May 01 2024 02:57:51
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Modelování v 3D Max - Pomoc, rady, návody
Koty
Jako tohle?
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
radko1111
Koty to túčko nedáš ! Pre začiatok skús nejaký tank,nakladak ,dom Mrknutí alebo ropík do csr mapy Šklebící se aby si si to trochu nacvičil .Mrknutí To je ale len môj osobný názor rob čo uznáš za vhodné Mrknutí .
Ivan Gašparovič o Balkánskych otázkach:
„Srbsko má veľmi výhodnú a peknú polohu pri mori.“
"Republika srbská a Biela Hora je ako Slovensko a Česko. V mnohom sú si podobné."
"Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu... ehm... balkánu..."
 
Koty
Hele, já vždycky začnu, něco udělám a pak to smažu. Snažím se vymyslet "správný" postup. Tohle modelování mi docela jde - je to mnohem snažší než takovej Google's ketchup Mrknutí

Každopádně já to nevzdám! Ve jménu veverek Pff
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
olda Olde maly
YouTube Video



YouTube Video




Atd. atd. Úsměv
 
saldy
Koty já ti věřimMrknutí
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Koty
Kuva, už jsem na vás chtěl spustit engliš.. Šklebící se Jo, ty jsem našel oldo, pomohlo mi to mimojiné vložit třípohleďák. Bohužel, zjistil jsem, že jsou v nich drobné rozdíly a že to bude částečně od oka. Pak jsem si lámal hlavu s koncem ocasu. Nakonec jsem vykoumal, že nejspíše bude zestran zploštělý Úsměv Saldy, díky Mrknutí

Každopádně ten týpek má podivný přízvuk, takže tomu moc rozumět není, ale ten psaný návod používám. A jde to docela dobře Šklebící se Krok za krokem, polygon za polygonem, sejv za sejvem,... sakrování za sakrováním Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Uzin
Koty,
vydržať , vydržať , vydržať !!!
 
magot
Já dělám v 3dsmaxu 8 let a moc to neumím, jak asi dopadne Koty? Šklebící se
 
313_Nevo
brnkacka Koty! dali ini, das aj ty Mrknutí
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Host
Koty si tu z vás všech dělá srandu a vy mu skáčete na špek Mrknutí
 
Koty
Proč bych měl?
[img]https://scontent-b-iad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/s720x720/1422351_617735121601815_565772143_n.jpg[/img] is not a valid Image.
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Uzin
magot napsal:

Já dělám v 3dsmaxu 8 let a moc to neumím, jak asi dopadne Koty? Šklebící se


On Koty nemůže být chytřejší než ty ?
Nikdy neříkej nikdy.Úsměv
 
magot
Uzin napsal:

magot napsal:

Já dělám v 3dsmaxu 8 let a moc to neumím, jak asi dopadne Koty? Šklebící se


On Koty nemůže být chytřejší než ty ?
Nikdy neříkej nikdy.Úsměv

Práce v maxu není o "chytrosti" ale o tom jak má člověk pevný nervy.
Zatím jsem se udržel 8 let a nerozmlátil počítač, ale mnohdy mnoho nescházelo Pff
 
Host
Každý kdo přičichl ke 3D včetně mě, měl určitě v hlavě plno nápadů, které by chtěl zrealizovat a většinu lidí neláká se nejdříve soft naučit na malých jednoduchých věcech, na kterých pochopí základní věci, které bude aplikovat na složitější a složitější.

A jak píše magot - buď mu z toho hrábne, když zjistí, co to obnáší, nebo, a to je drtivá většina lidí - za čas se na to vysere. Ono čím více do hloubky člověk zkoumá maxe, tím více zjišťuje, že to zase tak jednoduchý není. Sám jsem se spálil a tak chápu jedince, kteří k tomu sednou a jejich první projekt je, že chtějí udělat animovaný film s efekty jak z áčkových filmů.

Je to stejné, asi jako by člověk, co nikdy nelétal, ba ani v simulátorech, sedl do raketoplánu a houkl na astronauty, jestli by mu neřekli pár základních věcí, že se chce jen proletět na Mars Mrknutí

Neříkám, že se Koty nemůže max naučit, naučit se ho rychleji než kdokoliv tady, že to letadlo nakonec udělá. Ale s tímto přístupem je to buď sarkastista, nebo exemplární případ člověka, který až zjistí, co to skutečně obnáší, vyhodí maxe do koše bo počítač z okna Mrknutí

Tož uvidíme Mrknutí
 
Uzin
Na stránkách SAS (http://www.sas1946.com/main/index.php) a FreeMnodding site (http://freeil2modding.free-forum.net/index.php) je řada lidí, kteří zvládli nejen 3D max, ale i implementaci eroplánů do Il2, včetně FM.
Místo odrazování by Koty asi spíš potřeboval povzbuzení, co říkáte ?
 
WT_Horrido
Není lepší motivace než "je to strašně těžké, nezvládneš to, vykašli se na to." Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Uzin
WT_Horrido napsal:

Není lepší motivace než "je to strašně těžké, nezvládneš to, vykašli se na to." Úsměv

Negativní versus positivní motivace ? Mé zkušenosti jsou opačné .Aka:
"Když to zvládne takový arogantní blb, jako (...), to by bylo, abys to nezvlád taky !" ÚsměvÚsměvÚsměv
 
Hoper
Koty, zaznamenals to ?
Horri tě podporuje, tak si toho važ a snaž se!


jinak všimli jste si ? už tu 24hodin nic nenapsal, on snad u toho sedí a dře a dře... :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_Novotny
Nebo se na to vysr**!?
 
Koty
Néé, jen nebyl čas. Každou středu totiž míváme sraz s divadlem a... to pak mám z těch jejich nápadů hlavu na střepy a snažím ulevit mysli. A dneska jsem byl na veletrhu vejšek v Brně. Každopádně, já tak nějak kloubím obě metody dohromady - dělám stále dokola ten trup a snažím se přijít jak na to. Až na to přijdu, tak dodělám i motory a křídla.

PS: kdyby někdo našel profil křídla (obrázek), i s vypsáním procentáže tloušťky, od Tučka, budu mu šíleně vděčnej - kód profilu je na wikině.

Dík

PS2: Taky hodně děkuju Horrimu Úsměv Až to bude, tak někam do kokpitu nalepím nálepku gumovýho králíka Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,790,296 návštěv