, ale otočiť mapu ako je Kursk 43 a následne Dneper 43(Kyjev) jedným letom za modrých, tomu sa hovorí Superman v trenkách!
Mám nahraté tracky z letov na oboch mapach a je tam pekne vidieť, ako maník odhodí na mape Dneper43 v G-6 4x myslím, že sú to 50kg bomby z výšky cca 3 km medzi tie červené ciele na sever rieky, kde sa stavajú pontonové mosty a 80% ruských tankov (ktoré hlásil server) je vymazaných v okamžiku a spolu s nimi všetky ciele v okruhu cca 3 km.
Niečo podobné sa dialo aj na mape Kursk 43.

Nie som expert na spôsob lietania a ani na to, čo by mala zvládnuť G2/G6 s podvesami, ale pripadalo mi to, akoby lietal v krížencovi i-16 a La7. Nordom spomínal, že na nejakých mapách z Pacifiku, ho ten istý maník naháňal s A6M s podvesenou 250kg a doháňal ho, aj keď sedel v F6F.

Chodím na holuby sporadicky, skôr si zalietam nejakú tú vojnu ala AFW či ADW, ale chodím tam veľmi rád. Je to výborný relax a tréning. Človek sa tam stretne z veľa známymi. Avšak včera som po troch mapách odchádzal mierne povedané znechutený. Dalo by sa s tým niečo spraviť, aby taká kreatúra neznehodnotila tak kvalitný a slušný server akým AH DF je?

Nick vyhrabem z tracku, ale bolo to niečo na lam.....
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 15-03-2010 14:12
 
http://3iap.org
MartinQ
Já si občas taky na AH zalítám a jednou tam byl nějakej týpek, měl tuším nick ***Fox***dort, tak nějak a ten tam tehdy lítal v kamufláži ala Red Baron. Taky mu to zajímavě lítalo.
 
1stCL_Fucida
Něco divného děje se občas v království dánském. Já tam dva dny zpátky po čtvrt roce zavítal a v jedné mapě mi to dovolilo vzít si Me 262, kterou si nikdo jiný vzít nemohl Úsměv Tak jsem si ji vzal, nechal jsem se sestřelit, zanadával jsem si, že jsem pitomec a Schwalbe si stejně nezasloužím Úsměv

Ale jinak podobné případy, co popisujete, jsou staré jako IL sám. Jak už někde psal snad LesniHU, prolomení není zase tak těžké.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
3BAP_Bugs
Bodaj by všetci takýto .... oslepli a joy im v ruke zdrevenel!Naštvaný
 
http://3iap.org
606_Temp
1stCL_Fucida napsal:
Něco divného děje se občas v království dánském. Já tam dva dny zpátky po čtvrt roce zavítal a v jedné mapě mi to dovolilo vzít si Me 262, kterou si nikdo jiný vzít nemohl Úsměv Tak jsem si ji vzal, nechal jsem se sestřelit, zanadával jsem si, že jsem pitomec a Schwalbe si stejně nezasloužím Úsměv

Ale jinak podobné případy, co popisujete, jsou staré jako IL sám. Jak už někde psal snad LesniHU, prolomení není zase tak těžké.


Nebylo to v sbotu v noci? Měli jsme v Brně malou pivní seanci a pak šli ještě létat. Už nevím na jakém to byl serveru, ale velmi veselý Hien pořád vykřikoval něco ve smyslu "Jé, Fučida má šwalbinu, jdu ho zabít!" a po chvíli se fakt tak stalo Šklebící se
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_Fucida
jj, to bylo ono Úsměv Jsem to drobet podcenil - byl jsem "heavily woundead" a měl jsem rozstřílený křídlo (následek výbuchu nepřátelského letadla ve vzdálenosti menší než malé), takže to letělo "jen" 700 a ještě jsem neviděl kolem sebe. Hodlal jsem se jít rozbít o naše letiště, ale pak začal někdo od nás volat o pomoc. Tak jsem si řekl, že tam zkusím aspoň proletět a kouřema za motorem odehnat enemáka, když už mi to nemanévruje Úsměv A tenhle perfektní (neřkuli dokonce zcela dokonalý) plán mi Hien zazdil svou trefou někam mezi mé levé a pravé ucho Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Fucida
...a aby toho nebylo málo, tak mi hned po prvním letu došlo MW50, čili Jägermeister Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hoper
teda... bejt v takovým éru sestřelenej takovým mlaďasem, navíc ještě pod vlivem (ten mlaďas), to už stojí za zvážení, jestli neprovést harakiri...
nebo si aspoň na veřejnosti vpálit kulku do hlavy
:))

jinak pro ostatní - stačí do TS volat - "Jdu zabít Fučidu!" a von na to Oleg udělal tajnej čít - stačí "někam támhle" poslat na 300m dávku z 0,50 a je to :))
;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
olda Olde maly
1stCL_Fucida napsal:
Já tam dva dny zpátky po čtvrt roce zavítal a v jedné mapě mi to dovolilo vzít si Me 262, kterou si nikdo jiný vzít nemohl Úsměv



To je výsada privilegovaných. Na to Oleg pamatoval. To nevíte? Úsměv
 
olda Olde maly
1stCL_Fucida napsal:
jj, to bylo ono Úsměv Jsem to drobet podcenil - byl jsem "heavily woundead" a měl jsem rozstřílený křídlo (následek výbuchu nepřátelského letadla ve vzdálenosti menší než malé), takže to letělo "jen" 700 a ještě jsem neviděl kolem sebe. Hodlal jsem se jít rozbít o naše letiště, ale pak začal někdo od nás volat o pomoc. Tak jsem si řekl, že tam zkusím aspoň proletět a kouřema za motorem odehnat enemáka, když už mi to nemanévruje Úsměv A tenhle perfektní (neřkuli dokonce zcela dokonalý) plán mi Hien zazdil svou trefou někam mezi mé levé a pravé ucho Úsměv


Ano, ano. Takto umírají opravdová esa MrknutíÚsměv
 
AH_Cutora
Přeposílám sem odpověď kterou jsem bugsovi posílal mejlem...


Dík za info, už jsem to četl na SVK a nevím co s tím. Kontrola na mody
je zapnutá, ale holt se někdo povrtal v IL2 u sebe na PC aby posílal
nepravdivé info o aktuálním stavu modů na svém PC :-( Takhle ten IL
asi brzo skončí :-(

Zkus poslat track Entymu jestli ho máš, možná se podaří identifikovat
nick a pokud má statickou IP a jedná se stále o stejného jedince, pak
by ho šlo zabanovat. Ale pokud to dělá víc lidí a tento cheat s
podvržením verze je už veřejně dostupný, tak jsme holt v prdeli
všichni Smutný

 
606_Smis
Pouzit cheat to je ako keby som rovno zacal spamovat "som debil ktory ani nedokaze volakoho sejmut..." , to uz musi byt vazne chori clovek ktoremu sa chce obchadzat vsetky tie kontroly atd.... naco hraju SIMULATOR ked cheatuju...
 
3BAP_Bugs
OK pošlem ten track na Entyho
 
http://3iap.org
AH_Tibor
Ale aj tak by ma zaujímal Fučiho prípad. Kedže nejde o cheat, zaujímalo by ma na akej verzii lietal, či mal čistého ILA, alebo UP bez modov.
 
1stCL_Fucida
UP2.0, patch 2, aktivován mód "Stock 4.09". Po odpojení se a připojení už ta letadla v nabídce nebyla.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Vilik
to Tibor_sk
Zřejmě chyba v matrixu.Šklebící se
 
AH_Cutora
Ad případ Fuči, to je stará známá náhodná chyba ILa, nezávislá na modech, dělá to i čistý IL. Naštěstí se to stává jen málokdy a opravdu zcela náhodně - asi jako duchové - a nemá smysl to řešit.
 
Hoper
1stCL_Fucida napsal:
UP2.0, patch 2, aktivován mód "Stock 4.09". Po odpojení se a připojení už ta letadla v nabídce nebyla.

takže tys dostal tu švalbe na klasickém letišti ? Myslel jsem, žes byl na tom "zastrčeným"...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_Fucida
Na klasickým, Normandie 44, letiště "vlevo nahoře".
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
313_Vity
Taky se mi to stalo,na 4.08m z predchozi mapy mi tam zustal thunderbolt ,normalne jsem se objevil na letisti.Asi sem divnej,ale dal sem refly a vzal si "normalni letadlo"Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,718,765 návštěv